Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no myśle że nie powinno być z tym problemu, bo ja do moich nie ori też kiedyś szykałem i się udało

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber :good:

Opublikowano

Ale fajnie, chyba jestem jedyny któremu się felgi nie podobają i to jest :kox: dopiero :evil:

Opublikowano

Panowie to tylko dekielki w zimie chyba nie ma to tak duzego znaczenia, przeciez nie ma na nich emblematu Skody :cool1:

Opublikowano

mówiłem że będzie git? :gwizdanie:

Opublikowano

Fele fajne, tylko dystans by sie przydal :cool1:

Jakie opony? Tez balon jak u mnie? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Fele fajne, tylko dystans by sie przydal :cool1:

Jakie opony? Tez balon jak u mnie? :evil:

DYSTANSE MA WASKI I czekam aż wróca do mnie :gwizdanie:

oponka 225/50/17 Run Flat :kox:

Opublikowano

CUBER nawet to wygląda ale co do dekielków :gwizdanie: to mialem na mysli takie jak ma OGR w swoich letnich :cool1:

Opublikowano

Cuber :kox: a diekielki żondzą :polew:

:good:

Pablo proszę , analfabetyzmowi mówimy nie

Opublikowano

Cuber jak chcesz dystanse+śruby 20mm to moge Ci pozyczyc na zime :wink4: A jak sprzedam auto to Beda twoje za dobre 0,7 Whisky. :) A jak nie sprzeedam to mi oddasz :decayed:

Opublikowano

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Opublikowano

oponka 225/50/17 Run Flat :kox:

Ło ku*wa... tylko nie mow, ze to DUNLOP M3. Jesli tak... to obys za 2 tygodnie nie zalowal zakupu (mialem takie rok temu).

btw, nie czujesz, ze te opony sa k**ewsko twarde (brak komfortu) ?

Opublikowano
  • Autor

tak mam M3 hmmm jak dla mnie za***iste :) specialnie pojechałem na testy po dziurach i teraz własnie mam komfort :naughty:

a kupiłem dlatego Run Flat-a bo nie mam rezerwy :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber :kox: a diekielki żondzą :polew:

:good:

Pablo proszę , analfabetyzmowi mówimy nie

Przecież specjalnie tak napisałem :D

Opublikowano

Dystanse Cuberka to ja mam :) to już wszyscy wiedzą :) tylko nie chcę oddać po dobroci :)

Opublikowano
  • Autor

Dystanse Cuberka to ja mam :) to już wszyscy wiedzą :) tylko nie chcę oddać po dobroci :)

jak nie po dobroci no to wpier..... :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

te dekielki to są przyklejane?

Opublikowano

oj od razu,a skąd Ty tyle wojska weźmiesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

te dekielki to są przyklejane?

Eee ori jak sie patrzy :decayed:
Opublikowano

te dekielki to są przyklejane?

Eee ori jak sie patrzy :decayed:

gumką się wymaże :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.