Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

I o zdrowie pytam :naughty:

a dziękuję, wszystko ok....................a przynajmniej tak mi się wydaje :kox: masz juz słodzik :naughty:

słodzik cukier mleko mam

ale kasy nie mam :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam :hi:

I o zdrowie pytam :naughty:

a dziękuję, wszystko ok....................a przynajmniej tak mi się wydaje :kox: masz juz słodzik :naughty:

słodzik cukier mleko mam

ale kasy nie mam :naughty:

wezmę audi w rozliczeniu :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

ja dziś :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

więć kto wie gdzie jest moja melina to zapraszam :decayed: :decayed:

Kerczi żądam zniżki w Żabci na alkohol.

Przez ostatnie pare tygodni zrobiłem Ci pare stówek obrotu.

To to polepszenie o którym mówiłeś :>

KUPUJ DALEJ, BEDE MIAL NA REZANIE :)

Kerczi jak wracasz za paliwko to wpadnę po 2 browary i jakieś prince polo :decayed:

Opublikowano

Kerczi jak wracasz za paliwko to wpadnę po 2 browary i jakieś prince polo :decayed:

za***isty interes :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam :hi:

I o zdrowie pytam :naughty:

a dziękuję, wszystko ok....................a przynajmniej tak mi się wydaje :kox: masz juz słodzik :naughty:

słodzik cukier mleko mam

ale kasy nie mam :naughty:

wezmę audi w rozliczeniu :evil: :evil: :evil:

Ogr ale byś wtopił - przeca on ma diesla :decayed:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 09:38_________________________________________________Ja tam miśki - odliczacie dni do MEGA IMPREZY :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

I o zdrowie pytam :naughty:

a dziękuję, wszystko ok....................a przynajmniej tak mi się wydaje :kox: masz juz słodzik :naughty:

słodzik cukier mleko mam

ale kasy nie mam :naughty:

wezmę audi w rozliczeniu :evil: :evil: :evil:

padlinę :naughty:

Opublikowano

Wąski zanim mu ja oddasz pamiętaj o dokładce przód - jemu i tak bez znaczenia ( bo nie widzi różnicy ) :decayed:

Opublikowano

Wąski zanim mu ja oddasz pamiętaj o dokładce przód - jemu i tak bez znaczenia ( bo nie widzi różnicy ) :decayed:

ok masz jak w banku :cool1: zbożowym

Opublikowano

:kox:

Wąski zanim mu ja oddasz pamiętaj o dokładce przód - jemu i tak bez znaczenia ( bo nie widzi różnicy ) :decayed:

a łyżka na to niemożliwe :evil:
Opublikowano

:kox:

Wąski zanim mu ja oddasz pamiętaj o dokładce przód - jemu i tak bez znaczenia ( bo nie widzi różnicy ) :decayed:

a łyżka na to niemożliwe :evil:

a świstak :naughty:

Opublikowano

:kox:

Wąski zanim mu ja oddasz pamiętaj o dokładce przód - jemu i tak bez znaczenia ( bo nie widzi różnicy ) :decayed:

a łyżka na to niemożliwe :evil:

a świstak :naughty:

zawija w sreberka :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

Miron Prince Polo nie ma...princessa ewentualnie, ale wpadaj, sa teraz w wersji limitowanej :)

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

może dla Mironka Grześka :gwizdanie: lubi podobno :cool1:

Opublikowano

ktoś chętny na śniadanko w jeffsie??

Opublikowano

ktoś chętny na śniadanko w jeffsie??

co Ty ku....domu nie masz

Opublikowano

mam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:naughty:

tzn. Galeria Kazimierz

Opublikowano

po wymianie podsufitki na parkingu w galerii czuje siętam jak w domu... :polew: :polew:

Mam tam taki duuuuży garaż na duuużo samochodów :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________... a ile osób mnie odwiedza

Opublikowano

po wymianie podsufitki na parkingu w galerii czuje siętam jak w domu... :polew: :polew:

Mam tam taki duuuuży garaż na duuużo samochodów :polew:[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 09:53_________________________________________________... a ile osób mnie odwiedza

i tego się Trzymaj :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.