Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Waski jak beda jeszcze ORI S4 to dawaj znaka bo ja tez chce, a i ile kosztuje u CIebie kierownica powietrza?? ten plastik/guma?? potrzebuje patrzac na auto z przodu lewa strone...masz cos takiego???

w ogole to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 01:09_________________________________________________

Od dziś u mnie siedzą ORI S4 lusterka alu mat, :kox: do czrnego za***iście pasują :kox:

Wąski :notworthy: ,

Jakby ktoś szukał to z s3 też pasują :)

oddawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

PABLO popraw sie i myśl , bez takich prosze :wallbash:

Boseron myślałem że możesz rozmawiać, sorry za zamieszanie :kwasny:

co sie dzieje na bora komorowskiego na parkingu reala to niedowiary :kox: z 30 lancerow i w ch.. innych aut, normalnie masakra :kox: :kox: :kox:, sciganka tez sie odbywały

Dokładnie, byliśmy tam z nexem, co chłopy tam wyprawiali to masakra, nawet nie wiedziałem że tyle Lancerów po krk się wozi, kilka VII, VIII, IV i X :kox: w sumie było ich koło 30.

Najlepsza była Sportowa Fiesta, nex mówiłem żebyś się z nim na kreskę ustawił :naughty:

Było jeszcze kilka nowych S3, Dodge Charger SRT-8 z silnikiem viper'a w sumie wszystkich samochodów było coś koło 50, jak wracałem to jeszcze przyjechało z 10 Subarek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie pięknie ale przy takich wózkach mozna wpaść w kompleksy choc nie zamieniłbym sie na zaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski jak beda jeszcze ORI S4 to dawaj znaka bo ja tez chce, a i ile kosztuje u CIebie kierownica powietrza?? ten plastik/guma?? potrzebuje patrzac na auto z przodu lewa strone...masz cos takiego???

w ogole to :hi: wszystkim[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 01:09_________________________________________________

Od dziś u mnie siedzą ORI S4 lusterka alu mat, :kox: do czrnego za***iście pasują :kox:

Wąski :notworthy: ,

Jakby ktoś szukał to z s3 też pasują :)

oddawaj :)

To rarytas i nie oddam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie anteny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

na ul.Wadowickiej w budynku Elbud na samym rogu firma President :decayed:

Siema wszytskim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iles dal przyznaj sie??

niecałe 700 zeta[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:22_________________________________________________

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

na ul.Wadowickiej w budynku Elbud na samym rogu firma President :decayed:

Siema wszytskim :hi:

dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinJ to bez tragedii :good: ...farciarz :)

Waski co z kiera powietrza?? Znajdziesz cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica powietrza odnosi sie bardziej do plastiku, ktory kieruje powietrze na smic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: Trzeniek lub trueogre jakiej firmy model macie antny cb , o ile dobrze kojarze macie takie krótkie , gdzie takową dostane. ???

To są Presidenty, zanim tam kupisz to podjedz do mnie bo dużo nam modeli przyjechało i może coś z ceną bym zrobił :wink4:

:hi: all[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:16_________________________________________________adamos85 przyjedz na spota bo wczoraj z nexem Cię poznaliśmy na lancerach to wypadałoby poznać kolegów z klubu, u nas to dopiero jest widowisko :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja polecam http://www.teltad.pl/ :gwizdanie:

Ceny mają dobre i wybór też ale jeśli kogoś interesuje produkt który też u mnie jest to po rabacie powinna być lepsza cena :)

Chyba że tam też dają :decayed:

Ale jeśli chodzi o nawigacje to mają mały wybór i droższe ceny dla przykładu http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=128&products_id=986 MIO 200 PL jest u nich po 425zł a u mnie w tym tygodniu jest po... 280zł na promocji a normalna cena jego wynosi 349zł czyli dla nas ok 299zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...