Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i dobrze choć z drugiej strony z kogo będziemy się śmiać :mysli:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________Coś chyba się podziało na a4 clubie :naughty: :naughty: dwóch głównych prowadzących się coś posprzeczało :polew: :polew: :polew:

a co to a4 club? :wink4:

nieudana próba sklonowania czegoś, czego sklonować się nie da :naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber generalnie jak sie przypatrzylem to jednak tyl :(

a juz myslalem ze zrezam na the new one :) wiec zapytaj prosze o tyl

Opublikowano

Cuber generalnie jak sie przypatrzylem to jednak tyl :(

a juz myslalem ze zrezam na the new one :) wiec zapytaj prosze o tyl

jak dla mnie to jakis szyfr :polew::drunk:

Kerczi mozesz wziasc 2szt. ramek na spota jutro, chce zobaczyc czy pasuja :kox:

Opublikowano

Cuber generalnie jak sie przypatrzylem to jednak tyl :(

a juz myslalem ze zrezam na the new one :) wiec zapytaj prosze o tyl

jak dla mnie to jakis szyfr :polew::drunk:

Kerczi mozesz wziasc 2szt. ramek na spota jutro, chce zobaczyc czy pasuja :kox:

a to Ty dzisiaj do mnie dzwonilas i pisalas??? :mysli:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________Pany i Panie....what about???

http://allegro.pl/item602821330_uzywane_kola_do_audi_vw_18.html

Opublikowano

poniszczone troche :gwizdanie:

Opublikowano

a to Ty dzisiaj do mnie dzwonilas i pisalas??? :mysli:[br]

:no4: az tak nadgorliwa nie jestem :)

Opublikowano

gdzie poniszczone ? delikatne rysy na jednym rancie i tyle.

Fajne

Opublikowano

fele OK , obniz jeszcze zawieche bo tak to będziesz wóz drabiniasty tak jak Pingwin :kox:

jak sie tylko trafi to oczywistosc ze tak zrobie :)[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 23:28_________________________________________________Powiedzcie mi jesli ktos wie, czy obudowy lusterka w b5 polifcie sa takie same jak w b6/b7

Opublikowano
  • Autor

sa inne :gwizdanie: pozatym od pasażera jest mniejsze

Opublikowano

sa inne :gwizdanie:

no to d*pa, ale dzieki[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 23:34_________________________________________________eno nie spijcie...

Opublikowano

a ja lubie jezdzic strażą pożarną.

Co do tych b6 z 2005 roku to w ETCE pod 2005 rokiem jest b6 dlatego że ETKA bierze rok modelowy, a on zmienia się jakoś w okolicach lipca.

Ja mam np. auto wyprodukowane w lipcu 2005 ale wg. audi jest to rok modelowy 2006.

Kerczi chcialbyś żeby lustrka były takie same... bo b5 dużo jest na allegro od s4 :)

A6 ma takie same lusterka chyba

Pozdrawiam[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:09_________________________________________________co do takiego wzoru felg to mk4 na takie poluje i z tego co wiem to lada dzień sobie takie sprawi[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 00:10_________________________________________________dobra Pany, ja się zbieram do spania. Trzymta sie :> :> :>

Opublikowano

Nie spać :evil:

:hi:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 02:32_________________________________________________No to gasimy :hi:

Opublikowano

eee co mi gasisz... ;p

Opublikowano

:hi:

Wstawać śpiochy , Kubek zaraz rusza :kox:

obstawiam 3 miejsce :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Wstawać śpiochy , Kubek zaraz rusza :kox:

obstawiam 3 miejsce :gwizdanie:

No to żeś qr...a poobstawiał. ;(

Opublikowano

był 2

w kolejności ukończenia wyścigu :naughty:

szkoda :embarrassed:

Opublikowano

był 2

w kolejności ukończenia wyścigu :naughty:

szkoda :embarrassed:

dobrze ze nie przyznają za to punktów bo by miał na minusie pewnie

Opublikowano
:hi: mykam na spacer, potem meczyk i na spota ..... chyba że do meczyku coś skapnie to wtedy na spota nie dotrę :naughty:
Opublikowano

:hi:

Pojeździli na pływakach :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.