Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pany no to powiem Wam ze okazja przeszła koło nosa , taka oto A6 w allroad 3.0 Tdi podłużnice całe do roboty tylko praktycznie fartuch zamknąłbym sie w 10-12 koła bo juz badałem temat z moim mechanikiem , niestety wczoraj sie sprzedała cena.... 12 tys zł. Wartość rynkowa myśle ze ponad 40 , nawet po opłatach akcyzy jestes dużo do przodu.

ee8c464c819f4e633a4c96e0735346b7.jpgb226d9c99af8f6874b540c942144e35f.jpg

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz coś więcej, jaki rok, przebieg, wypas. Tak na sucho to ciezko coś wydumać. Cena 12k (chyba euro) nie wróżąca nic dobrego, pewnie jeszcze strzał w amora i poduchy, ale zapomniałeś dodać. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pierwszy wypust z przebiegiem do ustalenia. Przy okazji wtryski, kolektory więc kolejne 20k trzeba dodać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś więcej, jaki rok, przebieg, wypas. Tak na sucho to ciezko coś wydumać. Cena 12k (chyba euro) nie wróżąca nic dobrego, pewnie jeszcze strzał w amora i poduchy, ale zapomniałeś dodać. :kox:

Panowie byłem z mechanikiem i oglądałem samochód bardzo dokładnie, żadne amory czy wtryski silnik pali i auto jeździ . 2006 rok 240 tys przebiegu . Fartuch , blacharz malowanie , deska dwie poduchy , pewnie pasy jeszcze . No i moze jakas drobnica . Mój meches by sie podjął za 12 koła na gotowo bez malowania, a jest bardzo dobrym fachowcem bo widziałem jak X3 robił to moge go polecić z czystym sumieniem. Sam spisywał części w tej A6 .

Cena 12 tys Złotych !!! Środek zadbany czarna skóra i drewno . Dodam jeszcze ze dwie poduchy wywalone czyli deska do wymiany , robioty trochę by było ale warta tej ceny myśle.

Handlarz mówi ze zeszła bardzo szybko od strzała , pewnie kupił inny na handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem :-)))

BOSERON graty nowej furmanki :-)

BOSERON a ja mam dla Ciebie zdrowy i porządny wóz. BMW e60 z 2009 r po lifcie na xenonie, ledach, skórze czarnej, czarne kombi, nie ubite, nie umęczone, 270kkm 2.0d NAVI, automat po dużym serwisie wszystko porobione...ale rozumiem ze to za rozsądne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dużym serwisie wszystko porobione

Odpada

Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy :decayed:

auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie :grin:

bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad :D

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany no to powiem Wam ze okazja przeszła koło nosa , taka oto A6 w allroad 3.0 Tdi podłużnice całe do roboty tylko praktycznie fartuch zamknąłbym sie w 10-12 koła bo juz badałem temat z moim mechanikiem , niestety wczoraj sie sprzedała cena.... 12 tys zł. Wartość rynkowa myśle ze ponad 40 , nawet po opłatach akcyzy jestes dużo do przodu.

ee8c464c819f4e633a4c96e0735346b7.jpgb226d9c99af8f6874b540c942144e35f.jpg

Co Wy na to ?

A ja na to: potrzebuję taki sam zbiornik na płyn jak na załączonym obrazku.

wysłane z kontenera na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dużym serwisie wszystko porobione

Odpada

Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy :decayed:

auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie :grin:

bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad :D

Widziałeś auto???

To dziób w kubeł!!!

Auto jest mojego przyjaciela...prywatne, jeździ nim od 3lat po Krakowie, dopiero co robił duży serwis bo miał jeszcze nim jeździć jakieś dwa lata ale trafiła się fajna opcja F10 wiec zmienia...

Btw widziałem już Twoje ogłoszenia jak sprzedawałeś auto...Mirku !!!

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dużym serwisie wszystko porobione

Odpada

Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy :decayed:

auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie :grin:

bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad :D

Widziałeś auto???

To dziób w kubeł!!!

Auto jest mojego przyjaciela...prywatne, jeździ nim od 3lat po Krakowie, dopiero co robił duży serwis bo miał jeszcze nim jeździć jakieś dwa lata ale trafiła się fajna opcja F10 wiec zmienia...

Btw widziałem już Twoje ogłoszenia jak sprzedawałeś auto...Mirku !!!

Przemek Bete sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki nerwusik :grin:

Moje ogloszeniA? Ciekawe, bo sprzedawalem tylko jedno auto i nie bylo po grubym serwisie :decayed:

Edziu, ale ja nie pije do tego konkretnego auta przeciez, tylko mowie ogolnie, ze jest to typowy tekst Mirasa. Jakie ogloszenie handlarza bys nie otworzyl to kazde auto jest po grubym serwisie, wlacznie z wymienionymi olejami i rozrzadem ;)

Ramzesik, zaparz szefowi meliske :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes zapewne jest dziś w trasie, więc Radziu w ramach przeprosin leć na wąwóz :decayed:

Powitać :hi:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Przemek to nie handlarz. Ludzie na pewnym poziomie zwyczajnie robią serwis nie patrząc na to że za miesiąc auto idzie na sell. Ma być zrobiony i tyle. Co byś powiedział na to że kupiłem teraz auto które miało zrobiony remont skrzyni w sierpniu a w październiku serwis w ASO a w listopadzie zostało wystawione?

Słowo klucz ? FIRMA, faktura VAT, koszty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes zapewne jest dziś w trasie, więc Radziu w ramach przeprosin leć na wąwóz :decayed:

Powitać :hi:

To jeszcze tylko po drodze do apteki wstapie i za 15 min jestem Karolku, tylko juz sie denerwuj :decayed:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Przemek to nie handlarz. Ludzie na pewnym poziomie zwyczajnie robią serwis nie patrząc na to że za miesiąc auto idzie na sell. Ma być zrobiony i tyle. Co byś powiedział na to że kupiłem teraz auto które miało zrobiony remont skrzyni w sierpniu a w październiku serwis w ASO a w listopadzie zostało wystawione?

Słowo klucz ? FIRMA, faktura VAT, koszty itd.

Czy Ty czytasz to co pisze? Przeciez mowie, ze nie odnosze sie do tego konkretnego egzemplarza i nie mowie, ze jakis Przemek to handlarz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 sportback


Sorry, ale albo ja jestem ułomny albo ty. Ciezko inaczej zrozumieć Twoje słowa...

"Btw, zawsze mnie smiesza te teksty mirkow handlarzy :decayed:
auto od handlarza zawsze jest po zrobionym dopiero co grubym serwisie :grin:
bo przeciez to normalka, ze najpierw sie zawozi auto do naprawy i wymiany totalnie wszystkiego tak aby kupujacy nawet mial swiezutki olej, filtry i rozrzad
"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...