Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja cham :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:59_________________________________________________kryzys :naughty:

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6529765,Bonarka__prawie_wszystko_juz_wynajete.html[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:36_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1596913,0,1,awaryjne-ladowanie-nagrane-z-kabiny-pilota,wiadomosc.html :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych co kupilem, bo trafiaja mi sie takie same ale praktycznie nowki, nie wiem czy, wiem ze maluja proszkowo.

mam mu wystawić negatywa :naughty:

nie trza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych co kupilem, bo trafiaja mi sie takie same ale praktycznie nowki, nie wiem czy, wiem ze maluja proszkowo.

mam mu wystawić negatywa :naughty:

nie trza... :)

Kerczi troche twoim ramek i wszystkie kalendarzyki poszły wczoraj w inne ręce na spociku w bielsku.Siemian sprzedawał bo nie miał za co nalac do baku :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych co kupilem, bo trafiaja mi sie takie same ale praktycznie nowki, nie wiem czy, wiem ze maluja proszkowo.

mam mu wystawić negatywa :naughty:

nie trza... :)

Kerczi troche twoim ramek i wszystkie kalendarzyki poszły wczoraj w inne ręce na spociku w bielsku.Siemian sprzedawał bo nie miał za co nalac do baku :naughty::decayed:

:shocked:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingwin zbiera na felunek... :)[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:08_________________________________________________

:hi: :hi:

tylko tyle

a ile???? :tongue4:

witam wszystkich a w szczególności mister Wąskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na paintball nie wiem... chyba sie nie zbiorę... muszę schudnąć z 50 kg :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:10_________________________________________________

pingwin zbiera na felunek... :)

Albo na powrót do Krk :decayed:

w razie W zrobimy zrzutkę... :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingwin zbiera na felunek...

na to wygląda ,bo przyjechał na takich obleśnych ori 16-tkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

colorex maluje proszkowo 15" za cene 120zł/szt

cal wyżej + 10 zł

czyli 18-tki to koszt 600 zł

no chyba ze zna sie tam kogos :wink4:

mnie powiedzieli 400pln, a pozniej okazalo sie ze mam znajomka i jeszcze 50 dyszek upuscil... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo_dziwne_zdjecia_3266422.jpg

Bardzo_dziwne_zdjecia_3266138.jpg[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:35_________________________________________________rtocki.. 1200pln bez opon, 1600 z oponami[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:36_________________________________________________Bardzo_dziwne_zdjecia_3258551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster grabisz sobie...a sio do siebie... :wink4: :> :>

spoko...lubie czasem komuś podokuczać :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki.. 1200pln bez opon, 1600 z oponami[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 15:41_________________________________________________duze,1005928,69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

na początku przepraszam że tu umieszczam ten wpis, ale przeszukiwałem forum i nic nie znalazłem, albo wyszukiwarka nie do końca dobrze hula. Chodzi o naprawę/regeneracje turbo [b5 AFN] w Krakowie i w jego okolicach (istnieje jeden wpis dot. "Rogala"). Chciałem podbić w tą niedzielę na spocik i poznać was i skonsultować problem, ale robota rzuca mną w Polskę. Został mi polecony Auto-Service na ul.Sadowej w Wieliczce prowadzony przez p.Pawła Jaglarza. Ktoś tam był, ktoś coś wie? Facet chce 600, ale zastrzega że być może wchodzi w grę wymiana na nową. Poprzedni specjalista wyssał ze mnie ponad 600 bez efektu. To znaczy z krótkotrwałym efektem czyli po czyszczeniu turbiny znowu można było jeździć nie jak polonezem, ale szybko wszystko wróciło do normy (zazwyczaj na 3 biegu powyżej 3000 notlauf). Po ponownym czyszczeniu jak wcześniej po tygodniu wrócił notlauf. Przepływomierz sprawdzony- działa ok. Na vagu w serwisie wyskakuje blad czujnika w ukladnie dolotowym G71 zwarcie plusa blad sporadyczny. Nie mam możliwości zrobić logów. p.Paweł Jaglarz uważa, że robiona przez wcześniejszego fachowca regeneracja została źle wykonana tzn. wyczyszczona nie za pomocą specjalnego środka przeciwdziałającego ponownemu spiekaniu się łopatek i dlatego problem wraca. Jest w tym dla mnie jakaś logika. Proszę o pomoc i z góry przepraszam że piszę w tym dziale, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi ludzi z Krakowa i okolic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...