Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pany temat C6 rzuciłem zeby poznać wasze zdanie choć wiem ze dla większości z Was auto malowane = szrot na ktorego szkoda czasu bo najważniejsze jest miernik i powłoka lakiernicza. Wiec Karolku wytłumacz Nam dlaczego padłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A5 sportback

Graty :wink: marzy mi się taka :kox:

PS. pasuje dane fury w profilu zmienić :P

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem Odn. Tego co wkleił CUBER...Carycy...

BMW 38tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem :-)))

BOSERON graty nowej furmanki :-)

BOSERON a ja mam dla Ciebie zdrowy i porządny wóz. BMW e60 z 2009 r po lifcie na xenonie, ledach, skórze czarnej, czarne kombi, nie ubite, nie umęczone, 270kkm 2.0d NAVI, automat po dużym serwisie wszystko porobione...ale rozumiem ze to za rozsądne auto

8 biegowy automat ZF?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany temat C6 rzuciłem zeby poznać wasze zdanie choć wiem ze dla większości z Was auto malowane = szrot na ktorego szkoda czasu bo najważniejsze jest miernik i powłoka lakiernicza. Wiec Karolku wytłumacz Nam dlaczego padłeś ???

Łukasz, ten allroad co fotki pokazujesz są grubo z przed pół roku wiec :klamie::klamie::klamie: wiec z którym to mechanikiem byłes to oglądać ? :wink: hhmmmmm okazja była już dawno a nie teraz i w którą mocno nie wierzę aby takie auto było za 12 tyś zł ....... przelicz sobie że kosztować by musiało 1,5-1,8 tys euro , doliczająć koszt lawety + zysk sprowadzającego ..... poszukaj co kupisz za 2 tys euro :facepalm::facepalm::facepalm: ale i tak nie wierzę aby handlarz chciał na tym zarobić 2 tys zł po prostu jest to nie możliwe

Łukasz , czy nie lepiej kupić auto z stukającym zawieszeniem i np do zrobienia rozrządem ( mowa o silnikach 2,0 tdi czy tam TFSI ) ale bezwypadkowe lub poprawnie naprawione blacharsko i lakierniczo , niż auto naprawiane szybko gdzie szpachla zaczyna wychodzić , lakierowane całe i to paskudnie, gdzie licznik kręcony i uj wie co jeszcze......

Łukasz Ja wiem ze szukasz okazji ( ale jak zwykle później wychodzi dokładanie kasy ) ale niestety takowych nie ma w PL a tym bardziej handlarz okazji Ci nie zrobi .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, gdyby Cię naszło znowu na C6 z 4.2MPI to nawet nie masz co przeglądać aktualnych ogłoszeń w PL. Trochę mi ostatnio znajomi ich oglądali w PL i żaden nie trzymał się kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz coś więcej, jaki rok, przebieg, wypas. Tak na sucho to ciezko coś wydumać. Cena 12k (chyba euro) nie wróżąca nic dobrego, pewnie jeszcze strzał w amora i poduchy, ale zapomniałeś dodać. :kox:

http://icd.auto.pl/products,osobowe,audi-a6_allroad-c6_2006-2011 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie 12 tyś tylko prawie 14 tyś do opłat ( + akcyza ) do naprawy prócz przodu jest również klapa tylnia , błotnik tylny i uj wie co jeszcze ......

ale 14 tys to dobra cena choć i tak wyjdzie pod 40 tys z ori czesciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber tak sie składa ze wczoraj jeszcze było ogłoszenie na otomoto wiec jaki miał by gość w tym sens gdyby było jak mówisz pol roku nieaktualne ? Przed wczoraj byłem go oglądać , jutro miałem go kupić wczoraj dzwonił ze sprzedane to wszystko.

Ja tam wole rozrząd i zawieche zeby była w super stanie niż lakier do poprawek . Co z tego ze auto z wierzchu cacy jak serce kaput ? Wole zeby mechanicznie był sprawny a lakier.... zawsze można położyć jeszcze raz , zreszta ile razy ty malowałes swoje furmanki Cuberku ?

Audi A6 Allroad

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-allroad-uszkodzony-icd-kety-ID6yEMYF.html

O prosze jeszcze wisi

13.8 ale poszła za 12 a przynajmniej tyle mi powiedział bo pytałem z ciekawości [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z Kent to chyba specjalizują się w wypadkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa tył kupujesz w kolorze i prawy błotnik tył robisz w pyłek . Moim zdaniem sie opłaca

Ogr wiem ze nie ma 4.2 w dobrym stanie bo od dawna śledzę te motory w tej budzie [emoji4]

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem jakiś dziwny bo nie widzę nic a nic w tym temacie okazyjnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz auto stało w komisie z powypadkami jakieś pół roku ( patrząc na zdjęcia z zieloną trawką i facetem w krótkim rękawku ) oraz pytałem goscia bo dzowniłem to potwierdził ze bardzo długo stało..... wobec tego auto które stoi wiesz jak pózniej wygląda..... skoro tyle stało to czy aby na pewno było okazją mega ? Teraz na chłodno to jednak wątpie w to. Pisząc wcześniej o kosztach nie widziałem ze poduchy wywalone i tył do roboty wiec zapewne sie opłacało to kupic we Francji za jakies 1,5 tys euro przywieźć na lorze i postawić na placu ....


ps. Łukasz nikt Ci niczego nie odradza ale jedynie doradzić chce w dobrej wierze ale dla Ciebie to odrazu szukanie z miernikiem jaj :facepalm::facepalm::facepalm: jak masz tak pisać to po co mówisz ze wczesniej ze chcesz sie zastanwoic współnie i po to przyjechałes na spota......

ps. Kazde auto moze być gdzie jest ingerencja w lakier czy blachę ale aby to się trzymało kupy i aby zrobione było porządnie a nie naprawiane na szybko i wstretnie i szpachla wychodzi spod lakieru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o ogłoszeniu gdzie zdjęcia mogły byś stare robione jeszcze we Francji a ogłoszenie świeże bo tak robi większość handlarzy . Po tym bym nue wnioskował ze stało od lata . Dziwne bo mnie powiedział ze niedawno przywiózł. Zreszta nieważne bo i tak juz ogłoszenie jest nieaktualne :)

Bardzo dobrze ze sprawdziliśmy paska miernikiem, fakt malowanie paska było robione na szybko z tym sie zgadzamy

Ja chyba jestem jakiś dziwny bo nie widzę nic a nic w tym temacie okazyjnego...

Taa .... a allroad stoi pod domem i go klepiesz na handel

A to ze jestes dziwny to swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o ogłoszeniu gdzie zdjęcia mogły byś stare robione jeszcze we Francji a ogłoszenie świeże bo tak robi większość handlarzy

Ale te akurat w PL były robione jak większość ogłoszeń od nich jest w tym samym miejscu ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o ogłoszeniu gdzie zdjęcia mogły byś stare robione jeszcze we Francji a ogłoszenie świeże bo tak robi większość handlarzy . Po tym bym nue wnioskował ze stało od lata . Dziwne bo mnie powiedział ze niedawno przywiózł. Zreszta nieważne bo i tak juz ogłoszenie jest nieaktualne :)

Bardzo dobrze ze sprawdziliśmy paska miernikiem, fakt malowanie paska było robione na szybko z tym sie zgadzamy

Ja chyba jestem jakiś dziwny bo nie widzę nic a nic w tym temacie okazyjnego...

Taa .... a allroad stoi pod domem i go klepiesz na handel

A to ze jestes dziwny to swoją drogą :)

Boseron.... skoro sam powiedziales ze auto wyjdzie Cie na okrągło 40tyś złotych w co nie wierze chyba ze bedzie zrobione jak wiekszosc strucli no ale to juz poza konkursem

to powiedz mi gdzie lezy klu tematu???

i odrazu mowie nie jest to pierwsza (najtansza) strona z mobile

humaob1qcmbv.png

Jeszcze żeby Cię nie było stać na NORMALNY wóz to bym zrozumiał...ale szukasz dziury w d*pie za 3-4tys zł - a często w Twoim wypadku to TYLKO POZORNA oszczędność.

Cuber dobrze Ci powiedział, albo piszesz bo chcesz się faktycznie czegoś dowiedzieć i wtedy przyjmujesz też słowa krytyki, albo idz, wez i kup samochod i nim przyjedz i tyle, nie potrzebny ten cały anturaż...

a odn. Auta do kasacji to uwierz mi że we FR, DE, BE itd nikt nie sprzedaje auta za 1,5k E. jakie by ono nie bylo...

Albo auto przejmuje jakis turas albo chlop ktory ma uklad ze złomowiskiem albo najczesciej takie GIFTy są dorzucane handlarzom za free do calej lory auto powypadkowych

biorąc pod uwagę to na samym dole auto gdzie masz ksiazke serw, ori przebieg niski, faktycznie auto bezwypadek, nie kombinujac, nie targujac się, placac normalnie akcyze od pelnej kwoty - auto na gotowo nawet przy obecnie chorym kursie euro wychodzi 48kzł

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...