Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śledzi nie było tylko sardynki w oleju :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

śledzi nie było tylko sardynki w oleju :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jarko dostałeś pw?

Tak, wkrótce dostaniesz odp. bo jeszcze nie wiem.

Opublikowano

Jarko dostałeś pw?

Tak, wkrótce dostaniesz odp. bo jeszcze nie wiem.

ok , dzięki

Opublikowano

dobra spadam w kime, jutro na rano do pracy :confused4:

:hi: śledzie :>

Opublikowano

dobra spadam w kime, jutro na rano do pracy :confused4:

:hi: śledzie :>

3maj się Boseron, ja też uciekam w kimę bo trzeba się wyspać na ostatni dzień przed urlopem :kox:

Miłej nocki :)

:hi:

Opublikowano
  • Autor

strzałka Pablo :hi:

Opublikowano

Pany co sadzicie o takich ramkach??

Zdjecie pogladowe dolu ramek, oczywiscie nie beda to naklejki a nadruk na ramce.

1278272023ce86e6med.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kerczi spoko wymiata , ale Ja za bardzo nie jestem zwolennikiem Nicku na ramce :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi spoko wymiata , ale Ja za bardzo nie jestem zwolennikiem Nicku na ramce :gwizdanie:

Dlatego ramka bedzie bez NICKu a dla chetnych bedzie mala naklejeczka z NICKiem i sobie dokleja tak jak na zdjeciu, dodatkowo jest plan zeby zrobic te wypukle naklejki 3d zrobic te co mamy na magnesach, ale nie prostokatne tylko wyciete jak logo...

Opublikowano
  • Autor

Kerczi spoko wymiata , ale Ja za bardzo nie jestem zwolennikiem Nicku na ramce :gwizdanie:

Dlatego ramka bedzie bez NICKu a dla chetnych bedzie mala naklejeczka z NICKiem i sobie dokleja tak jak na zdjeciu, dodatkowo jest plan zeby zrobic te wypukle naklejki 3d zrobic te co mamy na magnesach, ale nie prostokatne tylko wyciete jak logo...

działaj , pokaz prototyp itd

Opublikowano

witam

czy wiecie gdzie w Krakowie można wyczyścić kierownice w turbinie. Dzięki z góry za rady.

Opublikowano

Kerczi ramki wypukłe były by super. Ale też wolałbym bez nicku.

Powiem wam że dzisiaj na opolskiej objechała mnie jakiaś stara ibiza. Kurcze miałem uczucie jakbym ręczny zaciągnął...

Z Zieluchem doszliśmy do wniosku że nawet on by miał kłopot...

P.S.

Kerczi to chodziło nawet lepiej od tego fiata coupe co Cie ostatnio objechał :) :) :)

Lampki w fotelach już siedzą. Jutro kupie żaróweczki diodowe do nich.

Zieluch wielkie THX za pomoc.

Opublikowano

SIEMA

KOLEDZY Z KIM BYM SIE MÓGŁ NA LOGI UGADAC OCZYWIŚCIE NIE ZA FREE, NIE PODOBA MI SIE SPALANIE , WEŁÓG MNIE PALI ZA DUŻO.

Może Tytus :mysli:[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:01_________________________________________________

witam

czy wiecie gdzie w Krakowie można wyczyścić kierownice w turbinie. Dzięki z góry za rady.

Hmmm :mysli: Nie wiem...

[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:03_________________________________________________

dodatkowo jest plan zeby zrobic te wypukle naklejki 3d zrobic te co mamy na magnesach, ale nie prostokatne tylko wyciete jak logo...

ciekawe jak to wyjdzie :mysli:

Opublikowano

No Kerczi dobry pomysł. Fakt ibiza ładnie odchodziła, miała na około około 200Hp w diesel możne nawet trochę ponad. Nie wiem jak z waga ale odchodziła podobnie jak mojego znajomego punto 1.6 turbo 190HP. Krążyła dzisiaj trochę dłużej po okulickiego.

Cuber gdzie robiłes virke ?? V-tech ?

Opublikowano
  • Autor

Cuber gdzie robiłes virke ?? V-tech ?

tak :gwizdanie:

Opublikowano

gdyby ktos chcial bede tez robil magnesy na boczne drzwi

Opublikowano
  • Autor

gdyby ktos chcial bede tez robil magnesy na boczne drzwi

Ja mam , a jakie te magnesy ? pamietaj ze wszystkie powinny byc takie same jak robił Miron :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi ramki wypukłe były by super. Ale też wolałbym bez nicku.

Powiem wam że dzisiaj na opolskiej objechała mnie jakiaś stara ibiza. Kurcze miałem uczucie jakbym ręczny zaciągnął...

Z Zieluchem doszliśmy do wniosku że nawet on by miał kłopot...

P.S.

Kerczi to chodziło nawet lepiej od tego fiata coupe co Cie ostatnio objechał :) :) :)

Lampki w fotelach już siedzą. Jutro kupie żaróweczki diodowe do nich.

Zieluch wielkie THX za pomoc.

kurde musze wrzucic ta turbine :/[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 01:32_________________________________________________no ja chce takie same sobie zrobic

chyba ze Miron jeszcze robi???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.