Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Heyka wszystkim co juz wstali...

Patrzac po postach to malo napisaliscie dzisiaj przez noc, niema nawet czego poczytac :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: powitać grono :wink4: a ja teraz upalam C3 :naughty:
Opublikowano

:hi:

:hi: powitać grono :wink4: a ja teraz upalam C3 :naughty:

eh Robert fajnie mieć takie możliwości pośmigania różnymi furkami :wink4:

Opublikowano

A co do reflektorów Audi A4 po 99 to polecam firmę TYC przejętą przez Hella koszt 1 szt 280 zł

a Depo mam po 250 zł :)

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 08:59_________________________________________________

:hi:

:hi: powitać grono :wink4: a ja teraz upalam C3 :naughty:

eh Robert fajnie mieć takie możliwości pośmigania różnymi furkami :wink4:

no mamy kilka z garażu :naughty:

Opublikowano

Robert, looknij do katalogu czy mozesz zamowic zbiornik z lupo lub polo 2L i po ile jesli sie da :naughty:

Bo pompka chyba bez problemu podejdzie do niego plug-and-play ??

Opublikowano

Robert, looknij do katalogu czy mozesz zamowic zbiornik z lupo lub polo 2L i po ile jesli sie da :naughty:

Bo pompka chyba bez problemu podejdzie do niego plug-and-play ??

podjedz Sobie na ul.Przewóz na terenie firmy Marcopolo jest firma Hanscars i tam mają zbiorniczków od koloru do wyboru po niskich cenach :)

Opublikowano

sokolnh , Trzeniu idźcie na piwo i sobie pogadajcie. :cool1:

Opublikowano

Robert, looknij do katalogu czy mozesz zamowic zbiornik z lupo lub polo 2L i po ile jesli sie da :naughty:

Bo pompka chyba bez problemu podejdzie do niego plug-and-play ??

podjedz Sobie na ul.Przewóz na terenie firmy Marcopolo jest firma Hanscars i tam mają zbiorniczków od koloru do wyboru po niskich cenach :)

Dzieki za info, napewno skorzystam :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:siema: Pablo

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: witam wszystich... cholera ale dziś późno wstałem...
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: witam wszystich... cholera ale dziś późno wstałem...

Siemian nie za dobrze Ci ? :mysli:

Opublikowano

Sieman nie martw się ja nie lepszy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no czasem trzeba dłużej pospać... Choć ostatnio mam problem bo mi się troche dzień z nocą przestawił... Nie zasne przed 5... nie wstane przed 13... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

no czasem trzeba dłużej pospać... Choć ostatnio mam problem bo mi się troche dzień z nocą przestawił... Nie zasne przed 5... nie wstane przed 13... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Też tak kiedyś miałem ale wystarczy raz wcześnie wstać (w dzień trochę będziesz przymulony :decayed:) ale zaśniesz o normalnej porze i się przestawisz :) Hehe

Ok panowie ja idę odśnieżyć audike i jadę looknąć na nowe zimówki a pozniej geometria :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.