Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz, jeśli chcesz auto do roboty to proszę:

http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2005-occasion?allmakes=1&index=0&make=5&model=39&sort=price_asc&st=2&vehid=4471539&vehtyp=10&yearfrom=2005&returnurl=%2fde%2fautos%2f-audi--a6%3fallmakes%3d1%26make%3d5%26model%3d39%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2005%26r%3d5

Zwiezienie lawetą wyjdzie Cię na okrągło około ~30k bez targowania.

Do tego dokupisz błotnik w kolorze i zderzak... dołożysz max 3kzł

I z dużym prawdopodobieństwem masz nie przekręcony licznik i serwisowane auto...

Możliwe że jeszcze jakiś wahaczyk bo to koło wygląda mi na jakieś cofnięte ale i tak lepsze to niż tona szpachli i różny opór powietrza z prawej i lewej strony auta ;-) chyba że poszło na podłużnice to już unikałbym paprania się.

Co więcej właśnie sobie przypomniałem Odn tej BMW ze kiedyś nawet Miodek ja sprawdzał przed zakupem, to fotki z dekry przed zakupem

de438c0e1c2b63c060648c40e7973505.png

f327581251a04958f33843e16afd62e7.png

Niezłe to auto, ciekawe jak skrzynia bo krążą różne opinie. Jedni mówią że się sypią, inni wręcz przeciwnie. A to xdrive czy RWD jest?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

gdzie i kiedy ciupiecie w gałe ?? :wink:

Opublikowano

Łukasz, jeśli chcesz auto do roboty to proszę:

http://www.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2005-occasion?allmakes=1&index=0&make=5&model=39&sort=price_asc&st=2&vehid=4471539&vehtyp=10&yearfrom=2005&returnurl=%2fde%2fautos%2f-audi--a6%3fallmakes%3d1%26make%3d5%26model%3d39%26sort%3dprice_asc%26st%3d2%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2005%26r%3d5

Zwiezienie lawetą wyjdzie Cię na okrągło około ~30k bez targowania.

Do tego dokupisz błotnik w kolorze i zderzak... dołożysz max 3kzł

I z dużym prawdopodobieństwem masz nie przekręcony licznik i serwisowane auto...

Możliwe że jeszcze jakiś wahaczyk bo to koło wygląda mi na jakieś cofnięte ale i tak lepsze to niż tona szpachli i różny opór powietrza z prawej i lewej strony auta ;-) chyba że poszło na podłużnice to już unikałbym paprania się.

Co więcej właśnie sobie przypomniałem Odn tej BMW ze kiedyś nawet Miodek ja sprawdzał przed zakupem, to fotki z dekry przed zakupem

de438c0e1c2b63c060648c40e7973505.png

f327581251a04958f33843e16afd62e7.png

Niezłe to auto, ciekawe jak skrzynia bo krążą różne opinie. Jedni mówią że się sypią, inni wręcz przeciwnie. A to xdrive czy RWD jest?

Rwd, do tej pory nie miał z nią problemu i póki co nic nie wskazuje żeby coś z nią się działo, ale jak to z używanymi autami bywa...wszystko się może zdarzyć...

Opublikowano

Ładna ta e60 gdzie ja można zobaczyć i odbyć jazdę próbną

2cf4b0561837e1fd69ad0f0620c24576.jpg

Opublikowano

U mnie od poniedziałku

Opublikowano

A u mnie od piątku

Opublikowano

Ramzes gratuluje nowej furmanki!!!

Opublikowano

Teraz z Radkiem mogę stanąć na kresce [emoji4]

Opublikowano
Teraz z Radkiem mogę stanąć na kresce [emoji4]

widze, ze zarty sie Ciebie trzymajo :decayed:

zalozylem 15-stki, takze teraz jest ze 20 kunia wiecej :kox:

z rolki opony na suchym nawet dwójce piszcza, Malwina nawet na 4-ce :grin:

20161216_210401.jpg

Baaajlaaandooo baajlaandoo :D

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Pytanie koledzy , zmienial ktos zbiorniczek plynu chlodnicy w b6?

Mam do wymiany bo jest pekniety , i mam pytanie jak z wymiana czujnika w nim ? Da sie przelozyc ten czujnik bez jakis problemow?

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakby ktoś szukał to mam do sprzedania dwa iphony 5s - biało złoty i gwiezdna szarość!!

3ad831345dd94a4624f7ff22675da2fc.jpg

Mam tez tygodniowa srebrna iPhone 7 32gb

Opublikowano

:hi:

Pytanie :)

DSG DQ500 Jak często wymiana oleju i kto zrobiłby takową w KRK?? To samo pytanie odnośnie Haldex-a kto w KRK ogarnie?

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Co 30kkm - u mnie w haldexie wymieniał Adam...

W dq500 olej wymieniałem w Mysłowicach...

Opublikowano

Możesz jechać z olejem do sentysza na gromady grudziac , koło mnie

Opublikowano

Bałem się ze ktoś go zaproponuje!!! Odkąd on sam nie robi tylko chłopki bałbym się mu zostawić auto!!

Mysłowice są godzinę drogi, w oczekiwaniu na serwis można obejrzeć film lub zagrać w billard...

Opublikowano

No to ja robiłem parę lat wstecz, nie wiedziałem że się posypalo

Ale z drugiej strony dymac z wymianą oleju godzinę ... Słaba perspektywa

Opublikowano

a Mysłowice to kto??

Opublikowano

W Mysłowicach asbpalka.eu

No wiesz wole dymac godzinę bo to nie koniec świata a dymac np. 20 minut i potem mieć zalany zły olej to dopiero słaba perspektywa :-)

Opublikowano

Możesz jechać z olejem do sentysza na gromady grudziac , koło mnie

Przepraszam, że się wtrącam, ale to chyba jest Gromady Grudziądz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.