Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie ceny :?:

przystępne :naughty:

:mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema siema jak tam, ja juz po flaszce, jest dobrze. jarko wez jutro koszulke dla mnie. Mam nadzieje że dojade chyba że będzie :drunk: ale powienien być spokoj :cool1:

Opublikowano

KTOS CHETNY??

7a83ca00431c2597.jpg

dobre, ale ja zakładam tablicę z nickiem :naughty:
Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

będzie obstawa - loozik :cool1: też takie zakładam :wink4:

Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

będzie obstawa - loozik :cool1: też takie zakładam :wink4:

Jarko piszesz o czasie przejazdu ? ja myślałem że chcecie na nich śmigać od środy :decayed:

Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

będzie obstawa - loozik :cool1: też takie zakładam :wink4:

Jarko piszesz o czasie przejazdu ? ja myślałem że chcecie na nich śmigać od środy :decayed:

Od środy do nidzieli to ja auta nie ruszam :gwizdanie:

Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

będzie obstawa - loozik :cool1: też takie zakładam :wink4:

Jarko piszesz o czasie przejazdu ? ja myślałem że chcecie na nich śmigać od środy :decayed:

My tam od Krakowa kiedyś do Rożnowa jechaliśmy a podczas letniego Sobieszowo - Malbork to samo :naughty:

Miśki z videoradarem nawet je widzieli i nic :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

tablica spoko - a co do tych z nickiem ( która jest extra ) to tak troszke ryzyko na nich śmigać :kwasny:

będzie obstawa - loozik :cool1: też takie zakładam :wink4:

Jarko piszesz o czasie przejazdu ? ja myślałem że chcecie na nich śmigać od środy :decayed:

My tam od Krakowa kiedyś do Rożnowa jechaliśmy a podczas letniego Sobieszowo - Malbork to samo :naughty:

Miśki z videoradarem nawet je widzieli i nic :gwizdanie: :decayed:

tttttttaaaaaaa miśki widzieli - kit sobie możesz wiesz komu wciskać

przy Twoim zadymienu napewno miśki dużo widzieli

:polew:

Opublikowano

no poważnie , w drodze do Malborka :naughty:

Opublikowano

no poważnie , w drodze do Malborka :naughty:

wiem wiem Trzeniek - mówiliście, tak czy siak ryzyko jest niemałe[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 21:25_________________________________________________jednemu wytłumaczysz a 5 innych Cię zgnoi

Opublikowano

jednemu wytłumaczysz a 5 innych Cię zgnoi

to może jak Ciebie łapią :gwizdanie: u nas jest tak :

5 wytłumaczysz a 1 Cię zgnoi :naughty:

Opublikowano

najwyzej 100 czy 200 i przekładasz tablice na chwile :decayed:

Opublikowano

najwyzej 100 czy 200 i przekładasz tablice na chwile :decayed:

albo prawdziwe za szybę :naughty:

Opublikowano

Karol :good:

Jakie ceny :?: Weź trochę na zlot, na pewno ktoś chętny sie znajdzie :)

ok 15pln

Opublikowano

Miron, jest ryzyko jest zabawa, a jak jeszcze Kraków do tego dojdzie to zabawy masz od chu.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

My tam od Krakowa kiedyś do Rożnowa jechaliśmy a podczas letniego Sobieszowo - Malbork to samo :naughty:

Miśki z videoradarem nawet je widzieli i nic :gwizdanie: :decayed:

tttttttaaaaaaa miśki widzieli - kit sobie możesz wiesz komu wciskać

przy Twoim zadymienu napewno miśki dużo widzieli

:polew:

to gulgotanie tak ich porazilo ze nie zwrocili uwagi :naughty:

Opublikowano

Ciekawe :)

nie chce ktoś odkupić rezerwacji na zlot zimowy :naughty:

Opublikowano

Nie jedziesz ?

Opublikowano

Miron jak jest rozwiazna kwestia magnesu ostatecznie? trzeba go ciac na pol? czy wchodzi w calosci??

I czy bede mogl go odebrac jak bedziesz w srode jechal?? Jedziesz w ogole przez grod Kraka??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.