Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć chłopaki i cześć Ramzes.

Opublikowano

Heh, nie zgadniecie co. Dzwonił miły Pan policjant z Gliwic, że znaleźli moje A5 a raczej to co z niego zostało...

Opublikowano

Heh, nie zgadniecie co. Dzwonił miły Pan policjant z Gliwic, że znaleźli moje A5 a raczej to co z niego zostało...

:facepalm:

Opublikowano

Heh, nie zgadniecie co. Dzwonił miły Pan policjant z Gliwic, że znaleźli moje A5 a raczej to co z niego zostało...

No to jak nie dostałeś jeszcze kasy z ubezpieczenia masz przejebane teraz :facepalm:

Opublikowano

Wurger, a wiadomo w jakim jest teraz stanie?

Opublikowano

Wurger, a wiadomo w jakim jest teraz stanie?

kolekcjonerskim

Opublikowano

dobra baza do odbudowy :decayed:

Opublikowano

Przygotowania robią pod Youngtimera, czyli karoseria przygotowana do malowania.

Opublikowano

Nie wiem dokladnie. Na pewno silnika nie ma. Srodka raczej też. Kwestia ile czesci znajdą, bo cala dziuple znalezli i troche tego tam jest. 3 auta z samego Krakowa. Moja, Q7 i jakas beemka.

A z kasą zobaczymy. Wlasnie dostalem pismo z odmową wypłaty, bo debile nie potrafią sprawdzić, ze auto mialo kluczyk dorobiony w ASO...

Opublikowano

Masakra.. Nie dość ,że człowiek płaci grube pieniądze na ubezpieczenia itd to jeszcze Ci odmowią wypłatę bo nie potrafią pierdoły sprawdzić w serwisie.. chory kraj.. ciekawi mnie czy wystawiali na allegro przedmioty czy jakos inaczej sprzedawali.. i czy coś odzyskasz z tego i jak z wypłatą odszkodowania bo jakby nie patrzeć to połowy auta nie masz jak nie więcej..

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

Mieli miesiac na rozbiórkę, wiec pewnie zastane gołą karoserie.

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze likwidator w kompensie nie wie jak działaja kluczyki keyless i stwierdził, ze musialem posiadac trzeci kluczyk o ktorym ich nie poinformowałem :) Trzeba bedzie z nim poważnie porozmawiac w poniedzialek...

Opublikowano

Witam wszystkich i ciebie Radziu [emoji6]

Chcecie mi powiedzieć ze Wurger teraz nie dostanie kasy ?

Opublikowano

Witam wszystkich i ciebie Radziu [emoji6]

Chcecie mi powiedzieć ze Wurger teraz nie dostanie kasy ?

Nie no costam dostane. Tylko wszystko zacznie sie od nowa. Najpierw wyprostowac sprawe z odmowa wypłaty. Potem rzeczoznawca na wycene tego co zostalo z auta i pewnie conajmniej pół roku wymiany korespondencji z ubezpieczycielem...

Bedzie ciekawie.

Opublikowano

w tej sytuacji to źle że się znalazł ,bo wszystko będzie bardzo długo trwało :facepalm:

Opublikowano

Jeszcze godzina i meczyk :kox:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Jeszcze 15 min i Miss Agent II

Opublikowano

Jeszcze 15min i jemy :)

20160528_202131.jpg

Opublikowano

Jeszcze 15 min i ufo odlatuje z pod mojego bloku..

96548e25cc662351295dd7baefcada8f.jpg

Opublikowano

Jeszcze tylko 9 godzin i koniec służby :/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.