Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaka tam śliczna laska gra , zakochałem sie :embarrassed:

Aha, widzę że Twoja nie ma dostepu do forum :gwizdanie:

Jarko exactly :naughty: jeszcze nie umie obsługiwać , ale sama przyznała ze laska śliczna

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak ja widze ze wszyscy spia...

Opublikowano

Nie wszyscy kerczi nie wszyscy :D

Opublikowano

a Ty czemu nie spisz?

rezasz??? :)

Opublikowano

właśnie, nie Wswzyscy :gwizdanie:

Opublikowano

nie wszyscy :decayed:

Opublikowano

Wstawac pijakiiiiiii

Piekny dzien, pucowac furmanki

Opublikowano

aaa tam pucować, właśnie powoli staram się doprowadzić do właściwego stanu czyli nalot błotny, bo debil sprzedawca w DE wypucował i wywoskował, a jak wiadomo jak takimi nie jeżdżę

Opublikowano

kupiłeś Robert auto? pochwal się :good:

Opublikowano

nie ma czym, poza tym na razie jest jest jeszcze trochę zbyt czysty na sesję foto, zresztą zaraz lecę z córą na spacer, potem może coś opiszę, bo tradycyjnie jaja były wielkie

Opublikowano

:hi:

aaa tam pucować, właśnie powoli staram się doprowadzić do właściwego stanu czyli nalot błotny, bo debil sprzedawca w DE wypucował i wywoskował, a jak wiadomo jak takimi nie jeżdżę

ciekawe co :gwizdanie:

Rower :polew:

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

Opublikowano

ja jezdziłem troche kolegi 320d

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

zadowolony byłes ?

Opublikowano

Wąski w jakiej cenie masz febi 6162 ?

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

zadowolony byłes ?

sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu :decayed:

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

zadowolony byłes ?

sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jeździłem E46 330d

Opublikowano

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

zadowolony byłes ?

sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu :decayed:

własnie ze jest :decayed:

nigdy wiecej fwd, na ch.j to wszystko jak i tak sie slizga :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________

Jeździłem E46 330d

i jak w porownaniu to audi ?

bo z tego co wiem to jednak ten silnik jest lepszy od 3.0 tdi

przedwczoraj przejechałem sie bmką 320 i za***iście mi sie nią jechało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.