Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taaa napewno...[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 13:23_________________________________________________na spotach sie nie reza, na spotach sie podziwia :> :> :polew:

no raczej nie masz racji, ale młody jesteś jeszcze.......... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Koledzy:)

Chciałbym zapytac czy nie orientujecie sie moze gdzie w KRAKOWIE:

1) Sprawdze szczelność układu chłodzenia i ile to kosztuje

2) Zrobie Test Spalin w ukladzie chłodzenia i ile to kosztuje...

Znikna mi płyn chłodniczy i chcialbym zobaczyć gdzie, a przy okazji zrobiłm ten spalin zebym wiedzilał tez ze uszczelka pod głowica jest ok (nie ma jakis objaw)...

????

Opublikowano

czyli rozumiem że podczas spotów odbywały się jakieś rezania :)

Opublikowano

:hi:

najwięcej reza Bruno :kox: ściany w galerii mają go już dosyć :)

Opublikowano

czyli rozumiem że podczas spotów odbywały się jakieś rezania :)

No ba :gwizdanie: Od tego są spoty :kox:

Opublikowano

najwięcej reza Bruno ściany w galerii mają go już dosyć

:polew:

Jarko jeśli będziesz dzisiaj na spocie, weź dla mnie proszę płytkę :)

Opublikowano

na spocie kiedys zdjeli zderzak z maska i blotnikiem i wzmocniemien i wymienili...wiec co sie nie reza :)

Sa nawet foty ze SPOTA

Opublikowano

to chyba u rtockiego kiedyś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Witam Koledzy:)

Chciałbym zapytac czy nie orientujecie sie moze gdzie w KRAKOWIE:

1) Sprawdze szczelność układu chłodzenia i ile to kosztuje

2) Zrobie Test Spalin w ukladzie chłodzenia i ile to kosztuje...

Znikna mi płyn chłodniczy i chcialbym zobaczyć gdzie, a przy okazji zrobiłm ten spalin zebym wiedzilał tez ze uszczelka pod głowica jest ok (nie ma jakis objaw)...

????

Podjedź do pierwszej lepszej stacji diagnostycznej i po kłopocie :gwizdanie:

Siemian oto przykład rezania w galerii :

a1a544ad984238fbmed.jpg

5d3e9302726e7805med.jpg

946f3446916e0a37med.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

łohoho nio rezanko niezłe...

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/turbo_chiptuning_i_tuning_mechaniczny/all_uwaga_na_zlodzieja-t69565.0.html;new

musze uciekac, bede pozniej, dziś na zlota nie zawitam bo jade po młoda. Pogadamy pozniej

NEX a dlaczego nie pojechałes do kogoś z znanych firm by ci napisał program ? Tylko szukasz jakiś pseudo oszczednosci ? :wallbash:

Opublikowano

no to bierz sufit i zrezamy w 2h spokojnie

Opublikowano
  • Autor

no to bierz sufit i zrezamy w 2h spokojnie

:good: przynajmniej coś sie będzie działo na spocie :naughty:

Opublikowano

nie no ale piszecie poważnie czy sobie jaja robicie bo już nie wiem??

Opublikowano
  • Autor

nie no ale piszecie poważnie czy sobie jaja robicie bo już nie wiem??

poważnie :good:

Opublikowano

no to spoko wezme wszystko, a macie jakies narzędzia? jak tak to wezcie prosze

Opublikowano
  • Autor

no to spoko wezme wszystko, a macie jakies narzędzia? jak tak to wezcie prosze

a co Nie masz?

Pogadaj z Kerczim niech weźmie :gwizdanie:

Opublikowano

no to spoko wezme wszystko, a macie jakies narzędzia? jak tak to wezcie prosze

Pablo ma śrubokręt :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam czesc ale nie wszystko, bo pożyczylem od Kercziego[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:22_________________________________________________to wezcie aparat to zrobi sie foto story

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.