Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witojcie :hi::naughty:

Ja imprezuje na razie w domu :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witajcie był ktos dzisiaj na rybitwach około 22 ??

Opublikowano

Witojcie :hi::naughty:

Ja imprezuje na razie w domu :decayed:

To kiepsko.. :naughty:

Opublikowano

Witojcie :hi::naughty:

Ja imprezuje na razie w domu :decayed:

To kiepsko.. :naughty:

Żartowałem jeżuu :decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 02:06_________________________________________________Gasimy, wystarczy tego dobrego na dzisiaj :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi: piękna pogoda :naughty: a ja dziś weselisko mam na 200 osób :evil: i do tego to BMW :thumbdown:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 09:59_________________________________________________

ale jesteście leszcze, żeby nie było się z kim napić wieczorem :wallbash: :wallbash:

oczywiście Zielonego nie dotyczy, ale cała reszta porażka :wallbash:

A mówiłeś coś :gwizdanie:
Opublikowano

Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke :)

Opublikowano

Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke :)

SIemian ja bede na weekend majowy :D W Skoczowie - tez mnie zapraszasz?

Opublikowano

Kinga a gdzie będziesz? Jakby co to zapraszam na kawke :)

SIemian ja bede na weekend majowy :D W Skoczowie - tez mnie zapraszasz?

zapewne Siemian jest gościnny :naughty:
Opublikowano

I spieprzyl :) A ja tu chcialem juz sobie rozplanowac weekend ;]

Opublikowano

I spieprzyl :) A ja tu chcialem juz sobie rozplanowac weekend ;]

:polew: :polew: nie grzeczny pingwin
Opublikowano

Cos by porobil dzisiaj - hmmm pytanie co i z kim ;]

Opublikowano

Cos by porobil dzisiaj - hmmm pytanie co i z kim ;]

:gwizdanie:
Opublikowano

Cos by porobil dzisiaj - hmmm pytanie co i z kim ;]

:gwizdanie:

Musze zajac sie skrzypiaca roleta bagaznika wiec wizyta do Castoramy po tasme i mini warsztat sobotni ;]

Opublikowano
  • Autor

ale jesteście leszcze, żeby nie było się z kim napić wieczorem :wallbash: :wallbash:

dokładnie :bicz:

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

Jasne ze jestesmy i przyjeżdzaj śmiało :decayed:

Cos by porobil dzisiaj - hmmm pytanie co i z kim ;]

miales okazje wczoraj :gwizdanie:

:siema: wszystkim :kox:

Opublikowano

ja zawsze chętnie zapraszam do mnie na kawke albo coś mocniejszego :decayed:

Opublikowano

ja zawsze chętnie zapraszam do mnie na kawke albo coś mocniejszego :decayed:

To odezwe sie przy weekendzie majowym :D

Opublikowano

jak tylko będe na miejscu to zapraszam :naughty:

Opublikowano

jak ja to widze... :)

Ja tez dzisiaj sie Wesele ale glowa mnie tak na...nananana :gwizdanie:

Moze to to samo wesele Waski?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 11:40_________________________________________________a7ec96f1022e6c9c.jpg:polew: :polew: :polew:

POGADALI

Opublikowano

To ja nie wiem, ale masz cos spieprzone u siebie bo ja widze wszystko ok. I rozmawiam jeszcze na innych oknach i kazdy widzi wszystko :D Jakies Chińskie GG masz ;] Licencja CI wygasla;]

Opublikowano

no ale od reszty dostaje dobre wiadomosci...nawet tutaj na forum posty tez piszesz chinskimi znaczkami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.