Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol

Poprawiam :>

j**any :polew: :polew: :polew:

ze sie nie odwinął

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no z tą nauką jazdy to jakaś masakra :decayed::polew:

Opublikowano

UWAGA: Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny na polarek to zapraszam na PW, ale nie później jak do jutra proszę o info.

Jarko , mysle ze pamietasz o drugim polarku dla mnie rozmiar M . :naughty::)

Opublikowano

Kolejny dzień rezania zakończony jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie to otworzymy warsztat :>

Opublikowano

UWAGA: Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny na polarek to zapraszam na PW, ale nie później jak do jutra proszę o info.

Jarko , mysle ze pamietasz o drugim polarku dla mnie rozmiar M . :naughty::)

Zaraz dostaniesz PW :)

Opublikowano
  • Autor

Jarko to co jutro tez idziemy ? :kox:

Opublikowano

Jarko to co jutro tez idziemy ? :kox:

Dostałem zgodę, idziemy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jarko to co jutro tez idziemy ? :kox:

Dostałem zgodę, idziemy :kox:

na gg masz filmik :naughty:

Opublikowano

ku.....a u mnie na desce rozdzielczej świecą sie wszystkie mozliwe diody co tylko jest :( , siemian czy to Twoja sprawka :cool1:

efekt rezania amatorskaiego metodą chybił trafił ale niepoddaje sie i jutro powalczymy dalej

Opublikowano
  • Autor

ku.....a u mnie na desce rozdzielczej świecą sie wszystkie mozliwe diody co tylko jest :( , siemian czy to Twoja sprawka :cool1:

efekt rezania amatorskaiego metodą chybił trafił ale niepoddaje sie i jutro powalczymy dalej

to nie wina Siemiana , pewnie Pingwin maczal palce w tym :naughty:

Opublikowano

Jarko to co jutro tez idziemy ? :kox:

Dostałem zgodę, idziemy :kox:

na gg masz filmik :naughty:

:kox: flaga Nowa Huta :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Boseron nic sie nie martw, mnie tez swieci ESP i nie dziala tempomat jeszcze :)

Opublikowano

Oooo, zielony siemian sie pojawił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oooo, zielony siemian sie pojawił :naughty:

zaraz pewnie się jeszcze Batman pojawi :tongue4:

Opublikowano

no tak człowiek cięzko reza cały wieczór, organizuje logistyke częsci do auta, a tutaj na forum trwa obgadywanie na całego...

Boseron nic się nie martw. Jutro jest kolejny dzień, kolejny dzień rezania.

A że wszystkie lampki migają... no co jak w wesołym miasteczku...

Jakbyś jechał po moduł, to daj znać przejade się z Tobą.

Czemu Ci Kerczi ten tempy-mat nie chodzi...?

Pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 01:24_________________________________________________Boseron tak sobie myśle że to przekaźnik od tylnej wycieraczki może być padnięty...

Opublikowano
  • Autor

dobranoc :hi:

Opublikowano
:hi:, nie wiem, chyba TIDI DIDI cos przygral :) a tak powaznie to chyba trzeba zakodowac calosc jeszcze raz :/ tak ze TX DIDI strzez sie...:)
Opublikowano

nie martwie sie, jutro pomyslimy w koncu ze wszystkim dajemy rade :good:

nic nas nie powali , komórka we wrzątku i upadek z wysokości to dla Nas nie problem :decayed:

Opublikowano

hahah..no wlasnie, jutro popoludniu by sie skoczylo do tego chlopa, Boseron daj znac to bym sobie odebral ten spod...pzdr ide spac

Opublikowano

nic nas nie powali , komórka we wrzątku i upadek z wysokości to dla Nas nie problem :decayed:

Pingwin to rozumiem, a Ty za kogo robisz - batman :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.