Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko pewnie ubezpieczone, to co im tam za różnica...

Na pewno ubezpieczone ,ale niszczyć tak auta

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co się będą z tym bujać. Naprawiać, próbowac sprzedać to potem jakoś. Pewnie sobie policzyli i wyszło im, że lepiej to zezłomować. W USA jednak mają trochę inne podejście do takich spraw.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

EDRAVEN graty nowej furmanki ;/-)

Opublikowano

:hi:

szukam garażu do wynajęcia,najlepiej południowa część Krakowa, gdyby ktoś coś słyszał to będę wdzięczny :wink:

Opublikowano

Nie chce ktoś kupić ps3 z kilkoma grami ? Bo xboxa wlasnie sprzedałem

Opublikowano

Nie chce ktoś kupić ps3 z kilkoma grami ? Bo xboxa wlasnie sprzedałem

Cena i co dokladnie wchodzi w zestaw ???

Opublikowano

Pany zamieniłem X3 na CC co Wy na to ? a16cc383a5891d06a3130b1a1bcf022f.jpg77f606b8d3a38eb7cd9759d083d99227.jpg951db97517613077fbd47595e6a15320.jpgd28752435c2fc325689a4678a092da96.jpg

Pojeździmy zobaczymy....

Opublikowano

Gratulacje. Choć znając Twoje tendencje do "prawdomówności", to zamiana nastąpi (o ile) dopiero wtedy, gdy Ci tą zamianę odradzimy. A jak się już zamienisz to pamiętaj, że mechatronika niebawem będzie do zrobienia a z okolic tylnego lewego błotnika wystaje kawałek przystanku autobusowego...

Ps: dlaczego na ostatnim zdjęciu widać w lusterku jakiegoś faceta w rurkach??

Opublikowano
  • Autor

przeca to cc ma z pół miliona km przebiegu.....

Opublikowano

przeca to cc ma z pół miliona km przebiegu.....

CUBER kuzyn Mu powiedzial ze nie pamięta czy robił cofkę w tym aucie ale chyba nie...wiec nie podcinaj Mu skrzydeł :-) Trochę więcej wiary w ludzi :-)

Gratulacje. Choć znając Twoje tendencje do "prawdomówności", to zamiana nastąpi (o ile) dopiero wtedy, gdy Ci tą zamianę odradzimy. A jak się już zamienisz to pamiętaj, że mechatronika niebawem będzie do zrobienia a z okolic tylnego lewego błotnika wystaje kawałek przystanku autobusowego...

Ps: dlaczego na ostatnim zdjęciu widać w lusterku jakiegoś faceta w rurkach??

Prawego :-)

Opublikowano

Prawda komis jest kuzyna i moge wymienić fifty fifty , pytam Was o zdanie bo jeździłem tym paskiem wczoraj cały dzień i jest w stanie bardzo dobrym . Mierzyliśmy go całego miernikiem i fakt ze malowany miał tylko prawy tylny błotnik reszta oryginał . Co do przebiegu myśle ze ma spokojnie z 3 stówy , lecz środek zadbany . Zawieszenie tez ok . Intensywnie myśle co do wymiany z uwagi iż CC to pompa oleju , napęd oska , skrzynia dsg , X3 łańcuch , napęd xdrive , manual nieśmiertelny . Choć CC to full wypas i bardzo wygodne stołki , przyjemność jazdy na wysokim komforcie , X3 twarda jak kamień ale dzieki temu perfekcyjna trakcja i trzymanie w zakrętach . k**wa sam nie wiem :)

Transit zdjęcia nue sa moje wiec gość w rurkach to nue ja :)

Radek tys powinien w policji robić bo szybko namierzyłes kuzyna :))

Patrzę tez trochę pod katem odsprzedania . X3 warta w okolicy 35-37 , pasek chyba trochę i młodszy i drożej stoi myśle choć silnikowo to BMW jest mniej awaryjne

Zawsze mi sie te paski podobały a jak sa w zasięgu ręki to ..... No wlasnie , tym bardziej ze wiem ile Dexter ma problemów z paskiem od Dawida

Opublikowano

polecam sie :decayed:

Opublikowano

Ale podobno dexter nie ma problemów

Opublikowano

Ale podobno dexter nie ma problemów

Wczoraj z nim gadałem .... coś tam mu sie non stop dzieje jak to stwierdził ..... z autem jest jak z kobietą ...... jak go nie rozbierzesz to go nie poznasz :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.