Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Cuber napisał:

Ta akurat jest z szyberdachem ;)  ale dobrze Transit prawie , taniej bedzie kupić używkę :)

 

 

No popatrz... Przeoczyłem taki drobny szczegół... Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Transitpower napisał:

No popatrz... Przeoczyłem taki drobny szczegół... Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

:) 

Opublikowano

Witam Panowie czy macie może kogos kogo moglibyscie polecić odnosnie naprawy panorama dach w a6 c7 moze byc tez ktos na śląsku (nie zamyka sie prawa strona :( )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś Spocik Pod Halą targową na Kiełbaskach godzina 21-00 :) 

Opublikowano

Będzie jedzone! Oranżada dla wszystkich!

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Shadow napisał:

Będzie jedzone! Oranżada dla wszystkich!

Polecam tego allegrowicza , wie co pisze :)

 

 

 

Opublikowano

Do zobaczenia wieczorem ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam 

Potrzebuje pomocy w skasowaniu błędów w mojej a4b7 mój skaner nie daje rady

Mógłby mi ktoś z Krakowa z nowej huty pomóc lub okolic wieliczki lub Niepołomic

I takie pytanie we wtorki są jeszcze spoty w galeri

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.05.2021 o 10:27, batman146 napisał:

Witam 

Potrzebuje pomocy w skasowaniu błędów w mojej a4b7 mój skaner nie daje rady

Mógłby mi ktoś z Krakowa z nowej huty pomóc lub okolic wieliczki lub Niepołomic

I takie pytanie we wtorki są jeszcze spoty w galeri

Wczorja był spot ale pod Halą Targową na Kiełbaskach  ;) 

Opublikowano
W dniu 12.05.2021 o 16:12, Cuber napisał:

Wczorja był spot ale pod Halą Targową na Kiełbaskach  ;) 

Pogoda i frekwencja dopisała :naughty:

Powitać :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam Panowie mam pytankoo czy macie moze kogos kto załozy mi kam cofania w a6c7 2015 rok sedan zalezy mi ze by było to profesjonalnie załozone

 

Edytowane przez team111

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2021 o 21:25, team111 napisał:

witam Panowie mam pytankoo czy macie moze kogos kto załozy mi kam cofania w a6c7 2015 rok sedan zalezy mi ze by było to profesjonalnie załozone

 

Marcin Navipol na Zakopiańskiej :)  telefon 501 963 597 

Opublikowano
W dniu 14.07.2021 o 16:16, Cuber napisał:

Marcin Navipol na Zakopiańskiej :)  telefon 501 963 597 

dzieki Cuber za info pozdrawiam

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Posiada ktoś w Krakowie ODIS-a? Potrzebuje porządnie przeskanować auto, bo VCDS nie daje rady.. 

Opublikowano
8 minut temu, Misiek1991bb napisał:

Posiada ktoś w Krakowie ODIS-a? Potrzebuje porządnie przeskanować auto, bo VCDS nie daje rady.. 

Bo vcds, którego używasz jest do d..y. Kup właściwą wersję. 

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał:

Bo vcds, którego używasz jest do d..y. Kup właściwą wersję. 

Dziękuję za szybką diagnozę. 

Opublikowano
17 minut temu, Misiek1991bb napisał:

Dziękuję za szybką diagnozę. 

Nie widzę tu powodu do sarkazmów. Taka jest prawda. Do B9 potrzebujesz wersji V2, która Ci się zawsze przyda. Chyba, że wolisz za każdym razem szukać kogoś kto Ci odczyta będy i za to płacić.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
20 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie widzę tu powodu do sarkazmów. Taka jest prawda. Do B9 potrzebujesz wersji V2, która Ci się zawsze przyda. Chyba, że wolisz za każdym razem szukać kogoś kto Ci odczyta będy i za to płacić.

A skąd wiesz jaka wersję posiadam? Jest w VCDS-ie opcja adaptacji systemu SCR? Mam wywalony błąd usterka Adblue i w ASO na VCDS zero błędów. Diagnosta na urlopie i nie wiedzą co zrobić i jak skasowac komunikat. Dodam tylko, że nie mam zamiaru wymieniać części na chybił trafił.. 

Opublikowano

Najwidoczniej za słabą skoro nie daje rady. 

5 minut temu, Misiek1991bb napisał:

 Mam wywalony błąd usterka Adblue i w ASO na VCDS zero błędów. 

Od kiedy w  ASO pracują na VCDSie?

Systemu scr nie adaptuje się, bo sterownik adblue nie ma nawet  własnego kodowania. Jest tyko elementem wykonawczym a steruje nim sterownik silnika. Jedyne co możesz wykonać to w sterowniku silnika sprawdzić sprawność katalizatora scr np. po wymianie czujnika NOx.

Wstaw treść błędu, który masz. 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.