Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyczepił sie do twoich stolkow tak jak i do mojego podlokietnika? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie, jak juz kupiłem podłokietnik to teraz kaze mi wymienic wnetrze i podlokietnik wtedy moge sobie w buty wsadzic ;p

Opublikowano

byliście na gokartach? jak będziecie jechać za tydzień to ja chętny :gwizdanie:

Opublikowano

byliście na gokartach? jak będziecie jechać za tydzień to ja chętny :gwizdanie:

No trzeba przywrocic wtorki do lask :) Nie jest juz zimno, tor za***isty, waskie winkle...ale teraz czasy dla kozakow to 22:30

Opublikowano
  • Autor

samoluby.............nawet nie dali znac ze jadą na karty............ :gwizdanie:

Opublikowano

samoluby.............nawet nie dali znac ze jade na karty............ :gwizdanie:

I jeszcze się chwala na forum że byli :gwizdanie:

Opublikowano

odczepić się... to powinno byc w dziale widziany, widziana :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________patrzcie na opis: :)http://allegro.pl/item534678092_audi_a4_02_kombi_tapicerka_fotele_skora_okazja.html

skora z NOTBOOKIEM i DRZEWNIANE wykonczenie :P

Opublikowano

Powitać wszystkich po całym dniu pracy :hi:

pablo a ja to kojarze twoją koleżanke :naughty: z pracy , tak właśnie myśałem gdzie ja ją widziałem :)

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa :?: :gwizdanie:

PANOWIE PRZYPOMINAM, 30.01.09 OD 7:00 - NAJWIĘKSZA WYPRZEDAŻ ROKU W MM

Gazetka powinna być już w środę, w sumie to nic na niej nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gazetka powinna być już w środę, w sumie to nic na niej nie ma

to po co zawracasz głowe skoro na niej nic nie ma ? :polew: :polew:

Opublikowano

buahahah to powiem Ci ze dosc taka ta wyprzedaż :):polew: :polew: :polew: WYPRZEDAZ ROKU ;p

Opublikowano

Gazetka powinna być już w środę, w sumie to nic na niej nie ma

to po co zawracasz głowe skoro na niej nic nie ma ? :polew: :polew:

Dla mnie nic ciekawego nie ma :tongue4:

No cóż z pełną powagą przyjęliście do siebie że nic na niej nie będzie :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________Cuber te Sharpy 37" będą tak jak mówiłem po 2199zł :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:44_________________________________________________A jak ktoś będzie chciał kupić jakieś akcesoria to będą np kalkulatory po 1zł czy pendrivery 4GB po 19zł :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie nic ciekawego nie ma :tongue4:

No cóż z pełną powagą przyjęliście do siebie że nic na niej nie będzie :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:43_________________________________________________Cuber te Sharpy 37" będą tak jak mówiłem po 2199zł :naughty:

Pablo miały być po ok 1,8 tys :gwizdanie:

Opublikowano

Ee nie prawda :D

Mowiłem w granicach 2tys :)

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota
Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

Aha to mówisz że kojarzysz ją z pracy :gwizdanie:

Poklikamy na pw jak coś :wink4:

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

:kox:

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

Aha to mówisz że kojarzysz ją z pracy :gwizdanie:

Poklikamy na pw jak coś :wink4:

poklikajcie tutaj , może być ciekawie :naughty:

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

:kox:

A Tobie co :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:18_________________________________________________

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

Aha to mówisz że kojarzysz ją z pracy :gwizdanie:

Poklikamy na pw jak coś :wink4:

poklikajcie tutaj , może być ciekawie :naughty:

Nie, bo będziesz peploł :polew:

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

:kox:

A Tobie co :gwizdanie:

zaskoczyłeś mnie :decayed:

Agnieszka, dziewczyna :gwizdanie:

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

:kox:

A Tobie co :gwizdanie:

zaskoczyłeś mnie :decayed:

Agnieszka, dziewczyna :gwizdanie:

Agnieszki są najlepsze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.