Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, Cuber napisał:

Strzała Olo ;) 

 

 

Jakiś spot dzisiaj  ?  Czy COVID zgromadzenia blokuje ?  

 

 

 

Chętnie, ale jako, że w najbliższych dniach mam się widzieć z dziadkami to staram się ograniczać kontakty z ludźmi, więc jak coś to dopiero za tydzień :cry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja do póki się to wszystko nie unormuje to odpuszczam spoty i wszelkie inne spotkania w większym gronie( większym niż 2 osoby). Na początku myślałem, że nie będzie źle. A wyszło tak, że u mnie dwie osoby chorowały dość mocno na koronę, a od strony mojej żony zmarła ciotka, która nigdy na nic nie chorowała, a korona ją wykończyła.

Opublikowano

Ja oczywiście staram się uważać,  ale jak mam się spotkać z rodzicami czy dziadkami to wolę ograniczyć na chwilę spotkania.

Po tych wszystkich protestach to tak za tydzień wykresy wystrzelą do góry, że  się nie pozbieramy.. 

Co nie zmienia faktu, że za tydzień już mogę być ;)

Opublikowano

***** ***

Opublikowano

Nie wiem czy wspominałem, ale ***** *** :hi:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Shadow napisał:

Nie wiem czy wspominałem, ale ***** *** :hi:

:thumbup1:

Opublikowano

Dzień dobry Panowie :hi:

Ktoś jakiś spocik ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Shadow napisał:

Dzień dobry Panowie :hi:

Ktoś jakiś spocik ?

Kozak dzisiaj ? a gdzie byłęś tydzień temu ?  :P 

 

Ja dziś odpadam 

Opublikowano
31 minut temu, Cuber napisał:

Kozak dzisiaj ? a gdzie byłęś tydzień temu ?  :P 

 

Ja dziś odpadam 

Czyli wyszło, że tylko kozak w necie.. :( 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Shadow napisał:

Czyli wyszło, że tylko kozak w necie.. :( 

Oj tam bez przesady ;) 

Opublikowano
W dniu 2.11.2020 o 18:32, Shadow napisał:

Nie wiem czy wspominałem, ale ***** *** :hi:

Dejwid jak ty mnie tera zaimponowałeś tą swoją responsywnością spacer.png

Opublikowano
Godzinę temu, FANTOMAS napisał:

Dejwid jak ty mnie tera zaimponowałeś tą swoją responsywnością spacer.png

Skąd ta ironia Tomeczku ? Dlaczego taki jesteś dla kolegi ? :( 

Opublikowano

Witam, gdzie w Krakowie zregeneruje i pomaluje dobrze felgi

Opublikowano
1 godzinę temu, pralinen napisał:

Witam, gdzie w Krakowie zregeneruje i pomaluje dobrze felgi

Mogę ci polecić śmiało chłopaków z Wieliczki z Authentic Cars

https://www.facebook.com/AUTHENTICCARSPOLSKA

WWW.AUTHENTICCARS.PL

Robiłem tam już parę razy felgi jak i moi znajomi i zawsze każdy był zadowolony 

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj? 

Opublikowano

Witam Kraków ! Potrzebuje sprawdzić auto przed zakupem, polecicie mi jakieś sprawdzone miejsce/mechanika, może coś w okolicy Balic/Dębników ?

Opublikowano
10 godzin temu, Digit napisał:

Witam Kraków ! Potrzebuje sprawdzić auto przed zakupem, polecicie mi jakieś sprawdzone miejsce/mechanika, może coś w okolicy Balic/Dębników ?

Mój dobry ziomek i jeszcze lepszy mechanik od wielu lat:

SLINESERWIS.PL

 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Digit napisał:

Witam Kraków ! Potrzebuje sprawdzić auto przed zakupem, polecicie mi jakieś sprawdzone miejsce/mechanika, może coś w okolicy Balic/Dębników ?

Michał  tyle ze to Mogilany  telefon +48510845868

 

lub w Krakowie znajdziesz ich w google VW & Audi Group Serwis Kraków 

Opublikowano

ok, idealnie, dziękuje za konkretne namiary. Pozdrawiam !

Opublikowano

:hi: :kawa:

dzięki za spota!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.