Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czy ktos sie wybiera wieczorkiem na piwko gdzies?

Ja nie pije :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________Boseron , kiedy rezanko wnętrza :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ktos sie wybiera wieczorkiem na piwko gdzies?

Ja nie pije :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________Boseron , kiedy rezanko wnętrza :naughty: :naughty: :naughty:

po świetach jak dostane wszystkie częsci , widze ze wieści sie szybko rozchodzą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Ogruś za odwiedziny i urzadzanie ogórdka :naughty::notworthy::good:

Opublikowano

czołem wszystkim :hi: co za pogoda, za biurkiem można oszaleć :decayed: fajnie jakby w ndz było podobnie ;)

chyba będę ostatni na zimówkach :polew:

nie będziesz :gwizdanie:

Opublikowano

czołem wszystkim :hi: co za pogoda, za biurkiem można oszaleć :decayed: fajnie jakby w ndz było podobnie ;)

chyba będę ostatni na zimówkach :polew:

nie będziesz :gwizdanie:

true, true ;)

Opublikowano

Themon , ta Etka jest po rusku ? czy coś spierd*liłem przey instalacji? :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 16:17_________________________________________________biedruch witaj w klubie , też jeszcze z tydzień pojeżdzę na zimówkach :wink4:

Opublikowano

czołem wszystkim :hi: co za pogoda, za biurkiem można oszaleć :decayed: fajnie jakby w ndz było podobnie ;)

chyba będę ostatni na zimówkach :polew:

nie będziesz :gwizdanie:

true, true ;)

ja nie mam wyjścia... nie mam letnich :decayed:

Opublikowano

czołem wszystkim :hi: co za pogoda, za biurkiem można oszaleć :decayed: fajnie jakby w ndz było podobnie ;)

chyba będę ostatni na zimówkach :polew:

nie będziesz :gwizdanie:

true, true ;)

ja nie mam wyjścia... nie mam letnich :decayed:

ja tez :decayed:

Opublikowano

Zwariowałem dziś jak zobaczyłem jak typ rusza Subaru impreza od świateł pod mc donald w strone wislickiej :slina: :slina:

Opublikowano

Zwariowałem dziś jak zobaczyłem jak typ rusza Subaru impreza od świateł pod mc donald w strone wislickiej :slina: :slina:

No szurło burło i ni ma :decayed: I ten dzwiek boxera :evil:
Opublikowano

Zwariowałem dziś jak zobaczyłem jak typ rusza Subaru impreza od świateł pod mc donald w strone wislickiej :slina: :slina:

No szurło burło i ni ma :decayed: I ten dzwiek boxera :evil:

nie wiem co miał pod maska ale chyba wiecej niz 300km, poprostu zniknał z oczu w momencie :shocked:

Opublikowano

16:17[/size]_________________________________________________biedruch witaj w klubie , też jeszcze z tydzień pojeżdzę na zimówkach :wink4:

tylko że Twoje zimówki wyglądają jak trzeba :> nie to co balonik na r15 :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 20:09_________________________________________________

Zwariowałem dziś jak zobaczyłem jak typ rusza Subaru impreza od świateł pod mc donald w strone wislickiej :slina: :slina:

No szurło burło i ni ma :decayed: I ten dzwiek boxera :evil:

nie wiem co miał pod maska ale chyba wiecej niz 300km, poprostu zniknał z oczu w momencie :shocked:

jak miał estiaja to raczej wszystkie mają ponad 300 KM... generalnie takie potworki, jak dla mnie w porównaniu do COOO taczkowate.

Tak na marginesie Nex to koleżka blok od Ciebie ma śliczną czarną s4b6, wiesz kto to?? baaardzo mi się podoba ta fura, obczajam zawsze jak ide z psiurem z lasu :))

Opublikowano

tu nie chodzi o wygląd auta tylko o przyspieszenie :slina: :slina: ja zwariowałem nie wiem co tam było

Opublikowano

...ja zwariowałem nie wiem co tam było

silnik typu boxer :D

Opublikowano

...ja zwariowałem nie wiem co tam było

silnik typu boxer :D

nocny koszmar Pozia :gwizdanie:

Opublikowano

Elo paniska :hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:07_________________________________________________

Dzięki Ogruś za odwiedziny i urzadzanie ogórdka :naughty::notworthy::good:

:good: zawsze chętnie pomogę :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:09_________________________________________________ja też będę na zimówkach, chyba że ktoś mi przełoży letnie :polew:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:07_________________________________________________

Dzięki Ogruś za odwiedziny i urzadzanie ogórdka :naughty::notworthy::good:

:good: zawsze chętnie pomogę :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:09_________________________________________________ja też będę na zimówkach, chyba że ktoś mi przełoży letnie :polew:

Nie tylko ty :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo Ty to sie nie oddzywaj , cały rok smigasz na zimówkach :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.