SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: szanowne grono nierobów :naughty:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 08:08_________________________________________________Kerczi nie masz list aluminium do takiej A6 jak Ty masz -mogę wymienić na drewno :naughty:

Koledzy te spociki na Galerii Kazimierz to co niedzielę się odprawiają. Jestem nowy i z Krakowa także nacieszyłbym oko innymi 4 - bo moja jest w stanie surowym na razie.

odprawia to się czarną mszę :naughty: :naughty:

oczywiście że co niedzielę, zapraszamy na godzinę 18.00 miejsce już znasz :decayed:

i kubek :naughty:

witajcie :hi:

my nie klub tuningu :> a oryginalne i niezwieśniaczone audi samo w sobie jest przecież fajne, przyjeżdżaj to dowiesz się jak je optymalnie zrobić na kox :kox:

witajcie :hi:

nie wiem co o tym sądzi PABLO i jak to sie ma do niezwieśniaczone :polew:

hejka wszytskim... :tongue4:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 10:45_________________________________________________

nie wiem co o tym sądzi PABLO i jak to sie ma do niezwieśniaczone

właśnie :polew: :polew:

Panowie jak ktos chce mam mozliwość załatwić olej do diesla norma 505.01 CASTROL bańka 4L oryginał za 135 zł-cena promocyjna, cena sklepowa to 170 zł

Witam Wszystkich, jeszcze nie zdazylem sie pojawic na spociku, a juz mi autko ukradli;(

Srebrna A4 w Avancie 1.9 TDI z parkingu strzezonego na os. Zlotego Wieku. Znaki szczegolne lekkie otercie tylny lewy blotnik, naklejka A4klub na tylnej szybie, fotelik dla dziecka. Pozdrawiam

o ku#%wa moje okolice... Pixi, mam nadzieje że to przeczytasz :blink:

jak to ze strzeżonego?? co na to parkingowy ?