Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:49_________________________________________________

joł pany :hi:

powiedzcie mi czy ktos z was miał stycznosc z e46 ?

ja miałem prawie rok 330d

zadowolony byłes ?

sokol chcesz zmienic furmanke? Dalej jestes wkurwiony o to ze seria Cie objechała? .. Daj spokoj to nie powod zeby zmieniac na beemwu :decayed:

własnie ze jest :decayed:

nigdy wiecej fwd, na ch.j to wszystko jak i tak sie slizga :thumbdown:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:39_________________________________________________

Jeździłem E46 330d

i jak w porownaniu to audi ?

bo z tego co wiem to jednak ten silnik jest lepszy od 3.0 tdi

przedwczoraj przejechałem sie bmką 320 i za***iście mi sie nią jechało

Sokolnh kupuj quattro, :good: a nie za bemką się oglądaj.

:hi: ozi mialbys tablice w niedziele na spocie ??, bo bardzo mozliwe , że zawitam :)[

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a6 3.0 tdi vs. 5serie 3.0tdi BETA dostaje w dupe.

Tylko ze w 320d tez sie bedziesz slizgal i to bokiem :), jedynie jak znajdziesz 320xd ale X trafic i to w sensownych pieniadzach to... :gwizdanie:

Opublikowano

320D jeżdżę bardzo często. Jeśli chodzi o jazdę to silnik chodzi nieco lepiej niż w audi, ale to jest prawdopodobnie dlatego bo w serii ma 150HP. W środku BMW za to gorzej wygląda, nie podoba mi kierunkowość deski. CO do 330d w e46 moim zdaniem gorzej chodzi od audi, gorszy wygląd no i oska. Za to e92 i 330d w coupe chodzi już znaczenie lepiej co prawd miałem okazje jeździć już tylko ze skrzynia automatyczna ale już widać różnice mocy, no i środek nieco poprawili ale i tak nawet B7 ma ładniejszy środek. Ale virus może tu pomóc

Opublikowano

czesc Pany :hi:

czy ktoś wybiera sie dzisiaj na miasto wieczorem :gwizdanie:

mam zgode od Mojej tylko mały szczegół.....(mam pić w kasku :polew: )

Opublikowano

(mam pić w kasku :polew: )

:decayed: uważaj :naughty:

Opublikowano

czesc Pany :hi:

czy ktoś wybiera sie dzisiaj na miasto wieczorem :gwizdanie:

mam zgode od Mojej tylko mały szczegół.....(mam pić w kasku :polew: )

tzn kazała Ci go nie ściągać :decayed:

Opublikowano

kupiłeś Robert auto? pochwal się :good:

Chwalić to się można od S5 w górę, ale coś pokazać mogę: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_avg_nadchodzi_kulfon_parowoz_wielozadaniowy-t70559.0.html;new

no niezłe cacko :good:

<policja> wie pan za co pana zatrzymujemy?

<zatrzymany> za pieniadze podatnikow?

Opublikowano

:>

Opublikowano

...(mam pić w kasku :polew: )

:polew: NBajlepiej w taki mzeby nie brakło http://niespodzianka.pl/presents/cc4c7069933fb4d0f95d426492c06a35.jpg A tak to siema :hi:

dobry patent :good: przynajmniej głowa cała po upadku :wink4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 16:50_________________________________________________rtocki ładny furacz :good:

Opublikowano

KTOS CHETNY??

7a83ca00431c2597.jpg

Opublikowano

KERCZI Ty jedziesz na zlot?

Opublikowano

Kerczi ty świrze :naughty:

Opublikowano

no raczej ze jade...

[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:34_________________________________________________co to w ogole za pytanie??

Opublikowano

jade na rynek na piwko, jak jest ktos chętny to na koma prosze.... dzis delikatne :drunk:

Opublikowano

jade na rynek na piwko, jak jest ktos chętny to na koma prosze.... dzis delikatne :drunk:

Jak będzie dzisiaj kijowo w wiadomym miejscu to widzimy się na rynku :)

Boseron dobrze że mnie uspokoiłeś z tym mandatem bo cholerne dziady tylko szukają kasy :decayed:

Kerczi ty wariacie :kox:

Opublikowano

Kerczi .. są to poprostu szaleńcy :>

Opublikowano

Karol :good:

Jakie ceny :?: Weź trochę na zlot, na pewno ktoś chętny sie znajdzie :)

Opublikowano
  • Autor

Jakie ceny :?:

przystępne :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.