Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boseron jak zdrówko :?: :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 22:37_________________________________________________

coś chciał :evil:

cfaniaków szukam .... bo na B8 zbieram :gwizdanie: :evil:

B7ka nie wystarcza Ci to mogę po nią przyjechać :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś chciał :evil:

cfaniaków szukam .... bo na B8 zbieram :gwizdanie: :evil:

:polew: :polew: :polew: szukaj dalej, ale lepiej w wawie tam same zarobasy :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

póki co wystarczy ale jak się uda zmienić to czemu nie :naughty:

Opublikowano

póki co wystarczy ale jak się uda zmienić to czemu nie :naughty:

Jak się trafi okazja to why not :evil:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 22:50_________________________________________________Grześ wyrobisz się na czw na rybki :?:

Opublikowano

Pablo po ile macie karty SD 2 i 4 GB? sprawdzisz i wyślesz smsa?

Opublikowano

Pablo, jutro Ci odpiszę ok. 0.00

Opublikowano

Pablo po ile macie karty SD 2 i 4 GB? sprawdzisz i wyślesz smsa?

Sorki że nie odp wcześniej ale dziś zauważyłem tamtego posta.

4GB kart SD podejrzewam że nie mają bo już ktoś chciał kupić do RNSe ale spoko jak coś to przypomnij mi jutro smsem to sprawdzę :)

Opublikowano

aleś doradził, jak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

irko kope lat :hi::kox:

Opublikowano

jak coś to przypomnij mi jutro smsem to sprawdzę :)

dzisiaj Ci przypominam :gwizdanie:

aleś doradził, jak zawsze :gwizdanie:

nic nowego :decayed:

Opublikowano

aleś doradził, jak zawsze :gwizdanie:

Ale o co Ci chodzi :?: :gwizdanie:

Mają tylko podejrzewam SDHC bo zwykłych kart SD już nie mieli ale jak ma się teraz sytuacja to jutro sprawdzę :wink4:

Opublikowano

irko kope lat :hi::kox:

gdzie ten autostradowy lewopasowy kapelusz :decayed:

Opublikowano

jak coś to przypomnij mi jutro smsem to sprawdzę :)

dzisiaj Ci przypominam :gwizdanie:

Trzeniek jak mam tyle rzeczy posprawdzać jutro że nie długo braknie miejsca na zapisywanie wiadomości :polew:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________

irko kope lat :hi::kox:

gdzie ten autostradowy lewopasowy kapelusz :decayed:

Zjechał :decayed:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________Yo ozi :hi:

Opublikowano
Yo ozi

yoł :hi:

Opublikowano

Witam Kraków :hi:

coś chciał :evil:

Kolegów szuka :mysli:

_________________________________________________

Tukan aleś dał linka :wallbash:

Opublikowano

Witam Kraków :hi:

coś chciał :evil:

Kolegów szuka :mysli:

:naughty::evil:

Opublikowano

Witam Kraków :hi:

coś chciał :evil:

Kolegów szuka :mysli:

:naughty::evil:

Madas zmienił nicka i myśli ze nowych kolegów na południu znajdzie :gwizdanie: :decayed::evil:

Opublikowano

Witam Kraków :hi:

coś chciał :evil:

Kolegów szuka :mysli:

:naughty::evil:

Madas zmienił nicka i myśli ze nowych kolegów na południu znajdzie :gwizdanie: :decayed::evil:

:polew:

Opublikowano

nie szukam kolegów .... tylko jak zaznaczyłem potencjalnych dłużników :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

nie szukam kolegów .... tylko jak zaznaczyłem potencjalnych dłużników :gwizdanie: :evil:

Dobrze ja nie zaliczam się do nich :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.