Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha...to jeszcze pomodl sie ze jednak nie przyjechalem swoja furmanka bo na dobitke i Nia bym Cie objechal...a wtedy juz ze zlosci pewnie bys zmienil forum... na...a zreszta... :polew: :polew:

no ale tak to jest jak sie penia przed renault CLIO 1,6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak w ogole to bylo dzisiaj na spocie cos co Cie nie objechalo???

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

p.s Kinia tak sobie mysle ze do następnego spota nie będe mył ręki :wink4:

oj umyj lepiej bo nie wiem kiedy bede na spocie :decayed::polew:

Kerczi, mam nadzieje ze nie bede reklamowac, ramki spoko :good:

Siemian dzieki za "rezanko" ramek :>

Opublikowano

aha...to jeszcze pomodl sie ze jednak nie przyjechalem swoja furmanka bo na dobitke i Nia bym Cie objechal...a wtedy juz ze zlosci pewnie bys zmienil forum... na...a zreszta... :polew: :polew:

no ale tak to jest jak sie penia przed renault CLIO 1,6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak w ogole to bylo dzisiaj na spocie cos co Cie nie objechalo???

tak, ja byłem:P

Opublikowano

aha...to jeszcze pomodl sie ze jednak nie przyjechalem swoja furmanka bo na dobitke i Nia bym Cie objechal...a wtedy juz ze zlosci pewnie bys zmienil forum... na...a zreszta... :polew: :polew:

no ale tak to jest jak sie penia przed renault CLIO 1,6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak w ogole to bylo dzisiaj na spocie cos co Cie nie objechalo???

tak, ja byłem:P

a bo Tobie 50 KM zostalo???

aaaaa nie to dlatego ze wczesniej pojechales :polew: :polew:

Opublikowano

Z Clio szedł by równo , tyle że to Clio jest warte tyle ile jego chip :)

Opublikowano
  • Autor

ROB dzieki za przybycie :good:

YKK wreszcie wiem jak wygladasz :cool1::polew:

Opublikowano

aha...to jeszcze pomodl sie ze jednak nie przyjechalem swoja furmanka bo na dobitke i Nia bym Cie objechal...a wtedy juz ze zlosci pewnie bys zmienil forum... na...a zreszta... :polew: :polew:

no ale tak to jest jak sie penia przed renault CLIO 1,6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak w ogole to bylo dzisiaj na spocie cos co Cie nie objechalo???

tak, ja byłem:P

a bo Tobie 50 KM zostalo???

aaaaa nie to dlatego ze wczesniej pojechales :polew: :polew:

musiałem wcześniej wyruszyć, wszak aktualnie na prostej to mogę ścigać się z tramwajem :polew:

jak nie ruszę z tematem to w wielki piątek będę musiał odpalać furę, żeby rodzinke na wielkanoc odwiedzić :decayed:

Opublikowano

Cuber :polew:

No z poczatku nie skumales.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No z poczatku nie skumales..

no racja :gwizdanie:

ps. ale gośc z Bejcy na opolskiej mial piękne ciśnienie :polew:

Opublikowano

boseron wcale mnie nie objechał, ale Ciebie Kerczi zrobiłby bez problemu... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

aha...to jeszcze pomodl sie ze jednak nie przyjechalem swoja furmanka bo na dobitke i Nia bym Cie objechal...a wtedy juz ze zlosci pewnie bys zmienil forum... na...a zreszta... :polew: :polew:

On już tam dawno jest :naughty:

Opublikowano

No z poczatku nie skumales..

no racja :gwizdanie:

ps. ale gośc z Bejcy na opolskiej mial piękne ciśnienie :polew:

prawie takie jak Siemian jak sie scigal z Boseronem po raz 4 i dalej dostal w dupe ;p

Opublikowano

no gość w bejcy miał już pewnie stan przedzawałowy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z Clio szedł by równo , tyle że to Clio jest warte tyle ile jego chip :)

nie smiejcie sie z clio:) to nic ze ten ping pong skacze na trasie jak na stole pingpongowym, to jednak clio ma jedna wazna zalete, mozna go wszedzie bez problemu zaparkowac :kox: dzis pod blokiem byly 3miejsca i jakbym miala clio to bym nie krazyla 10min by sie gdzies wcisnac :polew:

Opublikowano

Kerczi to że jesteś ślepy to Twój problem. Anie razu mnie Boseron nie objechał. Raz dojechaliśmy równo jak nie wyłączyłem ESP.

Opublikowano

zlozmy sie i kupmy Siemianowi zeby sie nie czul samotny...

http://allegro.pl/item603525928_plywajacy_spiewajacy_pingwin_tomy_do_kapieli.html[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 23:44_________________________________________________

Kerczi to że jesteś ślepy to Twój problem. Anie razu mnie Boseron nie objechał. Raz dojechaliśmy równo jak nie wyłączyłem ESP.

taaaaa a pingwin siedzi i zawija w te sreberka ;p

Opublikowano

niech się może Boseron wypowie...

Opublikowano

Chlopek z bejcy jakby mogl, to by nawet wysiadl i auta i biegl, byle by byc pierwszym do nastepnych swiatel.. :naughty:

Opublikowano

Boseron tylko nie ściemniaj. Kinga wie jaki masz silnik pod maską :polew:

Opublikowano
  • Autor

:nabijasie:

byly 3miejsca i jakbym miala clio to bym nie krazyla 10min by sie gdzies wcisnac

to gdzie Ty mieszkasz ze takie problemy z parkowaniem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.