Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co trenowałeś ? siłka :naughty:

czytaj forum :polew: Tor Kielce

nie pisałeś kiedy jedziesz na tor :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem co to kierownica chyba 47 zł

to zalatw mi. :)[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________dzieje sie tu cos?

Przemo slyszalem ze rozdaja zaproszenia do audi klub polska :wink4:

Opublikowano

Kerczi dołożyłeś drugi cooler??[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:47_________________________________________________

Cuber wszystkiego najlepszego Staruszku

:) :) :)

:pali::drinks: Twoje zdrowie :drunk: :drunk: :drinks:

Opublikowano

Żabciu Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

frog_birthday.jpg

frog-birthday-cake.jpg

HappyBirthdayFrog.jpg

:decayed::good:

themOn Wszystkiego najlepszego!

netbsd.birthday.cake.0.jpg

happy-birthday.jpg

:kox::good:

Opublikowano

themOn Twoje zdrowie również oczywiście[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 00:06_________________________________________________kurcze ykk jak patrze na Twój Całkowity czas spędzony online: to dochodze do wniosku że chyba musieli Cie w domu nie kochać :decayed: :decayed: :polew:

A tak na serio to jestem pełen podziwu...

Opublikowano

Mnie nikt nie kocha.. :decayed:

Ale sa i lepsi i prawie lepsi.. :polew:

Opublikowano

ale powiedz mi jak można spędzić 239 dni przed forum...?

Opublikowano

Komputer wlaczony caly dzien to i forum wlaczone.. :naughty:

Opublikowano

no ale musisz go przegladac bo licznik by nie liczył...

Opublikowano

Nie jestem informatykiem, nie znam sie.. :decayed:

Nie przegladam caly czas :)

Opublikowano

Chłopaki zdrówka, kasy, młodych d*p , do tego zajebistą furę i talon na stację :naughty:

Opublikowano

Najpierw Bóg stworzył mężczyznę w Rajskim swym Ogrodzie

pomyślał, "Muszę stworzyć, coś, co w życiu tobie pomoże"

Tak powstał projekt wielki, piękniejszy od bursztyna.

Przed oczyma mężczyzny pojawiła się dziewczyna.

Dwie piękne nogi, długie i aksamitne

delikatne i gładkie, można rzec wybitne.

Przepiękne bioderka o kształcie pożądanym,

by mężczyzna wiedział, że jest przez Boga wybranym..

Dwie cudne piersi, pełne i soczyste,

tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste.

Ukochane ręce, idealne do przytulania,

i dwie kochające dłonie, do głaskania i całowania.

Pęk długich i jasnych włosów, do ramion sięgających

I para oczu, zawsze czułych i wielbiących.

Stworzył to Bóg dla mężczyzny, by serce jego śpiewało.

Dodał jeszcze usta ... i wszystko się zjebało ...

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

CUBER, THEMON

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej kasy, i wszystkiego czego tylko sobie zapragniecie.

STO LAT!!!

Birthday_candles(1).jpg

Opublikowano

Eskimos ciągnie na sankach lodówke, widzi go drugi i pyta: po co Ci ta lodówka? przeciez jest minus 20 stopni.... aaaaa niech sie dzieciaki troche ogrzeją

Opublikowano

CUBER THEMON WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUŻO ZDROWIA, RSA W GARAŻU HAREM PIĘKNYCH KOBIET I SPEŁNIENIA CHOCIAŻ POŁOWY MARZEŃ

a4c2a75d8e3d2577.jpg

Opublikowano

Cuber,Themon wszystkiego najlepszego :)

Opublikowano

Witajcie Pany :hi:

Dziękuje bardzo wszystkim za życzonka :)

Żaba Tobie też dziękuje - wiesz za co :decayed:

Opublikowano

Gryzbol- dzięki za odpowiedź. Pewnie można wyczyścić samemu, ale nie będę puszczał ściemy że wiem jak to zrobić i dlatego obijam się po "specjalistach". Jaworzno- trochę daleko, ale spróbuję. PZDR

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Również dołączam się do życzeń, Wszystkiego najlepszego chłopaki :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.