Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no teraz to pojechałes :good: :good: :good:, tylko czy beda pasowac :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no teraz to pojechałes :good: :good: :good:, tylko czy beda pasowac :tongue4:

hmmmm no a niby czemu miały by nie pasować ? skoro moja fela jest taka sama jak ta z fotki pare postów wyżej ?

jak nie bedzie pasowac to Ci sprzedam te dekielki powiesisz sobie na scianie za to k.... krakanie :disgust:

Opublikowano
jak nie bedzie pasowac to Ci sprzedam te dekielki powiesisz sobie na scianie za to k.... krakanie

KRA KRA KRA KUR....A :decayed: :decayed:

pytałem tylko bo nie wiedziałem czy ta fela ze zdjecia to ta co kupiłes czy ta ori.

Opublikowano

Cuber ty rezaczu jeden :evil:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem 17-stke a ORI to 18stki ale z tego co sie dowiadywałem dekielki pasują tylko Ci co kupowałem od nich poprostu ich nie mieli :gwizdanie:

Opublikowano

kupiłem 17-stke a ORI to 18stki ale z tego co sie dowiadywałem dekielki pasują tylko Ci co kupowałem od nich poprostu ich nie mieli :gwizdanie:

no i spoko :wink4: dlatego pytałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dekielki zostaną wysłane jutro wiec mam nadzieję ze w Czwartek dojdą do mnie :gwizdanie:

Opublikowano

tak mam M3 hmmm jak dla mnie za***iste :) specialnie pojechałem na testy po dziurach i teraz własnie mam komfort :naughty:

:shocked:

Tez jezdzilem na 18" w lato, i te 18" w porownaniu do 17" ROF to za***isty komfort...

a kupiłem dlatego Run Flat-a bo nie mam rezerwy :gwizdanie:

Hehe... tez do tego tak podchodzilem. Gdybym wiedzial, ze takie opony kupisz, to sprzedalbym CI swoj komplet za 400 PLN :D - bo za tyle je wlasnie puscilem.

Mi po 3000km wybily sie 2 sztuki (co jest podobno standardem w tej oponie) - przez co czulem wibracje na kierownicy i pod d*pa.

Opublikowano
  • Autor

Mi po 3000km wybily sie 2 sztuki (co jest podobno standardem w tej oponie) - przez co czulem wibracje na kierownicy i pod pupa.

heh dostałem własnie na tego typu efekty gwarancje :naughty: no nic zobaczymy co z tego będzie i juz k. nie obrzydaj mi :disgust:

Opublikowano
i juz k. nie obrzydaj mi :disgust:

Do uslug :decayed:

Opublikowano
:hi: wieczorową porą
Opublikowano

cześć Piotrek :hi:

Opublikowano

cześć Piotrek :hi:

Janusz , dziękuję raz jeszcze za dzisiejszą przysługę... :cool1: wyobrażam sobie co mówisz pod nosem jak pojawiam się na Twoim wyświetlaczu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzien dobry

co tam słychac ?

Opublikowano
Janusz , dziękuję raz jeszcze za dzisiejszą przysługę... wyobrażam sobie co mówisz pod nosem jak pojawiam się na Twoim wyświetlaczu

nie jestes sobie tego w stanie wyobrazic :decayed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 21:15_________________________________________________

dzien dobry

co tam słychac ?

CZEŚĆ

Sokół co tam z fotami dla mnie???

Opublikowano

no właśnie , gdzie są foty z sylwestra? :mysli:

Opublikowano

no właśnie , gdzie są foty z sylwestra? :mysli:

a tobie po co????? :>

Opublikowano

no właśnie , gdzie są foty z sylwestra? :mysli:

a tobie po co????? :>

chce zobaczyć jak skończyłeś imprezę bo Ty nie pamiętasz :kox:

Opublikowano

Sokół co tam z fotami dla mnie???

zaraz wrzuce i Ci dam link :)

no właśnie , gdzie są foty z sylwestra? :mysli:

nie mam Twoich fot z sylwestra :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.