Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widać człowiek pracuje a TY :evil:

ja pracuje z przyjemności a nie z przymusu :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 15:40_________________________________________________http://supergify.pl/super-rzeczy/teleturnieje-mistrzowie.html :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pomozecie mi w niedziele na spocie z zalozeniem radia ?

Opublikowano

pomozecie mi w niedziele na spocie z zalozeniem radia ?

Przyjedź, coś podziałamy :good: tylko weź narzędzia jakieś :wink4:

Opublikowano

pomozecie mi w niedziele na spocie z zalozeniem radia ?

Przyjedź, coś podziałamy :good: tylko weź narzędzia jakieś :wink4:

wlasnie nie mam tych wyjmaków ;/

Opublikowano

pomozecie mi w niedziele na spocie z zalozeniem radia ?

Przyjedź, coś podziałamy :good: tylko weź narzędzia jakieś :wink4:

wlasnie nie mam tych wyjmaków ;/

To weź dobry młotek :decayed::wink4:

Opublikowano

pomozecie mi w niedziele na spocie z zalozeniem radia ?

Przyjedź, coś podziałamy :good: tylko weź narzędzia jakieś :wink4:

wlasnie nie mam tych wyjmaków ;/

To weź dobry młotek :decayed::wink4:

spoko,przecinak tez wrzuce :good:

takie radio upatrzylem,najtanszy kenwood ,a w mediaM jest taki sam za 299zl

http://allegro.pl/item522991061_kenwood_kdc_w3041a_kdc_w3041g_fv_pl_2l_gw_instr_pl.html

Opublikowano

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego

zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego

guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

ku...wa tak się śmiałem że spadłem z fotela i sobie guza nabiłem , normalnie mózg w poprzek staje ale przyznaję że jak czytałem dalej te wypociny to mnie na wymioty brało

Opublikowano
  • Autor

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego

zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego

guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

ku...wa tak się śmiałem że spadłem z fotela i sobie guza nabiłem , normalnie mózg w poprzek staje

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

takie radio upatrzylem,najtanszy kenwood ,a w mediaM jest taki sam za 299zl

http://allegro.pl/item522991061_kenwood_kdc_w3041a_kdc_w3041g_fv_pl_2l_gw_instr_pl.html

Ja żonie taki kupiłem:

http://allegro.pl/item522274472_pioneer_deh_p40mp.html

dałem 200zeta :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 16:50_________________________________________________

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego

zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego

guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

ku...wa tak się śmiałem że spadłem z fotela i sobie guza nabiłem , normalnie mózg w poprzek staje ale przyznaję że jak czytałem dalej te wypociny to mnie na wymioty brało

Ty też jesteś w ciąży :?: :polew: :polew:

Opublikowano

takie radio upatrzylem,najtanszy kenwood ,a w mediaM jest taki sam za 299zl

http://allegro.pl/item522991061_kenwood_kdc_w3041a_kdc_w3041g_fv_pl_2l_gw_instr_pl.html

Na którym MM lookałeś :?:

Jutro zobaczę u mnie dokładnie po ile stoi i dam Ci cynka :wink4:

Co do radia to jest wiele lepszych jak byś miał szukać do 300zł.

Ja nie dawno kupiłem ten model u siebie za 249zł http://www.allegro.pl/item515921156_lg_lac5800r_wejscie_usb_2gratisy_pendrive_1gb.html

Radia o podobnych parametrach ale LG jest bardziej praktyczny bo wa wejście USB :wink4:

Jeśli chcesz Kenwooda to kup nowy model na ten rok z USB bo ten model co chcesz kupić wiele razy nam klienci zwracali :)http://allegro.pl/item515418899_model_na_rok_2009_kenwood_kdc_w413_gratisy.html

A gdyby ktoś chciał to będę sprzedawał LG 5800 (wyżej link) bo planuje kupić nowy model Pioneera który nam przyjechał http://allegro.pl/item514595189_pioneer_deh_2100ub_deh_2120ub_krakow_usb.html

Opublikowano

PABLO , u Ciebie dzis w M1 patrzylem ;) no dzieki za porady ,musze to przetrawic,zaraz wracam ;)

Opublikowano

takie radio upatrzylem,najtanszy kenwood ,a w mediaM jest taki sam za 299zl

http://allegro.pl/item522991061_kenwood_kdc_w3041a_kdc_w3041g_fv_pl_2l_gw_instr_pl.html

Ja żonie taki kupiłem:

http://allegro.pl/item522274472_pioneer_deh_p40mp.html

dałem 200zeta :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 16:50_________________________________________________

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego

zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego

guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

ku...wa tak się śmiałem że spadłem z fotela i sobie guza nabiłem , normalnie mózg w poprzek staje ale przyznaję że jak czytałem dalej te wypociny to mnie na wymioty brało

Ty też jesteś w ciąży :?: :polew: :polew:

nie Jarko, nie jestem w ciąży , miałem na myśli treść którą czytałem , na początku było śmiesznie , później politowanie i zażenowanie , aż stwierdziłem że dam sobie spokój bo dostanę rozstroju żołądka widząc jak ludzie mają popieprzone w głowach wypisując takie rzeczy , na koniec zapytam ironicznie - zimno u was panowie ?

Opublikowano

-12 u mnie :)

Opublikowano

PABLO , u Ciebie dzis w M1 patrzylem ;) no dzieki za porady ,musze to przetrawic,zaraz wracam ;)

A więc nie u mnie bo pracuje na Solvayu :tongue4:

Ceny mogą się różnić pomimo ze ten sam sklep.

Tukan u mnie -20.

Ok będę pozniej :)

Opublikowano

-12 u mnie :)

u nas -16.5

Tukan u mnie -20.

gdzie ty mieszkasz? w NH jest -16.5 przy gruncie :tongue4:

Opublikowano

-12 u mnie :)

u nas -16.5

Tukan u mnie -20.

gdzie ty mieszkasz? w NH jest -16.5 przy gruncie :tongue4:

Już spadło troszku :polew:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm w Krakowie jest - 12 :naughty:

Opublikowano

Jak wyjeżdżałem z Huty: -15

U mnie: -13.5

Opublikowano

jak na razie u mnie -18 ale całkiem przyjemnie WITAM :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.