Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać ze Stolicy

1b74ebb4595b59a741bbfaae23169844.jpg

Generalissimus

Edytowane przez FANTOMAS

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema wszystkim ;) potrzebuje kilka zarowek led do srodka, znacie jakis dobry sklep w Krakowie?;)

Opublikowano

siema wszystkim ;) potrzebuje kilka zarowek led do srodka, znacie jakis dobry sklep w Krakowie? ;)

Tomek Zajączkowski

[email protected]

510 719 221

on robi ledy do środka, wysyłkowy temat. bedziesz zadowolony :wink:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

spalily mi 2 zarowki, a potrzebuje ich do niedzieli ;/

Opublikowano

spalily mi 2 zarowki, a potrzebuje ich do niedzieli ;/

aha

no to łap

led-labs.pl

Opublikowano

Powitać ze Stolicy

1b74ebb4595b59a741bbfaae23169844.jpg

Obrzydliwe sa te mundury

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Rozbitki Tesli są nic nie warte bo na chwilę obecną ciężko będzie znaleźć magika który ogarnie takie auto i zagwarantuje że się nie zjara dnia następnego...

hmmm..... :eusathink: może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma

Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą

Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować

Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane.

7d9129d9c14b7b69f67e3abf04f09756,641,0,0

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Rozbitki Tesli są nic nie warte bo na chwilę obecną ciężko będzie znaleźć magika który ogarnie takie auto i zagwarantuje że się nie zjara dnia następnego...

hmmm..... :eusathink: może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma

Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą

Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować

Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane.

7d9129d9c14b7b69f67e3abf04f09756,641,0,0

Koncerny paliwowe i szejkowie bankowo się na to zgodzą i z kozami w pałacach będą się cieszyć, uśmiechać z postępu i to jak nikt nie wydaje pieniedzy, a polski rząd będzie się ładnie cieszy jak to wiele pieniędzy zostaje w kieszeniach obywateli i na jak wiele może sobie pozwolić przeciętny obywatel :P

Opublikowano

Rozbitki Tesli są nic nie warte bo na chwilę obecną ciężko będzie znaleźć magika który ogarnie takie auto i zagwarantuje że się nie zjara dnia następnego...

hmmm..... :eusathink: może ale jak na nic nie warte to się szybko sprzedało bo auta już nie ma

Pewnie jakiś napalony elektryk łyknął i szaleje z lutownicą

Myślę , że gdzieś za dwadzieścia lat będziemy jeździć tylko takimi autami bo na "spalinówki" wymyślą takie myta , że mało kogo będą jeszcze interesować

Myślę , że kiedyś będzie to tak wyglądać jak na tym zdjęciu poniżej tyle , że fotovoltanika będzie np. w postaci farby którą będzie pokryty dach domu lub np. okna będą pokryte specjalną folią która będzie wytwarzała prąd. Jednym słowem czysta jazda praktycznie za darmo. To już są technologie które są testowane.

7d9129d9c14b7b69f67e3abf04f09756,641,0,0

Koncerny paliwowe i szejkowie bankowo się na to zgodzą i z kozami w pałacach będą się cieszyć, uśmiechać z postępu i to jak nikt nie wydaje pieniedzy, a polski rząd będzie się ładnie cieszy jak to wiele pieniędzy zostaje w kieszeniach obywateli i na jak wiele może sobie pozwolić przeciętny obywatel :P

Naukowcy alarmują, że przy tym zużyciu ropy naftowej ZABRAKNIE ... już za 65 lat (a zużycie ropki ciągle rośnie) / ciach :dziura:

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

Powitać ze Stolicy

1b74ebb4595b59a741bbfaae23169844.jpg

Obrzydliwe sa te mundury

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wiem ale póki co nic nowszego nie wymyślili wiec ..... Tu nie o mundur chodzi
Opublikowano

Powitać w ten pochmurny poranek :hi:

Opublikowano

Powitać w ten pochmurny poranek :hi:

Lepiej witać się tutaj w pochmurny poranek niż pośród czołgów na ulicach w pełnym słońcu jak w Turcji... Masakra co się dzieje na świecie...

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

Powitać w ten pochmurny poranek :hi:

Lepiej witać się w pochmurny poranek niż widzieć czołgi na ulicach w pełnym słońcu jak w Turcji...

f*ck MUSLIM

Zgadza się :-/
Opublikowano

Uprzedziłeś mnie, bo troszke edytowałem posta :-)

f*ck MUSLIM

Opublikowano

A co się dzieje w Turcji ?

Opublikowano

Chlopy, ktos od nas ma b8 KR 304SV? Bo cos mi sie wydaje znajoma ta rejka.

Opublikowano

A co się dzieje w Turcji ?

Wczoraj myślałem, że jaja. A dziś jednak ludziska wygrały, poprostu podoba im się zachodnie życie.

Opublikowano

Jakby ktos byl chetny to mam do sprzedania S6 Edge Black, S6 Edge Gold, S7 Edge Black, S7 Edge Gold.

Wszystko z polskiej dystrybucji, z pierwotnymi dowodami zakupu (od operatora), nowe, fabrycznie zaplombowane.

Poważnie zainteresowanych zapraszam na pw lub tel :)

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.