Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc pijoki :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KR54321 moze wreszcie przyjedziesz na spota :naughty:

on się tylko przemyka po Krakowie :gwizdanie: ale spoty omija :decayed:

Helo :) no może wreszcie się uda - fajnie byłoby Was poznać. Niektórych tylko czasem "przemykając się" pozdrawiam zza kółka :>

Czasu 7 dni/tydzień ciągle brakuje :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Czasu 7 dni/tydzień ciągle brakuje

eeeeeeeeeeeee tam dasz rade :decayed:

Opublikowano

:hi: Witam, ależ mnie łeb napierdziela, masakra :evil:

ale mnie łepetyna boli :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam Koledzy:)

Chciałbym zapytac czy nie orientujecie sie moze gdzie w KRAKOWIE:

1) Sprawdze szczelność układu chłodzenia i ile to kosztuje

2) Zrobie Test Spalin w ukladzie chłodzenia i ile to kosztuje...

Znikna mi płyn chłodniczy i chcialbym zobaczyć gdzie, a przy okazji zrobiłm ten spalin zebym wiedzilał tez ze uszczelka pod głowica jest ok (nie ma jakis objaw)...

Opublikowano

witam własnie wrocilem z za klodzka.

Kolega Mk4 ma juz nowe stołki (takie jak u Kercziego) i listwy zewnetrzne s-line, a u mnie w bagażniku spoczywa czarny suficik i podlokietnik ktore to bedę rezał w poniedziałek[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:20_________________________________________________a teraz ide spac do spalem 3 godziny... :kwasny:

Opublikowano

witam własnie wrocilem z za klodzka.

Kolega Mk4 ma juz nowe stołki (takie jak u Kercziego) i listwy zewnetrzne s-line, a u mnie w bagażniku spoczywa czarny suficik i podlokietnik ktore to bedę rezał w poniedziałek[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 16:20_________________________________________________a teraz ide spac do spalem 3 godziny... :kwasny:

Siemian chce zatrzec slady spalenia w samochodzie to wymienia wszystko po kolei, lacznie z podsufitka...ale to i tak bedzie caly czas ten sam BURN EDITION :polew: :polew:

Opublikowano

zdrastwujcie ziomkowie - co tam na manhatanie sychać ?

jaki tu spokój lalalala :decayed::polew: nie wstydźta sie konwersacja czasem pomaga :decayed:

Opublikowano

Elo :hi:

Co was tak wszystkich dziś głowy nawalały bo każdy coś ten teges :decayed:

Opublikowano

Elo :hi:

Co was tak wszystkich dziś głowy nawalały bo każdy coś ten teges :decayed:

Pablo, przecież wczoraj był piątek :gwizdanie:
Opublikowano

Elo :hi:

Co was tak wszystkich dziś głowy nawalały bo każdy coś ten teges :decayed:

Pablo, przecież wczoraj był piątek :gwizdanie:

Wiem wiem, tylko pewnie nadzwyczajny był ten piątek :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

powitanie czy pożegnanie :mysli:

Opublikowano

Z okazji Dnia Kobiet życze wszystkim użytkowniczkom Audi A4 Szerokiej Drogi i Miłego Dnia

:rose: :rose: :rose:

Wasze zdrowie miłe Panie :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

powitanie czy pożegnanie :mysli:

powitanie , młoda godzina przecież :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Siemian troszeczke przed czasem te życzenia :gwizdanie:

Opublikowano

no o pare sekund za wcześnie poszły :)

Opublikowano

Siemian troszeczke przed czasem te życzenia :gwizdanie:

Cuber cholera jasna ja to miałem napisać że o minute wcześniej napisał :decayed: :>

Opublikowano
  • Autor

Pablo , niestety ale z Huty dochodzą później wiadomosci na serwer klubowy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

godzina młoda to fakt, siemian miał falstart, ach ci młodzi :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.