Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema::hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :)

Opublikowano

Panowie macie kogoś w Krakowie lub okolicy, kto wymieni wyświetlacz w liczniku i radiu?

Da się to w ogóle wymienić?

Gruszka lub Kerczi -wal śmiało

Opublikowano

co z baran :facepalm:

widac po klapie, ze to nie pierwsza taka jego akcja

Opublikowano

Się chłopina pewnie trochę zdziwił jak kamerke zobaczył :)

Opublikowano

powinien jeszcze w zeby zarobic

Opublikowano

ale chlop dobry: "ja przyhamowałem?" :D

Opublikowano

Klape miał do roboty to szukał sponsora.

Opublikowano
  • Autor

powiem Wam ze jak nie lubię kamerek w autach tak chyba się przekonam do nich ...... :)

Opublikowano

powiem Wam ze jak nie lubię kamerek w autach tak chyba się przekonam do nich ...... :)

Ja też. Biorąc pod uwage podwyzki OC to wzwyżka 10% za stłuczke będzie wynosić parę stówek, czyli zakup kamerki.

Opublikowano

Hej.

Pojawiła się u mnie usterka zamka centralnego. Co możecie w temacie konstruktywnego powiedzieć ?

Opublikowano

Hejka :hi:

Hej.

Pojawiła się u mnie usterka zamka centralnego. Co możecie w temacie konstruktywnego powiedzieć ?

Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman.

C6 polift :kwasny:

Opublikowano

Teraz Wam się to stało ostatnio?

Ja Wam powiem co to...po deszczach zalany komfort pod nogami kierowcy...po wiązce...

Opublikowano

Nie pamiętam kiedy ale na pewno z 2 miechy temu... na 99% nie po deszczach.

Opublikowano

2-3 tygodnie temu. Nie przypominam sobie żeby lało...

Opublikowano

Hejka :hi:

Hej.

Pojawiła się u mnie usterka zamka centralnego. Co możecie w temacie konstruktywnego powiedzieć ?

https://youtu.be/y2If_6bTtz8

Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman.

C6 polift :kwasny:

[emoji57] Też to mam tak jak Lennox po stronie pasażera. Z tego co poczytałem po forach to jest to wada zamka.U mnie było na początku tak jak u ciebie po drugim razie otwierało się pilotem. Teraz to już nawet po kilku razach nie otwiera.Wymiana zamka w drzwiach to ponoć jedyna możliwość.

Opublikowano

Hejka :hi:

Hej.

Pojawiła się u mnie usterka zamka centralnego. Co możecie w temacie konstruktywnego powiedzieć ?

https://youtu.be/y2If_6bTtz8

Mam dokładnie to samo tylko że od pasażera... Nie chu nie wiem o co kaman.

C6 polift :kwasny:

Gratuluje. Bardzo dobry wybór.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

Też to mam tak jak Lennox po stronie pasażera. Z tego co poczytałem po forach to jest to wada zamka.U mnie było na początku tak jak u ciebie po drugim razie otwierało się pilotem. Teraz to już nawet po kilku razach nie otwiera.Wymiana zamka w drzwiach to ponoć jedyna możliwość.

A u mnie się dziś naprawiło :)

Specjalnie otwierałem i zamykałem kilka razy i za każdym razem działało ok.

Ale to co piszesz to chyba przyczyna. Jakiś mikrostyk się wyrabia czy cuś...


C6 polift :kwasny:

Gratuluje. Bardzo dobry wybór.

To szydera?

Bo ja Ci powiem że nie narzekam... :wink:

Opublikowano

To szydera?

Bo ja Ci powiem że nie narzekam... :wink:

Dlaczego? A6 C6 mi się za***iście podoba, dużo bardziej niż C7. Dlatego w ciemno powiem że masz fajne auto, chociaż moje ładniejsze.

wysłane z kontenera na śmieci

Edytowane przez electrofinger

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.