Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, D4NTE napisał:

:hi: :kawa:

dzięki za spota!

Również dzieki ;)  Kiełbaski wymiatają pod Halą :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, Cuber napisał:

Również dzieki ;)  Kiełbaski wymiatają pod Halą :hi:

Dzięki !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powitać :hi: :kawa:

Opublikowano

heja :hi::papa:

Opublikowano

Cześć dziewczyny! :hi:

Opublikowano

Widzę , że tutaj to się zrobił wątek do responsywnych powitań :)

Może  żeby tak coś zagaić i rozruszać bajere ... 
Może co poniektórym się  w navi zrobiło google  takie dziwne , rozmazane (widok mapy z sat. jest bez ostrości zwłaszcza za miastem)

Jeśli nie wiecie czemu to wam powiem , że aŁdi od nowego roku kończy współpracę z google i zostanie zaprzestane dostarczanie do nowych samochodów nakładki google map . Mają włączyć jakąś autorską nakładkę ale jaką to na razie tajemnica. 
Na chwilę obecną samochody od 2018 będą jeszcze miały działające google mapy ale będą one sukcesywnie wyłączane w autach których się kończy licencja. Ci którzy mają wykupioną licencję będą jeszcze mieć mapy ale co będzie potem jeden h...ans wie

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
18 minut temu, FANTOMAS napisał:

Widzę , że tutaj to się zrobił wątek do responsywnych powitań :)

Może  żeby tak coś zagaić i rozruszać bajere ... 
Może co poniektórym się  w navi zrobiło google  takie dziwne , rozmazane (widok mapy z sat. jest bez ostrości zwłaszcza za miastem)

Jeśli nie wiecie czemu to wam powiem , że aŁdi od nowego roku kończy współpracę z google i zostanie zaprzestane dostarczanie do nowych samochodów nakładki google map . Mają włączyć jakąś autorską nakładkę ale jaką to na razie tajemnica. 
Na chwilę obecną samochody od 2018 będą jeszcze miały działające google mapy ale będą one sukcesywnie wyłączane w autach których się kończy licencja. Ci którzy mają wykupioną licencję będą jeszcze mieć mapy ale co będzie potem jeden h...ans wie

O cholera :o mega słabe...

Udało Ci się coś ogarnąć z wireless android auto ? 

Opublikowano
18 minut temu, Shadow napisał:

O cholera :o mega słabe...

Udało Ci się coś ogarnąć z wireless android auto ? 

no słabe , słabe 
zobaczymy co wymyślą
ja mam do końca roku jeszcze licencje ale potem mi też wyłączą
kolega ma już w A4 ten objaw mapy są rozmazane (widok satelity)
jak skończy się gwarancja na auto to będę chyba to zakładał
przewaga tego nad  audi smartphone interfeace jest taka , że mam to samo tylko bez potrzeby podpinania kabla USB za każdym razem jak się wsiada do auta , a dodatkowa ma możliwośc zrobienia mirror link-a , i np. ma wejście HDMI co pozwala podpiąć dowolne urządzenie typu tuner TV cyfrowy , czy dekoder WLAN np. CANAL+ , PLAY , itp.
 

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Znajomy ma to rozwiązanie w A5 z 3G+. Działa to ponoć spoko :wink:

Opublikowano
21 godzin temu, FANTOMAS napisał:

no słabe , słabe 
zobaczymy co wymyślą
ja mam do końca roku jeszcze licencje ale potem mi też wyłączą
kolega ma już w A4 ten objaw mapy są rozmazane (widok satelity)
jak skończy się gwarancja na auto to będę chyba to zakładał
przewaga tego nad  audi smartphone interfeace jest taka , że mam to samo tylko bez potrzeby podpinania kabla USB za każdym razem jak się wsiada do auta , a dodatkowa ma możliwośc zrobienia mirror link-a , i np. ma wejście HDMI co pozwala podpiąć dowolne urządzenie typu tuner TV cyfrowy , czy dekoder WLAN np. CANAL+ , PLAY , itp.
 

Trzeba przyznać, że wygląda imponująco :o

Opublikowano

Z czasem upływu licencji pewnie będzie się trzeba rozglądnąć za alternatywą, chociaż wrc mi mówił że audi dostanie navi to co merc czy bmw, więc może być ciekawie :eusathink:

Opublikowano
41 minut temu, Shadow napisał:

Trzeba przyznać, że wygląda imponująco :o

imponująco ... mało powiedziane to wygląda epicko :grin:
to już jest stare , można to kupić na pewno od 3 lat bo od tego czasu o tym wiem

23 minuty temu, D4NTE napisał:

Z czasem upływu licencji pewnie będzie się trzeba rozglądnąć za alternatywą, chociaż wrc mi mówił że audi dostanie navi to co merc czy bmw, więc może być ciekawie :eusathink:

tak tylko , za ile i czy czasem  nie będzie to tylko dostępne w MIB3 a MIB oraz MIB2  potraktują jako gruz :eusathink:

 

P.S.

ależ się zrobiła tutaj responsywność  :decayed:

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
20 minutes ago, FANTOMAS said:

imponująco ... mało powiedziane to wygląda epicko :grin:
to już jest stare , można to kupić na pewno od 3 lat bo od tego czasu o tym wiem

tak tylko , za ile i czy czasem  nie będzie to tylko dostępne w MIB3 a MIB oraz MIB2  potraktują jako gruz :eusathink:

 

P.S.

ależ się zrobiła tutaj responsywność  :decayed:

każdy powód jest dobry, żeby zmienić na coś nowszego :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam :hi:wybiera sie ktos dzisiaj na spota?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.12.2020 o 17:03, skotyman napisał:

witam :hi:wybiera sie ktos dzisiaj na spota?

Spota to chyba zrobimy we Wtorek 22 Grudnia  :) 

 

Taka Wigilia mała ;) 

Opublikowano

Dzięki za spot :hi:

Powitać :kawa:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.12.2020 o 08:09, D4NTE napisał:

 

Powitać :kawa:

siemandero  ;)     :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU PANOWIE !!!!

i panie ;) 

oby było mniej kontroli na drogach  :) 

 

 

 

 

 

12402053_344258619031742_8276351054250178548_o.jpg

Opublikowano

:hi:

najlepszego w nowym roku, oby nowy rok był duuużo lepszy:drinks:

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Od ponad miesiąca zadnej nowej wiadomości, grubo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.