Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza zapanowała ?

bo Ciebie nie ma :naughty: kolego :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Waski a co sie stało z tymi dystansami bo cos marudziłes wczoraj :mysli:

Opublikowano

Waski a co sie stało z tymi dystansami bo cos marudziłes wczoraj :mysli:

Ja tam zawsze marudzę :naughty: luzik

Opublikowano

:hi: wszystkim w ten ciezki pracujacy dzien :)

Ktoś zapukał do burdelu. Burdel-Mama otworzyła drzwi i zobaczyła schludnego, dobrze ubranego mężczyznę w średnim wieku.

- W czym mogę pomóc? - spytała.

- Chcę się widzieć z Natalką - odparł gość.

- Proszę pana, Natalka jest jedną z najdroższych panienek. Może jakaś inna...

- Nie! Muszę zobaczyć Natalkę! - zażądał gość.

Natalka podeszła do niego i powiadomiła, że bierze 1000 dolarów za wizytę. Mężczyzna bez wahania sięgnął do kieszeni i podał jej dziesięć studolarowych banknotów. Oboje poszli do pokoju na górę, na godzinkę...

Następnej nocy przyszedł znowu i znów zażądał Natalki. Natalka wyjaśniłamu, że bardzo rzadko zdarza się tutaj, żeby ktoś wracał drugą nocz rzędu i że nie może dać mu zniżki. Stawka pozostała ta sama: 1000dolarów.

Mężczyzna znowu wręczył jej gotówkę i znowu poszli na pięterko...

Kiedy przyszedł następnej nocy, nikt nie mógł w to uwierzyć. Ponownie wręczył Natalce tysiąc dolarów gotówką i znowu poszli na pięterko...

Kiedy minęła godzina, Natalka spytała go:

- Skąd jesteś? Nikt wcześniej nie żądał moich usług trzy noce z rzędu...

- Z Filadelfii - odpowiedział mężczyzna.

- Naprawdę!? Mam tam rodzinę - odrzekła.

- Tak, wiem - odparł mężczyzna - Twój ojciec umarł, a ja jestem adwokatem twojej siostry. Prosiła mnie, żebym Ci przekazał twoje 3000 dolarów spadku...

Â

MORAŁ Z TEJ HISTORYJKI - Trzy rzeczy są w życiu pewne:

1. Śmierć

2. Podatki

3. I to, że adwokat Cię wydyma...[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 14:05_________________________________________________- Syneczku, kim chcialbys zostac, jak dorosniesz?

- Eeeee... mmm... Ogrodnikiem, tato.

- Taa... A moze kims innym?

- Eeee... uuu... Wiec hydraulikiem, tatko.

- Kurde, synku, a moze jednak kims innym?!

- Noo.. to... To czyscicielem basenow...

- Halinaaaaa! W morde zesz, Jacunio znalazl kasety!

Lata 80-te, PRL. Przychodzi facet do sklepu z samochodami i pyta czy moze kupic Skode 105.

- Tak, prosze bardzo, czerwona, prosze wplacic pieniadze, odbior za 10 lat.

- No dobrze - mowi szczesliwi klient - ale za 10 lat rano czy popoludniu?

- Panie! Cos pan, bedzie pan czekal 10 lat i nie jest panu obojetne czy rano czy popoludniu?

- Nie, dla mnie to wazne. Wiec kiedy moge odebrac ta Skode - rano czy popoludniu?

- A dlaczego jest to dla pana takie wazne?

- Bo rano beda mi zakladac telefon.

Prezes wielkiej korporacji pyta sie swoich pracownikow co kupili sobie za 13-a pensje. Zaczepia dyrektora:

- No i jak tam, dyrektorze? Co pan sobie kupil za 13-e?

- Nowiutkie Audi A8.

- A reszte?

- Ulokowalem na koncie w banku szwajcarskim.

Podchodzi do kierownika:

- I jak u pana, kierowniku? Na co pan wydal 13-e?

- A kupilem uzywanego Poloneza...

- A reszte?

- Wrzucilem na ksiazeczke oszczednosciowa.

Podchodzi wreszcie do robotnika:

- Co pan sobie kupil za 13-e?

- Kapcie.

- A reszte?

- Babcia dolozyla.

W Kolobrzegu na deptaku apetyczna dziewczyna wchodzi na automatyczna wage, wrzuca monete... i z niezadowoleniem oglada wydrukowany wynik. Zdejmuje wiatrowke i pantofle, znowu wrzuca monete - znow niezadowolona z wyniku. Zdejmuje bluzke - wynik wazenia znowu niezadowalajacy. Stoi tak niezdecydowana na tej wadze - co by tu jeszcze? - na to podchodzi przygladajacy sie temu facet i wreczajac jej garsc monet mowi:

- Niech pani kontynuuje - ja stawiam!

Facet wraca o 6 nad ranem do domu, po calonocnej libacji alkoholowej.

Drzwi otwiera zaspana zona i pyta:

- Zakladam, ze masz bardzo dobry powod, dla ktorego pojawiasz sie o tej godzinie?!

Na co on odpowiada:

- Sniadanie, kochanie!

Opublikowano

dobre :polew:

cos tu dzis strasznie cicho...

Opublikowano

samochodu nie masz to sie czepiasz ;p

LEPIEJ polar zamow bo zaraz znow nie bedzie :)

Opublikowano
  • Autor

eee tam cisza :tongue4:

Opublikowano

ok Kerczi ja już zamówiłem 3 dni temu. Już mam nawet zapłacone :) :)

Opublikowano

to teraz juz bedziesz taki klubowicz pelna gębą... :)

Opublikowano

dokładnie. Mojej drugiej połówce też zamówiłem :> :> I nie mówie tu o połówce whisky :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to stawiam z okazji 10.000 postów :gwizdanie:

szampan.jpg

Opublikowano

no to stawiam z okazji 10.000 postów :gwizdanie:

szampan.jpg

ales nastukal :)

Opublikowano

no to stawiam z okazji 10.000 postów :gwizdanie:

szampan.jpg

CUBER , to teraz już należysz do :

spamer5mm.jpg

Opublikowano

łohohoho... Cuber gratuluje ;]

Opublikowano

no to stawiam z okazji 10.000 postów :gwizdanie:

szampan.jpg

CUBER , to teraz już należysz do :

spamer5mm.jpg

jak by naliczało posty wszedzie jak dawniej to był bys liderem grupy :decayed:

Opublikowano

hmm... a tak z ciekawosci jak nalicza teraz posty? nie wszedzie? jakos nie zwróciłem na to uwagi

Opublikowano
  • Autor

hmm... a tak z ciekawosci jak nalicza teraz posty? nie wszedzie? jakos nie zwróciłem na to uwagi

W działach technicznych działają liczniki :gwizdanie:

Opublikowano

dlaczego do jasnej anielki nie mam opcji nowy watek w dziale sprzedam ? :evil:

Opublikowano

a czytałes 1 post w dziale sprzedam... zasady czy jakos tak...??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.