Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:nabijasie:

byly 3miejsca i jakbym miala clio to bym nie krazyla 10min by sie gdzies wcisnac

to gdzie Ty mieszkasz ze takie problemy z parkowaniem :gwizdanie:

to ostatnie pytanie bylo na prosbe boserona?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

YKK wreszcie wiem jak wygladasz :cool1::polew:

Jerzyk jest prawdziwy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ostatnie pytanie bylo na prosbe boserona?

hmmm no co Ty :gwizdanie:

Opublikowano

:nabijasie:

byly 3miejsca i jakbym miala clio to bym nie krazyla 10min by sie gdzies wcisnac

to gdzie Ty mieszkasz ze takie problemy z parkowaniem :gwizdanie:

to ostatnie pytanie bylo na prosbe boserona?

:polew: :polew:

Opublikowano

:nabijasie:

byly 3miejsca i jakbym miala clio to bym nie krazyla 10min by sie gdzies wcisnac

to gdzie Ty mieszkasz ze takie problemy z parkowaniem :gwizdanie:

to ostatnie pytanie bylo na prosbe boserona?

rąk nie lubi myć :mysli:

Opublikowano

to gdzie Ty mieszkasz ze takie problemy z parkowaniem :gwizdanie:

na blokowisku :confused4: :)niestety wiekszosc parkuje auta jak ostatnie.... :wallbash: poltora metra z jednej strony, 2 metry z drugiej strony odstepu a pozniej nie ma miejsca dla innych

Opublikowano

boseron przyjedzie i wlepi mandat za zle parkowanie.. :naughty:

Opublikowano

dzięki pany za spocika, miło Was był zobaczyć po tak długiej przerwie :cool1:

Opublikowano

nie zrozumialas pytania....chodzilo o to ktore blokowisko....napewno bedzie od dzisiaj czesciej patrolowane :)

Opublikowano

boseron przyjedzie i wlepi mandat za zle parkowanie.. :naughty:

bede negocjowac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzięki pany za spocika, miło Was był zobaczyć po tak długiej przerwie :cool1:

:good: :good: :good:

Opublikowano

oj to musisz sie napocic... :)

Boseron jest wymagajacy :)

tzn. ciezko go przekonac ze nie ma racji...zeby nie bylo :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:00_________________________________________________MarcinJ

sprzedaj mi Twoje i kup sobie te :)

http://allegro.pl/item600045024_felgi_19_z_oponami_audi.html

Opublikowano

Marcin , ja na Twoim miejscu zrobiłbym tak jak pisze Karol :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kerczi Kupuj RS6 lub RS4 model B5 :naughty:

Opublikowano
70111571.jpg
Opublikowano

kerczi Kupuj RS6 lub RS4 model B5 :naughty:

Widzisz ze te ch*** mi wykupuja spod nosa ;p

Poczekam, az Zieluch zalozy i dogadam sie z Boseronem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kerczi Kupuj RS6 lub RS4 model B5 :naughty:

do B7 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kerczi Kupuj RS6 lub RS4 model B5 :naughty:

do B7 :mysli:

tak

Opublikowano

oj to musisz sie napocic... :)

Boseron jest wymagajacy :)

tzn. ciezko go przekonac ze nie ma racji...zeby nie bylo :polew: :polew:

spokojnie Panowie blokowisko juz dawno ustalone :gwizdanie:

Kinia moze kiedyś ponegocjujemy...... :naughty: ( oczywiście za niezapięte pasy lub rak świateł ) :decayed:

siemian tak szczerze to raz Cie objechałem ale mozesz sie tłumaczyć ESP, zauważ ze ja wtedy jechałem na hamulcu

ręcznym :decayed:

Opublikowano

Cuber dobrze gada...nie sa oklepane :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:08_________________________________________________a ja sie zastanawialem caly czas dlaczego Siemian wymienial sobie reczny :)))))))))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.