Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

zapomniałem zdjęcia dla Ciebie :embarrassed:

O jakie zdjecie ci chodzi , tej dokladki tylnej do B6 ????

taaaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:17_________________________________________________

Witam Kolegów :kox:

Hej szyderco :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:17_________________________________________________

Witam Kolegów :kox:

Ja również :decayed:

Pana

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

RObert udało Ci się odebrać ?

Opublikowano

RObert udało Ci się odebrać ?

a jak myślisz kolego
Opublikowano

RObert udało Ci się odebrać ?

a jak myślisz kolego

:good: dzięki, może podjadę jutro rano po nie tak koło 8.30 żeby nie robić Ci kłopotu ?
Opublikowano

RObert udało Ci się odebrać ?

a jak myślisz kolego

:good: dzięki, może podjadę jutro rano po nie tak koło 8.30 żeby nie robić Ci kłopotu ?

żaden kłopot :wink4: ale zapraszam na kawę :wink4:
Opublikowano

żaden kłopot :wink4: ale zapraszam na kawę :wink4:

ok, to będę tak koło 8.30 :decayed:
Opublikowano

waski a masz to zdjecie jeszcze gdzies, zeby go tu wkleic ?

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

A ja już wcześniej się zapisałem ale co wyszło, właśnie się dowiedziałem że w ten sam weekend moja kuzynka ma ślub , wiedziałem że w Lipcu ale w ten sam week do nie fart jak ch*j i jestem w zajebistej sytuacji :wallbash:

A tak po za tym to :siema: wszystkim

Opublikowano

waski a masz to zdjecie jeszcze gdzies, zeby go tu wkleic ?

jutro - nie zrobiłem ups

Opublikowano

Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru. :)

Opublikowano

Panowie jakie plany na długi Majowy Weekend

Opublikowano

Panowie jakie plany na długi Majowy Weekend

2 Maja dzień bez vatu w MM2 także zapraszam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru. :)

Masz piękną młodą narzeczoną daj spokój ze ścigaczem

Opublikowano

Panowie jakie plany na długi Majowy Weekend

impreza na Twojej działce? :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:42_________________________________________________

Panowie jakie plany na długi Majowy Weekend

2 Maja dzień bez vatu w MM2 także zapraszam :polew: :polew: :polew:

j**any :kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:43_________________________________________________

Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru. :)

Masz piękną młodą narzeczoną daj spokój ze ścigaczem

nie zamulaj :gwizdanie:

Opublikowano

Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru. :)

irko kupił za***isty motorek, stosunkowo niedrogo i śmiga jak szalony, zagadaj do niego, tylko teraz nie ma go w kraju ale wraca 5 maja :wink4:

też kupię kiedyś sobie motorek,ale to jeszcze nie teraz :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________

Panowie jakie plany na długi Majowy Weekend

2 Maja dzień bez vatu w MM2 także zapraszam :polew: :polew: :polew:

dajesz czadu Pablo :polew:
Opublikowano

No mnie nie ma :naughty:

Opublikowano

No mnie nie ma :naughty:

Nas też :decayed:

dobrej nocki :hi:

Opublikowano

No mnie nie ma :naughty:

Nas też :decayed:

dobrej nocki :hi:

no tak po 19
Opublikowano

2 Maja dzień bez vatu w MM2 także zapraszam :polew: :polew: :polew:

dajesz czadu Pablo :polew:

A ja pierd(&*^ posiedzę wtedy na forum, gracjany będą sami łapać do koszyka :naughty::polew:

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

A ja już wcześniej się zapisałem ale co wyszło, właśnie się dowiedziałem że w ten sam weekend moja kuzynka ma ślub , wiedziałem że w Lipcu ale w ten sam week do nie fart jak ch*j i jestem w zajebistej sytuacji :wallbash:

sprzedaj miejsca na allegro :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.