Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

Fele newet zostawili tylko nakretki od wentyli zajumali ;)
Nie ma Silnika z kompem, skrzyki, airbaga kierowcy, lamp przednich i przedniego pasa z chłodnicami, aku i wyposazenia bagaznika. I skóry z tylu buciorami podeptali.
Ale jest juz nieśmiały plan odbudowy :D

Tak mi się wydaje że pewnie było zamówienie na konkretne autko w konkretnym kolorze na przeszczep do jakiegoś rozbitka z de :kwasny:

Edytowane przez D4NTE

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na rozbitka to by właśnie budę zabrali a resztę na sell. A buda została.

Opublikowano

Dziwnie to zostawili

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dziwne że auto po ponad miesiącu dalej w większości kompletne. Amatorzy ...

Opublikowano
  • Autor

Dziwnie to zostawili

jak dziwnie, silnik na pewno zamówił Fantomas :)

Opublikowano

Dziwnie to zostawili

jak dziwnie, silnik na pewno zamówił Fantomas :)

:))

Ja zamawiałem czarny sufit i felgi i cisza :))

Opublikowano

Na rozbitka to by właśnie budę zabrali a resztę na sell. A buda została.

Dobrze D4NTE prawi. Typowe części na dzwonka z przodu. A po ...uj ktoś ma jeździć z ciętymi numerami i kupą w gaciach przy każdej kontroli. Jeśli podłużnice były cale to przełożył tylko zamówione graty i auto jest po legalu. Reszta pewnie stała do zagospodarowania. Może nie rozbierali do gołego tylko to co było w zamówieniu a reszta jak się ktoś zgłosi bo dziupla to dziupla więc jaka różnica czy auto jest rozbieranie od razu do gołego i pocięte czy też demontują to po co przyjedzie handlarz.

Ciekawi mnie jak wytłumaczy ubezpieczyciel sens wyceny auta tzn. tego co zostało i oddanie różnicy. Co ktoś ma sobie z tym niby zrobić po legalu. Przecież brakuje części których teoretycznie nie powinno się kupować z rynku wtórnego (jaśki) a zamienników brak jak i elektroniki też nie kupisz w zamienniku więc wartość odtworzeniowa porażka. Dadzą ci złoma którego byle czesiek nie ogarnie a zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę jednym słowem auto tylko do sprzedaży na kawałki bo w/g. mnie przywrócenie go do stanu z przed kradzieży na nie kombinowanych serwisowych częściach nikomu się nie będzie kalkulował.

........ale nic nic się nie martw dychę dam :wink:

Dziwnie to zostawili

jak dziwnie, silnik na pewno zamówił Fantomas :)

zdupczaj

martw się o swojego klekota - rechota :)

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

:hi: Karol dzięki za pedalską ramkę :P

Opublikowano

Rozbitek z przodu to może się zgadza, ale mogą też przeszczep zrobić z jakiegoś spalonego cudaka z US przywiezionego tylko na numery, Myślisz że nawet dziś mało takich aut jeździ?

Opublikowano

A moim zdaniem wyciągali to co było aktualnie zamówione i sprzedane, reszta czekała na spylenie, przód w całości pewnie poszedł na dzwona z ubezpieczeni

Opublikowano

Moze reszta przodu jeszcze gdzies sie znajdzie w tej kupie czesci ktora zabezpieczono, bo zdemontowali tylko to co było konieczne do wyciagniecia silnika. Tak wiec jest szansa, ze lampy sie gdzies tam znajda.

Opublikowano

Maciek dzięki za cardio, a reszcia za spota :grin::hi:

Opublikowano

Gdyby nie dzisiejszy refleks i orient Lennoxa to za miesiac wszyscy bysmy jezdzili po dziuplach i ogladali swoje wraki.

Dzieki chlopaki za spota :P

Opublikowano

No karwa gdyby nie to , że Lennox strzelił z kapcia niczym Tyson Gay to mogło być niefajnie.

Tylko dzięki jego refleksowi i niesamowitej sprawności fizycznej udało się przegonić tych gnoi którzy chcieli się wozić naszymi wózkami.

BO WSZYSTKIE WÓZKI Z ALMY SĄ KURNA LENNOXA !

i nikt nimi nie może jeździć bez jego wiedzy i zgody a tym bardziej trzaskać ich klapami

Opublikowano

Powiadacie Lenox bohater ?

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Powiadacie Lenox bohater ?

No ba, ciesz sie ze wczesniej pojechales bo kto wie czy dzisiaj bys do roboty z laczka nie cisnal.

No karwa gdyby nie to , że Lennox strzelił z kapcia niczym Tyson Gay to mogło być niefajnie.

Tylko dzięki jego refleksowi i niesamowitej sprawności fizycznej udało się przegonić tych gnoi którzy chcieli się wozić naszymi wózkami.

Nie zapomnijmy jeszcze uwzglednic jego rewelacyjnego sluchu i sokolego wzroku.
Opublikowano

Powiadacie Lenox bohater ?

No ba, ciesz sie ze wczesniej pojechales bo kto wie czy dzisiaj bys do roboty z laczka nie cisnal.

No karwa gdyby nie to , że Lennox strzelił z kapcia niczym Tyson Gay to mogło być niefajnie.

Tylko dzięki jego refleksowi i niesamowitej sprawności fizycznej udało się przegonić tych gnoi którzy chcieli się wozić naszymi wózkami.

Nie zapomnijmy jeszcze uwzglednic jego rewelacyjnego sluchu i sokolego wzroku.

Jego wyostrzone zmysły są następstwem uciskającej prostaty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.