Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

zakupiłem własnie komplet felunku 17-stki wraz z oponkami Dunlop RunFlat :naughty: 225/50/17 8 mm bieźnika czyli nóweczka kwota hmmmm smieszna felgi takie se ale są;)

zdjecie wkleje za chwilke :kox:

ps. Waski potrzebuje dystanse :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak kwota tak z ciekawości bo sam szukam takich 17 tyle że na lato:)

Opublikowano

Wklejaj wklejaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A jak kwota tak z ciekawości bo sam szukam takich 17 tyle że na lato:)

z oponami mniej niż 1,5 tyś :kox:

Opublikowano

Wąski :gwizdanie: nie ma dystansów

Opublikowano

Cuber a nie możesz użyć Twoich wpływów i załatwić mi 17 z oponkami na lato:) w takiej promocyjnej cenie..:):P??

Opublikowano

Mnie wczoraj autko padło pod Katowicami.

Rozpadła się chłodnica recyrkulacji spalin, którą miałem wymieniać w środe.

Jakoś sie dokulałem do Krakowa...

Objawy takie jakby się wydech odpiął.

Auto wyło, całe spaliny szły pod maske i w ogóle nie jechało :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:...

Apropos Wąski tak jak pytałem masz takie tarcze 320x30 lub 321x30 z Ate z klockami, bo zaciski jeżdzą u mnie w bagażniku i wypadałoby to wreszczie zakładać.

Pozdrawiam

Opublikowano

Pieprzona 7ka, podobno zle przepisali do mnie adres i nadal czekam na części od rozrządu :wallbash:

Opublikowano

w siódemce niestety często zdarzają się takie sytuacje... jak dobrze adres napisza to sięauto posuje itepe... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

77b0f6bc6a509024.jpg

9b21ef62e7ecf55c.jpg

wiem wiem dekielki fachowe :polew:

Opublikowano

No gratuluje jak na zimę to powiem CI że fajne;) w sumie to nawet na lato bym się takich nie powstydził:) ponawiam pytanie gdzie można dostać fajne 17 na lato z oponkami najlepiej:)

Opublikowano

Cuber :kox:

Opublikowano
  • Autor

No gratuluje jak na zimę to powiem CI że fajne;) w sumie to nawet na lato bym się takich nie powstydził:) ponawiam pytanie gdzie można dostać fajne 17 na lato z oponkami najlepiej:)

będzie lato to sie odezwij pomyślimy :gwizdanie:

Opublikowano

ładne ładne, ale te dekielki...

Opublikowano
  • Autor

ładne ładne, ale te dekielki...

wiem wiem :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber :kox: a diekielki żondzą :polew:

:good:

Opublikowano

a nie da się dopasować jakiś ori dekielków? Audi miało rózne średnice więc może cos przypasuje

Opublikowano
  • Autor

a nie da się dopasować jakiś ori dekielków? Audi miało rózne średnice więc może cos przypasuje

moze przypasuje , pomysle jak bede miał chwile czasu na to :gwizdanie:

Opublikowano

dzien dobry wszystkim, :hi:Cuber felunek kox :) zimowy lanser....... dekielki pierwsza klasa :kox:

Themon pozdrowionka i wstawaj na nogi.

Opublikowano

a nie da się dopasować jakiś ori dekielków? Audi miało rózne średnice więc może cos przypasuje

to najlepiej na spocie każdy będzie ściągał dekielki i dopasowywał do felunku Cubra i zobaczymy które podejdą i się pozniej zrobi repliki :D

Ale generalnie fajny wzór dopasowałeś i dużo osób nie powstydziło by się w lecie na nich jzdzić :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.