Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Akurat robil zdjecie jak przechodzilem i sie potknolem :decayed: NEX czemu nie bylo cie na spocie?? :naughty: Wracajac do tematu RS4-A4 i stabilizatorów to i tak RS4 ma Rozstaw kół z przodu: 1549 mm,Rozstaw kół z tyłu: 1530 mm

A4 Rozstaw kół przód/tył 1498/1479 wiec jednak RS est szerszy nie tylko o nadkola :)

Opublikowano

A więc przyszła pora na nowe tarcze i klocki bo się już kończą :evil:

Byłem dziś z Ykkiem w Norauto i co się okazuje że mój sąsiad tam pracuje :D

Będą mi zamawiać tarcze ATE 288mm z serii POWERDISC wentylowane po śmiesznej cenie + wybrane gratis klocki FERODO DS PERFORMANCE z montażem za free :naughty: Do 5 Maja jest ta promocja.

Jak to wyjdzie wszystko okaże się w środę :)

Opublikowano

Uwazaj na Feroodo bo ja mam chyba wersje premier czy cos takiego i jest hu..wa :wallbash:

Opublikowano

NEX czemu nie bylo cie na spocie?? :naughty:

bo byłem w Bielsku u rodzinki sob-niedz, wrocilem dopiero koło 22 do Krzeszowic. Ty tez sobie umyslasz wtedy przyjezdzac jak ja nie moge, jak jezdze zawsze to Cie nie ma :tongue4:

Opublikowano

[br]Dopisany: Kwiecień 27, 2009, 07:25:14 _________________________________________________

NEX czemu nie bylo cie na spocie?? :naughty:

Ty tez sobie umyslasz wtedy przyjezdzac jak ja nie moge, jak jezdze zawsze to Cie nie ma :tongue4:

:decayed:
Opublikowano

:hi: wszystkim.

Pablo jaka promocja??

Kupuje tarcze a oni dorzucaja klocki i motaz za free??

Opublikowano

A ja mam pytanko kiedy należy już wymienić tarcze - bo tak na oko :mysli: chyba mam jeszcze względne

Opublikowano
  • Autor

A ja mam pytanko kiedy należy już wymienić tarcze - bo tak na oko :mysli: chyba mam jeszcze względne

na oko to wiesz chłop w szpitalu itd....

widac przeciez kiedy są z orane i cienkie :gwizdanie:

Opublikowano

Sokół ty stary fafulasie :decayed: Wszystkiego Naj, Naj, Najlepszego :drunk:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
:)
Opublikowano

Kamil, Wszystkiego dobrego :good:

Żeby zdrowie dopisywało i pieniędzy nie brakowało a reszta przyjdzie sama :wink4:

_________________________________________________

Nex :gwizdanie:

Teraz już wiem gdzie na zakupy chodzić :naughty:

Od dziś będę stałym klientem w pewnym sklepie :decayed:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:17_________________________________________________Kerczi, spałem :gwizdanie:

Opublikowano

Kamil, Wszystkiego dobrego :good:

Żeby zdrowie dopisywało i pieniędzy nie brakowało a reszta przyjdzie sama :wink4:

_________________________________________________

Nex :gwizdanie:

Teraz już wiem gdzie na zakupy chodzić :naughty:

Od dziś będę stałym klientem w pewnym sklepie :decayed:

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:17_________________________________________________Kerczi, spałem :gwizdanie:

to masz spanie :)

Bierzesz czy niet??

Opublikowano

A ja mam pytanko kiedy należy już wymienić tarcze - bo tak na oko :mysli: chyba mam jeszcze względne

Fachowo to się sprawdza grubość tarczy i czy tarcza ma bicia :)

Organoleptycznie pomacaj rant tarczy, czy duży jest skok w stosunku to powierzchni po której tarcza styka się z klockiem.

Możesz też pochamowąć ostro kilka razy ze 140-160 to 30-40 i sprawdz czy nie masz drgań na kierownicy.

Opublikowano

to masz spanie :)

Bierzesz czy niet??

Ku.wa, za dużo myślenia i zastanawiania się :disgust:

Nie jestem tak na 100% przekonany...

Tak 3 lata temu to bym ręką machnął i bym wziął... starzeje sie i nie potrzebnie ludziom dupe zawracam...

Nie będę Cię blokował, jak masz kupca to sprzedawaj, a ja se dalej pogdybam :wink4:

Opublikowano

to masz spanie :)

Bierzesz czy niet??

Ku.wa, za dużo myślenia i zastanawiania się :disgust:

Nie jestem tak na 100% przekonany...

Tak 3 lata temu to bym ręką machnął i bym wziął... starzeje sie i nie potrzebnie ludziom dupe zawracam...

Nie będę Cię blokował, jak masz kupca to sprzedawaj, a ja se dalej pogdybam :wink4:

Nie mam kupca tylko chodzilo mi o kontakt do tego goscia, no nic w takim razie zostaje na nich, jakby Ci odbilo to krzycz bedziemy sprawdzac czy sa tamte jeszcze STARY DZIADKU :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.