Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Ty zawsze, wpadaj :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Ty zawsze, wpadaj :decayed:

Tylko gdzie :naughty:

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Ty zawsze, wpadaj :decayed:

Tylko gdzie :naughty:

Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15

Kojarzysz?

jutro :gwizdanie:

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Ty zawsze, wpadaj :decayed:

Tylko gdzie :naughty:

Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15

Kojarzysz?

jutro :gwizdanie:

Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno

Opublikowano

I kto jest debeściak :naughty: jutro dam Ci znać :cool1:

Opublikowano

I kto jest debeściak :naughty: jutro dam Ci znać :cool1:

:toon:

Opublikowano

Tytus może i ja się załapię na logi :gwizdanie:

Ty zawsze, wpadaj :decayed:

Tylko gdzie :naughty:

Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15

Kojarzysz?

jutro :gwizdanie:

Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno

Tylko sie nie spijcie do naszego przyjazdu :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber co z tymi uchwytami do N95? Zapomniałeś czy nie ma? :mysli:

Opublikowano

Cuber co z tymi uchwytami do N95? Zapomniałeś czy nie ma? :mysli:

po co ci uchwyt...nie masz schowka w drzwiach :kox::tongue4:

Opublikowano

Cuber co z tymi uchwytami do N95? Zapomniałeś czy nie ma? :mysli:

po co ci uchwyt...nie masz schowka w drzwiach :kox::tongue4:

nie mam , teraz smigam Punto :decayed:

Opublikowano

Punto II :evil:

Opublikowano

Punto II :evil:

po tjuningu za 3 dychy :decayed:

Opublikowano

Punto II :evil:

po tjuningu za 3 dychy :decayed:

a co sie stało,że zdecydowałes sie na auto z wyżeszej półki :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

mam nadzieje ze tuning sie opłacił :naughty:

Opublikowano

Punto II :evil:

po tjuningu za 3 dychy :decayed:

a co sie stało,że zdecydowałes sie na auto z wyżeszej półki :decayed:

życie Piotrze , życie...

Opublikowano

Punto II :evil:

po tjuningu za 3 dychy :decayed:

a co sie stało,że zdecydowałes sie na auto z wyżeszej półki :decayed:

życie Piotrze , życie...

:gwizdanie:

Opublikowano

Tytus moznaby bylo sie zalapac na logi??

Opublikowano
  • Autor

Tytus moznaby bylo sie zalapac na logi??

a Tobie po co ? najpierw wyrezaj wnetrze potem reszte :tongue4:

Opublikowano

Tytus moznaby bylo sie zalapac na logi??

a Tobie po co ? najpierw wyrezaj wnetrze potem reszte :tongue4:

Cos Ty sie tak uparl na to moje wnetrze??? Juz Ci mowilem ze dobre stolki nie sa zle...

P.S. Dzieki OZI za mini spota, Twoj czas pomiazdzyl...AS ALWAYS... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.