Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę nocnym reflektorem teren przeczesywał :-/

Ktoś wam uciekł ? [emoji14]

Będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę to robił właśnie po to, żeby nikt nie uciekł... Żebyś czuł się bezpieczny na spocie. Żeby byli bezpieczni też Ci, którzy chcą mi przywileje zabierać. Mam nadzieje, że spędzili Oni Święta w gronie rodziny. Ja niestety i w pierwszy i w drugi dzień Świąt byłem po 12h w pracy a we Wigilie byłem po nocnej zmianie więc pół dnia i tak przespałem. Ale co tam... Szkoda energii na narzekanie. Przecież mam dwa tysiące wypłaty i w uj przywilejów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę to robił właśnie po to, żeby nikt nie uciekł... Żebyś czuł się bezpieczny na spocie. Żeby byli bezpieczni też Ci, którzy chcą mi przywileje zabierać. Mam nadzieje, że spędzili Oni Święta w gronie rodziny. Ja niestety i w pierwszy i w drugi dzień Świąt byłem po 12h w pracy a we Wigilie byłem po nocnej zmianie więc pół dnia i tak przespałem. Ale co tam... Szkoda energii na narzekanie. Przecież mam dwa tysiące wypłaty i w uj przywilejów :hi:

Weź sobie uświadom chłopie że nie tylko ty pracujesz w święta,inni też pracują i nie mają przywilejów

Zawsze możesz zmienić pracę jak się tak czujesz wykorzystywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że twoje święta były udane. Życze ci wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Niech rząd naszego kraju zwolni cie z obowiązku pracy i przyzna dożywotni przywilej egzystencji na koszt mundurowców.

Poza tym pojaw się kiedyś na spocie to pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że twoje święta były udane. Życze ci wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Niech rząd naszego kraju zwolni cie z obowiązku pracy i przyzna dożywotni przywilej egzystencji na koszt mundurowców.

Poza tym pojaw się kiedyś na spocie to pogadamy...

Dzięki za życzenia (szczere nie sądzę )

Nie chciałbym być zwolniony z obowiązku pracy bo bym się czuł głupio że inni muszą na mnie pracować :wink:

Może kiedyś podjadę ale wolałbym pogadać o samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem, ale musialem sie obejsc smakiem bo byl zamkniety :P

kurde jezdze tamtedy codziennie i nawet nie wiedzialem ze tam BK jest :decayed:


aaa, i nie bylo zadnego wielkiego swiecacego pindola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę to robił właśnie po to, żeby nikt nie uciekł... Żebyś czuł się bezpieczny na spocie. Żeby byli bezpieczni też Ci, którzy chcą mi przywileje zabierać. Mam nadzieje, że spędzili Oni Święta w gronie rodziny. Ja niestety i w pierwszy i w drugi dzień Świąt byłem po 12h w pracy a we Wigilie byłem po nocnej zmianie więc pół dnia i tak przespałem. Ale co tam... Szkoda energii na narzekanie. Przecież mam dwa tysiące wypłaty i w uj przywilejów :hi:

2000€ ?

wysłane z kontenera na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem, ale musialem sie obejsc smakiem bo byl zamkniety [emoji14]

kurde jezdze tamtedy codziennie i nawet nie wiedzialem ze tam BK jest :decayed:

aaa, i nie bylo zadnego wielkiego swiecacego pindola

eee.... otwarty był przecież
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w Passacie B6 z 2008 roku silnik CR o kodzie CBAB nalatane ok. 270 tyś. Będę robił rozrząd i chce sprawdzić ten magiczny napęd pompy olejowej, a dokładnie dobrze byłoby go przerobić bądź poprawić. Jest w naszym rejonie magik co by zrobił taka przeróbkę? Dzięki z info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem, ale musialem sie obejsc smakiem bo byl zamkniety [emoji14]

kurde jezdze tamtedy codziennie i nawet nie wiedzialem ze tam BK jest :decayed:

aaa, i nie bylo zadnego wielkiego swiecacego pindola

eee.... otwarty był przecież

bylem dzisiaj jeszcze raz i on jeszcze jest nieczynny! :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w Passacie B6 z 2008 roku silnik CR o kodzie CBAB nalatane ok. 270 tyś. Będę robił rozrząd i chce sprawdzić ten magiczny napęd pompy olejowej, a dokładnie dobrze byłoby go przerobić bądź poprawić. Jest w naszym rejonie magik co by zrobił taka przeróbkę? Dzięki z info.

Pisz do edravena podawał mi kiedyś namiar na mechanika z rejonu kosocickiej byłem i gość zna temat 500 zł i zrobione

Wesołych świat, a Boseronowi życzę żeby poza Ossę i Wisłą jeszcze kiedyś gdzieś zagrał !!!

Grałem kiedyś w Wiśle i Wiśle :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...