Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Punto Grześka na 19` :polew:

20081128238dw3.jpg

20081128239qc7.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No muszę powiedzieć że to pięknie wygląda następne autko jakie sobie kupie to punto na takich felgach :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 22:09_________________________________________________a tak naprawdę Trzeniu co z Twoją Audi-cą :confused4: bo napewno ten feluneg lepiej na niej sie prezentuje :hi:

Opublikowano

jest i póki co żyje :wink4:

dzisiaj zaliczyłem wystrzał opony , na całe szczęście przy 40km/h

chyba jakiś znak od góry bo raczej jeźdzę po trasach i raczej z prędkościami 2xx

Opublikowano

no to całe szczęście :blink: Ty cały i zdrowy :notworthy: niunia cała i zdrowa :notworthy: to co więcej od życia potrzeba no chyba że :sexinbed::polew: :polew:

Opublikowano

mam nadzieję że uda się zreanimować bo jak nie to 900 pln w plecy :wallbash:

Opublikowano
:( to lipa. no to ja trzymam kciuki żeby było ok pozdro :hi:
Opublikowano

mam nadzieję że uda się zreanimować bo jak nie to 900 pln w plecy :wallbash:

Trzeniek pier^$& to, ważne że przy 2^^km?h nic się nie stało :)

Opublikowano

A ja znow nie moglem przyjechac na spota bo interesy musialem pozalatwiac przed wyjazdem na sylwka :(

KERCZI sa blaszki ?? Moze bym sie jutro styknal z Toba zanim pojade do Muszyny ???

Opublikowano

A ja też nie przyjechałem bo gracjany szperały magazyn w media...

Tukan bez urazy :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

Opublikowano

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

To nie on :)

Opublikowano

A ja też nie przyjechałem bo gracjany szperały magazyn w media...

Tukan bez urazy :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Nawet szperac nie trzeba bylo :)[br]Dopisany: Grudzień 28, 2008, 11:27:57 _________________________________________________

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

To nie on :)

A ty skad wiesz
Opublikowano

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

To nie on :)

to nie ja

Opublikowano

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

To nie on :)

to nie ja

A to juz wiem ze to nie Ty :decayed:
Opublikowano

A ja też nie przyjechałem bo gracjany szperały magazyn w media...

Tukan bez urazy :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Nawet szperac nie trzeba bylo :)[br]Dopisany: Grudzień 28, 2008, 11:27:57 _________________________________________________

Trzeniek czy twoje auto dzis nie stalo kolo 12 w G.Krk?

To nie on :)

A ty skad wiesz

Siła wyższa :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 23:29

http://pl.youtube.com/watch?v=LNVmpJAjZuo

:drunk::dance: :dance: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Pablo dobra nuta :good:

Opublikowano

A ja znow nie moglem przyjechac na spota bo interesy musialem pozalatwiac przed wyjazdem na sylwka :(

KERCZI sa blaszki ?? Moze bym sie jutro styknal z Toba zanim pojade do Muszyny ???

Blaszki odpuscilem bo jakis chlop przeciez zrobil 3 edycje i sa dostepne.[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 23:39_________________________________________________ :hi: wszystkim

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

Wąski i jak tam dystanse :naughty:

Opublikowano

KERCZI z tego co sie orientuje robil 3 edycje ramek Kezor, ale ostatni wpis na poscie jest z maja :(

Dzwonilem wiec do niego, zeby sie upewnic i powiedzial mi ze on sie juz tym nie zajmuje i ze juz nie jest w A4-klubie :(

Chyba ze masz kogos innego na mysli ??

Jak masz dostep to skoluj te rameczki, ja biore na pewno!!!

Opublikowano
  • Autor

KERCZI z tego co sie orientuje robil 3 edycje ramek Kezor, ale ostatni wpis na poscie jest z maja :(

Dzwonilem wiec do niego, zeby sie upewnic i powiedzial mi ze on sie juz tym nie zajmuje i ze juz nie jest w A4-klubie :(

Chyba ze masz kogos innego na mysli ??

Jak masz dostep to skoluj te rameczki, ja biore na pewno!!!

:mysli: to jak Ty szukasz że nie znalazłeś ? http://www.a4-klub.pl/smf/rusza_iii_edycja_ramek-t57891.0.html :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.