Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

hi Themonatorze, sprawdzałeś może czy nie podnieśli cen tych kompletów z jednomasem?, jakbyś mógł z łaski swojej.

Opublikowano
:hi: szanowne grono nierobów :naughty:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 08:08_________________________________________________Kerczi nie masz list aluminium do takiej A6 jak Ty masz -mogę wymienić na drewno :naughty:
Opublikowano

Siema

Opublikowano

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

Opublikowano

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

odprawia to się czarną mszę :naughty: :naughty:

oczywiście że co niedzielę, zapraszamy na godzinę 18.00 miejsce już znasz :decayed:

Opublikowano

:siema:

...dopiero sroda... :wallbash:

Opublikowano

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

i kubek :naughty:
Opublikowano

czesc wszystkim obecnym :hi:

Opublikowano

czesc wszystkim obecnym :hi:

:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

witajcie :hi:

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

my nie klub tuningu :> a oryginalne i niezwieśniaczone audi samo w sobie jest przecież fajne, przyjeżdżaj to dowiesz się jak je optymalnie zrobić na kox :kox:

Opublikowano

witajcie :hi:

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

my nie klub tuningu :> a oryginalne i niezwieśniaczone audi samo w sobie jest przecież fajne, przyjeżdżaj to dowiesz się jak je optymalnie zrobić na kox :kox:

nie wiem co o tym sądzi PABLO i jak to sie ma do niezwieśniaczone :polew:

Opublikowano

hejka wszytskim... :tongue4:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:45_________________________________________________

nie wiem co o tym sądzi PABLO i jak to sie ma do niezwieśniaczone

właśnie :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bry wszystkim :hi:

Opublikowano

:hi:

Hej Adam kiedy mogę się przejechać Twoja furka? :decayed:

Opublikowano

Panowie jak ktos chce mam mozliwość załatwić olej do diesla norma 505.01 CASTROL bańka 4L oryginał za 135 zł-cena promocyjna, cena sklepowa to 170 zł

Opublikowano

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

o ku#%wa moje okolice... Pixi, mam nadzieje że to przeczytasz :blink:

jak to ze strzeżonego?? co na to parkingowy ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.