Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo Ty to sie nie oddzywaj , cały rok smigasz na zimówkach :tongue4:

Czas na zmiany :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ciekawe podejscie Pablo ciekawe :gwizdanie:

Opublikowano

no ciekawe podejscie Pablo ciekawe :gwizdanie:

No co nie można pożartować :?: :D

Cuber loozik bo coś poważny jesteś :tongue4:

Ale trzeba zakupić nowe letnie kapcie, wystarczy tych zimówek :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:51_________________________________________________Jest tu kto :?: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

no jasne ze jest :gwizdanie:

Opublikowano

no jasne ze jest :gwizdanie:

Wiem wiem że jesteś, ale reszta :?: Cholerne pijoki :angry::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jako żywo, Pablo nie szykuje się jakaś ciekawa wyprzedaż małych (chodzi o 10 cali) laptopów w MM?

Opublikowano

jako żywo, Pablo nie szykuje się jakaś ciekawa wyprzedaż małych (chodzi o 10 cali) laptopów w MM?

Mają teraz Toshibę ale 8,9" ale po za tym to lookne jutro czy coś jeszcze jest ciekawego.

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

Opublikowano

Panowie, jakby ktoś kupował coś w mm albo jakimś innym markecie (praktiker carefour itp)to dajcie proszę cynk, potrzebuję małej przysługi :wink4:

Opublikowano

jako żywo, Pablo nie szykuje się jakaś ciekawa wyprzedaż małych (chodzi o 10 cali) laptopów w MM?

Mają teraz Toshibę ale 8,9" ale po za tym to lookne jutro czy coś jeszcze jest ciekawego.

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

jakoś nie widzę tej Tośki w tej gazetce, jakbyś miał czas to wrzuć na dniach jej parametry i cenę, a najfajniej by było jakbyś mógł sprawdzić czy zmieści się do schowka w b5 (tylko na pustym sprawdzaj, wyjmij big-packi kondomów, kolekcję "brudasków" z Teresą Orlowski itp)

Opublikowano

jako żywo, Pablo nie szykuje się jakaś ciekawa wyprzedaż małych (chodzi o 10 cali) laptopów w MM?

Mają teraz Toshibę ale 8,9" ale po za tym to lookne jutro czy coś jeszcze jest ciekawego.

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/

jakoś nie widzę tej Tośki w tej gazetce, jakbyś miał czas to wrzuć na dniach jej parametry i cenę, a najfajniej by było jakbyś mógł sprawdzić czy zmieści się do schowka w b5 (tylko na pustym sprawdzaj, wyjmij big-packi kondomów, kolekcję "brudasków" z Teresą Orlowski itp)

Jest na 6 stronie gazetki za 1199zł

:decayed:

Opublikowano

Cuber zjaraną bejce to Ci pokaże jak zapodam fotki na forum, goście przywiezli na parking strzezony na pas startowy koło mnie, nową bemkę 5 i doszczętnie zjaraną, niezłe wałki kręcą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

qwa, czemu te b6 to taki rarytas z Q :confused4:

a jesli juz są to cena jest spora[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item590092648_a4_1_9_tdi_130_km_2002_rok_xenony_klima.html :kox: :kox: :kox:

no ale bez Q

Opublikowano

qwa, czemu te b6 to taki rarytas z Q :confused4:

a jesli juz są to cena jest spora[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item590092648_a4_1_9_tdi_130_km_2002_rok_xenony_klima.html :kox: :kox: :kox:

no ale bez Q

Ty dobra w c**j tylko szkoda ze avant :gwizdanie:

Dobra dobra niech będzie :decayed::kox:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 00:46_________________________________________________Panowie na poznań zaraz 2000 tys stronka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie na poznań zaraz 2000 tys stronka

no i ?

Opublikowano

Panowie na poznań zaraz 2000 tys stronka

no i ?

I stawiają za to flachę na letnim, ja to już przypilnuję :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

> Kamil, masz warsztat, warunki, więc może szukaj też takich bardziej wylatanych, przecież zawias, sprzęgło czy jakieś hamulce simmeringi itp itd jesteś w stanie (i masz gdzie!) samemu powoli doprowadzić do dobrego stanu. A będąc po moją w DE, widziałem i b6-tki Q za ok 6 tys €, tylko np. 400 000 nalotu, albo bez TUV-u bo tarcze, wydech, opony do wymiany więc szwabowi się już średnio opłaca wpakować na to u nich ze 2 tys., ale zasadniczo nie prostowane z 3 kawałków ew. z jakąś wgniotką parkingową no i raczej bida wypas - no ale ile fantazji przy rezaniu (a widzę że mocna ekipa pod egidą soku marchewkowego się utworzyła)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.