Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Ty Zieluch taki zmęczony byłeś... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jutro rano jade po żarówki LEDowe i zakładam pod fotel

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

chyba ze Miron jeszcze robi???

pisał przeciez ze jak ktoś chce to On moze zrobić i na zlot przywiezie gotowce :gwizdanie: napisz do niego pw

Kerczi czytaj forum :wink4:

spadam w kime dobranoc :hi:

Opublikowano

A Ty Zieluch taki zmęczony byłeś... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jutro rano jade po żarówki LEDowe i zakładam pod fotel

skad je niby chcesz wytrzasnac??[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:35_________________________________________________

chyba ze Miron jeszcze robi???

pisał przeciez ze jak ktoś chce to On moze zrobić i na zlot przywiezie gotowce :gwizdanie: napisz do niego pw

Kerczi czytaj forum :wink4:

spadam w kime dobranoc :hi:

Ok to Mu napisze.

Spijta dobrze

Opublikowano

Kerczi czytaj forum :wink4:

właśnie :bicz3:

Opublikowano

Jarko z tym czytaniem to juz dajesz po jajach :)

ale zobaczysz... jeszcze Cie kiedys przylapie na tym ze nie czytasz forum :polew:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:45_________________________________________________ZIELUCH

http://www.allegro.pl/item579980548_kierownica_multifunkcja_audi_a4_s_line_rok_pr_2006.html

Spadam w kime.

SeeYa wszystkim i buziaki dla Pyszczki :tongue4:

Opublikowano

po ledy jade do kartimexu (zresztą jest to koło marwitu)

W fotelach mam oprawki pod krótkie lampki rurkowe wiec nie ma problemu :)

Opublikowano

Jarko z tym czytaniem to juz dajesz po jajach :)

ale zobaczysz... jeszcze Cie kiedys przylapie na tym ze nie czytasz forum :polew:

dobra :naughty:

Opublikowano

Pany co sadzicie o takich ramkach??

Zdjecie pogladowe dolu ramek, oczywiscie nie beda to naklejki a nadruk na ramce.

1278272023ce86e6med.jpg

ładne, tylko ramki do tego najlepiej na zatrzaski:

fig1.gif

Opublikowano

:hi:

Ramki nawe , nawet - a czy nick potrzebny :mysli: kwestia gustu - może nawet przydatny

Opublikowano

elo Pany :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

elo Pany :hi: :hi: :hi:

:siema: pijoku ;)

Opublikowano

Joł. Mironku zrobisz mi ciorne magnesy na mojego furacza???

Nick bedzie jako naklejka dla chetnych :)

Opublikowano

Siema :hi: Jeszczy tydzien i zlocik :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ramki nawe , nawet - a czy nick potrzebny :mysli: kwestia gustu - może nawet przydatny

Ramki wyglądaja prawie tak jak stare :naughty: [br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 09:26_________________________________________________

Gdyby ktoś chciał ... :gwizdanie: http://www.allegro.pl/item574125789_zarowka_xenon_d1s_hid_6000k_xenony_palnik.html

ja jadę jutro kupić :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________Cześć Łukasz :hi:

padły Twoje :gwizdanie:

Opublikowano

Joł. Mironku zrobisz mi ciorne magnesy na mojego furacza???

Nick bedzie jako naklejka dla chetnych :)

Chesz na 100% - bo jak zamówię to już musisz brać ? ( cena w tej chwili w granicach 70-80 zł za kpl. dokładnie nie wiem ) przy grupowym było troszke taniej

Opublikowano

Boseron pracuj a nie :naughty:

Opublikowano

Kerczi - jak jesteś zdecydowany to daj kase komuś jadącemu na zlota to bez kosztów przesyłki się obejdzie ( o ile do zlotu dadzą radę zrobić ) :wink4:

Opublikowano

Kerczi - jak jesteś zdecydowany to daj kase komuś jadącemu na zlota to bez kosztów przesyłki się obejdzie ( o ile do zlotu dadzą radę zrobić ) :wink4:

a to kerczi na zlot nie jedzie? :)

Opublikowano

a to bez kosztów przesyłki się obejdzie ( o ile do zlotu dadzą radę zrobić ) :wink4:

a to kerczi na zlot nie jedzie?

nie wiem - jak zapłaci to pojedzie :decayed: ( jak jedziesz stary to tymbardziej się decyduj co z Tym magnesem bo musze zadzwonić do tej firmy czy dadzą radę )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.