Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe , a ja jestem po wizycie u Rogala i jest gites, szwagier mój przsyszły jest mega zadowolony, , a ja jeszcze bardziej , myśle , że jutro sie shamuje , ale to i tak nic nie znaczy. git, git , git .Ale się fajnie zapowiada, tylko , gdzie wreszcie shamować mojego parha. ????Jutro wkleje wykres , -y

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich w ten ponury wtorkowy poranek :hi:

Dziwny fakt, pozmienialem zarowki i dalej mam blad na FIS-ie :rant:

Opublikowano

:hi:

był ktoś może ostatnio w kinie i może coś polecić, na co warto się wybrać

w cieniu chwały :good: :good: :good:

dzień w którym zatrzymała się ziemia :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Witam Grześ :)

Opublikowano

Witam Robert :hi: jak tam sprężynki ? urodziło się coś ?

Opublikowano

Witam Robert :hi: jak tam sprężynki ? urodziło się coś ?

pracuję nad tym :naughty:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 09:48_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,88571,6168325.html

Opublikowano

:hi: witam wszystkich

ale wczoraj forum zamulało myslałem ze tylko u mnie ale widze ze u wszystkich a filmu nie polecam :thumbdown:

Opublikowano

:wtf: Wie ktos co moze byc z tymi zarowkami u mnie :co:

Przypomne, ze zmienilem na xenony i wtedy przepalila sie postojowka :(

Zmienilem na 2 takie same W5W i blad przepalonej zarowki nie zniknal i mnie to strasznie drazni :(

Z tego co wyczytalem w ksiazce obslugi to przepalona zarowka na fisie dotyczy tylko swiatel mijania i tylnych, wiec teoretycznie jesli walnieta byla zarowka od postojowek to nic nie powinno wyswietlac ??

Posprawdzalem jeszcze raz styki i zarowki i wszystkie swieca, a komunikat nie zgasl :(

Koncza mi sie juz pomysly, jesli Wy tez nie macie jakiegos pomyslu to zaloze nowy temat bo widze ze tego jeszcze nie bylo ;(

Raczej watpliwe jest, ze trzeba pod VAG-a podpinac po zmianie zarowek, lub zmiana na xenony... :mysli:

PS: Trzeniek jak rybki ??

Opublikowano

Postojówki Ci sie na Fisie nie pokażą, musisz mieć coś zjebany z tymi xenonami - hidami, święcą Ci już oba :?:

Komunikat masz nie od postojówek :)

Opublikowano

Postojówki Ci sie na Fisie nie pokażą, musisz mieć coś zjebany z tymi xenonami - hidami, święcą Ci już oba :?:

Komunikat masz nie od postojówek :)

Tak swieca juz tak jak maja swiecic obydwa, nie wiem co im sie poprawilo ale wazne ze dzialaja :decayed:

Czyli mozna powiedziec ze po zamontowaniu xenonow ten komunikat sie pojawil, ale czemu to nie mam pojecia :co:

A moze miec to cos wspolnego z tym, ze byly halogeny w lampach a teraz kabelki sa zaslepione ??

Opublikowano

coś wadliwe te hidy Twoje inni inni chyba nie mieli zadnych problemów

spróbuj rozdzielić te kabelki i wtedy zobacz czy komunikat dalej wyświetla

Opublikowano

A moze miec to cos wspolnego z tym, ze byly halogeny w lampach a teraz kabelki sa zaslepione ??

To nie masz długich teraz :?:

Wymień tą przetwornice, bo teraz niby swieci, ale po tygodniu może problem znowu wrócić i co - jest wadliwa :)

Opublikowano

:hi:

Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek :decayed:

wkrótce :naughty:

Opublikowano

:hi:

Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek :decayed:

wkrótce :naughty:

w marcu :decayed:

Opublikowano

:hi:

Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek :decayed:

wkrótce :naughty:

w marcu :decayed:

to też jest opcja :wink4: :wink4:

Opublikowano

No tez mi sie wydaje, ze to cos z ta nieszczesna przetwornica :(

Ale jak teraz swieci to co gosciowi powiem ?? Swieci, ale wolal bym inna :polew:

Niedlugo posprawdzam porzadnie i polutuje te kabelki i zaloze brakujace dekielki, w ktorych musialem porobic dziury na kable :gwizdanie:

A teraz pytanie z innej beczki:

Ma ktos AFN-a i ma chwile czasu, zeby powymieniac sie czesciami ??

Pierwsze co musze sprawdzic to czujnik cisnienia kolektora (map sensor), a potem jak to nie przyniesie efektu to kierowniczki w turbo :(

Jak mial bym pewnosc ze to czujnik to biore nowy w ASO :decayed:

Czas odmulic moja :a4fan: i poczuc moc :polew:

Opublikowano
:vaglogi::decayed:
Opublikowano

VAG juz byl!! z Sokolem testowalismy :a4fan:

Teraz czas wyeliminowac przyczyne :)

Zostaly juz tylko 2 opcje:

1. map sensor

2. turbo :(

Dlatego potrzebuje podmienic i zobaczyc czy problem zniknie

Opublikowano

No turbiny raczej tak łatwo nie podmienisz :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.