Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My tez dzieki za spota, szkoda tylko, ze sam sie nafukalem i mnie zona prosto do domu a nie na dziw...i zawiozla :polew:

:decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mialo byc tak fajnie :>

Opublikowano

My tez dzieki za spota, szkoda tylko, ze sam sie nafukalem i mnie zona prosto do domu a nie na dziw...i zawiozla :polew:

jakbyś był bez żony :gwizdanie:
Opublikowano

cuber swiatla dobrze swieca, tylko jeden mi po drodze mrugal :good: dziekuje :hi:

Opublikowano
  • Autor

cuber swiatla dobrze swieca, tylko jeden mi po drodze mrugal :good: dziekuje :hi:

heheh no moze ciut za wysoko :gwizdanie: to sobie zniż jak coś :cool1:

Opublikowano

PS. Green Peace zawiadomilem o przypadku z golebiem. Prawdopodobnie zostanie zwolana specjalna komisja do zbadania okolicznosci zdarzenia :polew:

Opublikowano

PS. Green Peace zawiadomilem o przypadku z golebiem. Prawdopodobnie zostanie zwolana specjalna komisja do zbadania okolicznosci zdarzenia :polew:

Raczej powinni wysłać psychologa do Pabla :wink4:

Opublikowano

cuber swiatla dobrze swieca, tylko jeden mi po drodze mrugal :good: dziekuje :hi:

heheh no moze ciut za wysoko :gwizdanie: to sobie zniż jak coś :cool1:

wyjdzie w praniu, jakby cos, to juz wiem gdzie krecic :notworthy:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 22:27_________________________________________________

PS. Green Peace zawiadomilem o przypadku z golebiem. Prawdopodobnie zostanie zwolana specjalna komisja do zbadania okolicznosci zdarzenia :polew:

Raczej powinni wysłać psychologa do Pabla :wink4:

Myslisz, ze chlopak popadl w depresje?

Opublikowano

Pablo dzięki za fv :notworthy:

Opublikowano

Witka , dopiero teraz dotarłem , bo 2 godzinki stałemw korku za raz za krakowem , niezła kraksa była, BtW, jakies srebrne b5 nie wiem z czym.

. Ozi dzieki za blaszki , Trzeniu :good: autko , nawet jedzie :) mimo drobnych usterek, a reszcie :notworthy: za bardzo miłe spotkanko.

Opublikowano

nasze wyglądają prawie jak bliźniaki :naughty:

fajnie że wpadłeś :good:

Opublikowano
  • Autor

bo 2 godzinki stałemw korku za raz za krakowem , niezła kraksa była, BtW, jakies srebrne b5 nie wiem z czym.

tez slyszałem o tym dzwonie , ktoś mówił ze ofiary smiertelne były :gwizdanie:

Opublikowano

nasze wyglądają prawie jak bliźniaki :naughty:

fajnie że wpadłeś :good:

Racja, kilka różnic jest , np ledy :) no na letnich , twój będzie wyższy. :wink4:

bo 2 godzinki stałemw korku za raz za krakowem , niezła kraksa była, BtW, jakies srebrne b5 nie wiem z czym.

tez slyszałem o tym dzwonie , ktoś mówił ze ofiary smiertelne były :gwizdanie:

masakra , nie wyglądało to dobrze, :confused4: a objazdy przez wiochy, bo 2 pasy zblokowane.

Opublikowano

no na letnich , twój będzie wyższy. :wink4:

nie będzie , średnica koła będzie taka sama :)

Opublikowano
Ozi dzieki za blaszki

nie ma sprawy :wink4:

Opublikowano
Ozi dzieki za blaszki

nie ma sprawy :wink4:

:drunk: dodatkowo cos na zlocie łykniemy :)[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:15_________________________________________________

no na letnich , twój będzie wyższy. :wink4:

nie będzie , średnica koła będzie taka sama :)

na wszystko ma odpowiedź :)

Opublikowano

a mnie sie dzisiaj urwał zawias w schowku już po raz drugi i chyba nic już z tym nie zrobie. Trzeba skombinować nowe drzwiczki...

:wallbash:

Opublikowano

Panowie moze nie bede oryginalny jak powiem dzieki za spocika...... :good:

dzis widziałem nowe twarze niektóre bardzo nieśmiałe.... wiem wiem przestraszyli się Pingwina :polew:

Pablo uwazaj na gołębie , Trzeniek wyciąg ręce z kieszeni jak do mnie rozmawiasz :decayed:

dzis faktycznie ludziska dopisali :good: oby tak zawsze

Opublikowano

Boseron , dzisiaj to mnie zszokowałeś z tymi składanymi lusterkami :shocked::kox:

Opublikowano

Boseron , dzisiaj to mnie zszokowałeś z tymi składanymi lusterkami :shocked::kox:

bo kiedys to był s line tylko mi emblemaciki pourywali :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.