Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie żona mi powiedziała ze w swojej A3 ma problem z otwarciem auta z kluczyka , otwiera sie po którymś tam razie hehehehhe widze że problem ogólnie dostpęny jest ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kurcze w ostatnim czasie w mojej b8 też się kilka razy zdarzyło że drzwi kierowcy mi się nie otwarły.

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Właśnie żona mi powiedziała ze w swojej A3 ma problem z otwarciem auta z kluczyka , otwiera sie po którymś tam razie hehehehhe widze że problem ogólnie dostpęny jest ;)

Będziecie to naprawiać?

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

W b6 miałem znowu tak, że czasem nie domykał tylnych drzwi i pomogła tylko wymiana zamka.

Opublikowano

:hi:

Kurcze w ostatnim czasie w mojej b8 też się kilka razy zdarzyło że drzwi kierowcy mi się nie otwarły.

To co, naprawiamy to hurtem?

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

Mi już działa. :) także na razie nie będę naprawiał.

Ale przy kolejnym wystąpieniu chyba trzeba będzie, chociaż nie jest to tak bardzo uciążliwe jak w przypadku drzwi kierowcy...

Opublikowano

Nie idzie tego rozebrać, przeczyścić i nasmarować na nowo jak w B5/8L ?

Opublikowano
  • Autor

Ja zapewne pojadę do ASO :)

Opublikowano

przerabialem to w marcu u siebie w B8 w drzwiach prawy przod i lewy tyl, poczatkowo bylo jak u Was, ze drzwi otwieraly sie za ktoryms razem, pozniej dzialaly jak nowe choc nic nie zrobilem, a skonczylo sie na tym ze nie dalo sie ich wogole otworzyc z zewnatrz, od srodka wszystko dzialalo, wymienilem zamki na nowe i pomoglo, wazne aby dobrac zamek o tej samej ilosci pinow


a i przynajmniej w B8 nie sa te zamki naprawialne takie info dostalem od goscia, ktory mi to wymienial

Opublikowano

No wszystko pięknie tylko aby dostać się do zamka trzeba rozebrać calutkie drzwi ;-)

Opublikowano

A jak cenowo? Ile taki zameczek? Zna się ktoś na tym w kraku czy tylko ASO?

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

:bry:

Z innej beczki: potrzebuje kupić do swojego auta akumulator. Skłaniam się aby kupić Centre Future CA530 lub Exide EA530. Który byłby lepszy? A może jakieś inne sugestie? Z góry dziękuje za wszelkie informacje. :hi:

Opublikowano

:bry:

Z innej beczki: potrzebuje kupić do swojego auta akumulator. Skłaniam się aby kupić Centre Future CA530 lub Exide EA530. Który byłby lepszy? A może jakieś inne sugestie? Z góry dziękuje za wszelkie informacje. :hi:

Varta. Dziękuję za uwagę.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

przerabialem to w marcu u siebie w B8 w drzwiach prawy przod i lewy tyl, poczatkowo bylo jak u Was, ze drzwi otwieraly sie za ktoryms razem, pozniej dzialaly jak nowe choc nic nie zrobilem, a skonczylo sie na tym ze nie dalo sie ich wogole otworzyc z zewnatrz, od srodka wszystko dzialalo, wymienilem zamki na nowe i pomoglo, wazne aby dobrac zamek o tej samej ilosci pinow

a i przynajmniej w B8 nie sa te zamki naprawialne takie info dostalem od goscia, ktory mi to wymienial

Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać.

Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo.

Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Ktoś dziś na spota czy wszystkim zimno i nie ruszają sie z domów ?

Opublikowano

przerabialem to w marcu u siebie w B8 w drzwiach prawy przod i lewy tyl, poczatkowo bylo jak u Was, ze drzwi otwieraly sie za ktoryms razem, pozniej dzialaly jak nowe choc nic nie zrobilem, a skonczylo sie na tym ze nie dalo sie ich wogole otworzyc z zewnatrz, od srodka wszystko dzialalo, wymienilem zamki na nowe i pomoglo, wazne aby dobrac zamek o tej samej ilosci pinow

a i przynajmniej w B8 nie sa te zamki naprawialne takie info dostalem od goscia, ktory mi to wymienial

Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać.

Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo.

Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.

Ło matko! Ja tego sam nie dotykam.

W PL zamek kosztuje 880PLN a roboty jest szacunkowo na 2 godz czyli ponad 500PLN.

W Austrii za samą robotę chcą 260E. Oczywiście jeżeli to jest zamek a nie co innego...

Opublikowano

Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać.



Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo.



Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.

Taa... wystarczy posłuchać.... tylko trza znać szwabski :kwasny:

Kiedy rezamy?

Opublikowano

Tutaj gość wszystko ladnie opisuje wystarczy tylko posłuchać.

Lennox mi też się wydawało , że się samo naprawiło ale teraz jest z powrotem to samo.

Ja coś nie mam weny do tego ale trzeba będzie się chyba za to zabrać.

Taa... wystarczy posłuchać.... tylko trza znać szwabski :kwasny:

Kiedy rezamy?

Rezajcie. Jak se coś uwalicie przy okazji to nie zapomnijcie skleić - ten dederowiec urwał zaczep i kleił.

Wymieniłem sam tylne lampy i trzecie światło stop - wystarczy.

Opublikowano

Ja kupilem zamki na allegro, a za wymiane dwoch zamkow zaplacilem 200 zl.

Opublikowano

2h to zajmie komuś kto ma wprawe ale mimo wszystko sam bym wolał to zrobić samemu. Ostatnio kupiłem sobie ściągacze tapicerki i zaczepy zostają całe :-)

Naciapane z kanału...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.