Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: bry[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:07_________________________________________________Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki:

- Jakie cudowne buty, ile kosztują?

- 10.000.

- Oj, a czemu tak drogo?

- Bo to proszę pana jest unikat, zrobione z ludzkiej skóry.

Ale jeśli jest pan zainteresowany modelem, to mamy jeszcze czarne, za 9,99.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:27_________________________________________________- Co różni Michaela Jacksona i dżokeja wyścigów konnych?

- Dżokej może legalnie dosiadać trzylatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma bramkarzy murzynów?

Dlatego że nadal boją się siatki.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 12:55_________________________________________________bylo już kiedyś PrZeMiAn :) :) :)

Widze ze zmieniłeś nick

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski??? :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 14:03_________________________________________________czy b7 nawet cabrio byla taka kiera??

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6207240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawe fotele też jakby z b6...[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________fotele takie były, ale kiera powinna być z b7 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

na początku przepraszam że tu umieszczam ten wpis, ale przeszukiwałem forum i nic nie znalazłem, albo wyszukiwarka nie do końca dobrze hula. Chodzi o naprawę/regeneracje turbo [b5 AFN] w Krakowie i w jego okolicach (istnieje jeden wpis dot. "Rogala"). Chciałem podbić w tą niedzielę na spocik i poznać was i skonsultować problem, ale robota rzuca mną w Polskę. Został mi polecony Auto-Service na ul.Sadowej w Wieliczce prowadzony przez p.Pawła Jaglarza. Ktoś tam był, ktoś coś wie? Facet chce 600, ale zastrzega że być może wchodzi w grę wymiana na nową. Poprzedni specjalista wyssał ze mnie ponad 600 bez efektu. To znaczy z krótkotrwałym efektem czyli po czyszczeniu turbiny znowu można było jeździć nie jak polonezem, ale szybko wszystko wróciło do normy (zazwyczaj na 3 biegu powyżej 3000 notlauf). Po ponownym czyszczeniu jak wcześniej po tygodniu wrócił notlauf. Przepływomierz sprawdzony- działa ok. Na vagu w serwisie wyskakuje blad czujnika w ukladnie dolotowym G71 zwarcie plusa blad sporadyczny. Nie mam możliwości zrobić logów. p.Paweł Jaglarz uważa, że robiona przez wcześniejszego fachowca regeneracja została źle wykonana tzn. wyczyszczona nie za pomocą specjalnego środka przeciwdziałającego ponownemu spiekaniu się łopatek i dlatego problem wraca. Jest w tym dla mnie jakaś logika. Proszę o pomoc i z góry przepraszam że piszę w tym dziale, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi ludzi z Krakowa i okolic. Pozdrawiam

Heya :hi:

Wladuje sobie turbo od AWX-a, ja tak zrobilem i jest gitara... u Rogala wszystko robilem i polecam :decayed:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CUBER i THEMON !!!

ca1788f5232805b1.jpg

Noto jutro bal... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do jutra pany o 11 :naughty: jak nie zapijecie :gwizdanie:

Niema juz co i niema z kim... do jutra... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocy :hi:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 03:40_________________________________________________hmm.... co sie dzieje... jet tu kto?? Panowie godzina 11 a nikt nic nie napisał... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema zza wody pany i panie . Wczoraj byłem w trasie , ale dziś spóźnione troche , Wszystkiego naj ... Cuber i themon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber oraz themon WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUUUUZO ZDROWIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ. :decayed:

PS Sorry za lekkie spóźnienie z życzeniami :notworthy:

I ja dolaczam sie do zyczen, gdzies po dalekiej drodze zamulilo na zlaczach wiec zyczenia spoznione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...