Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

A ja już wcześniej się zapisałem ale co wyszło, właśnie się dowiedziałem że w ten sam weekend moja kuzynka ma ślub , wiedziałem że w Lipcu ale w ten sam week do nie fart jak ch*j i jestem w zajebistej sytuacji :wallbash:

sprzedaj miejsca na allegro :naughty:

Też tak myślę, nie długo licytacja :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

A ja już wcześniej się zapisałem ale co wyszło, właśnie się dowiedziałem że w ten sam weekend moja kuzynka ma ślub , wiedziałem że w Lipcu ale w ten sam week do nie fart jak ch*j i jestem w zajebistej sytuacji :wallbash:

sprzedaj miejsca na allegro :naughty:

Też tak myślę, nie długo licytacja :naughty:

cały dochód rozumiem na dzieciaki przekazujesz :gwizdanie:

Opublikowano

własnie teraz zauważyłem ze letni zlot jest organizowany, a juz lista pełna :decayed:

ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej :confused4: ale jestem dobrej mysli

A ja już wcześniej się zapisałem ale co wyszło, właśnie się dowiedziałem że w ten sam weekend moja kuzynka ma ślub , wiedziałem że w Lipcu ale w ten sam week do nie fart jak ch*j i jestem w zajebistej sytuacji :wallbash:

sprzedaj miejsca na allegro :naughty:

Też tak myślę, nie długo licytacja :naughty:

cały dochód rozumiem na dzieciaki przekazujesz :gwizdanie:

Of course :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobry wieczór, dzieje sie coś na tych krakowskich ? :naughty:

Opublikowano

dobry wieczór, dzieje sie coś na tych krakowskich ? :naughty:

tu nic, ale na forum same atrakcje dzisiaj :kox:

Opublikowano

dobry wieczór, dzieje sie coś na tych krakowskich ? :naughty:

Jak zawsze :naughty:

Opublikowano

dobry wieczór, dzieje sie coś na tych krakowskich ? :naughty:

tu nic, ale na forum same atrakcje dzisiaj :kox:

eeeeeeee tam
Opublikowano

dobry wieczór, dzieje sie coś na tych krakowskich ? :naughty:

tu nic, ale na forum same atrakcje dzisiaj :kox:

eeeeeeee tam

Ty tam dobrze wiesz gdzie tam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzie ? :mysli:

Opublikowano

gdzie ? :mysli:

no tam
Opublikowano

i wszystko jasne :naughty:

Opublikowano

gdzie ? :mysli:

no tam

Pogadali :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale pier**licie :wallbash:

Opublikowano

Dobra ja spadam film oglądać i trzeba odpocząć w końcu.

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru. :)

Polecam Albo Yamaha albo Suzuki. Suzuki nieco twardsze szczrgólnie nie ma problemu ze skrzyznia ale "the one to the one" :kox:

Opublikowano

Hi wszystkim

MarcinJ ja jezdze...

Kup 600ccm

Honda cbr 600 f4, Hondy maja najlepsze silniki, odporne bardzo na wszystko praktycznie, albo Vke suzuki sv650 po 2003. Wszystko zalezy do jakiej kwoty chcesz...

Opublikowano

ale pier**licie :wallbash:

taka pora :decayed:

Opublikowano

ale pier**licie :wallbash:

taka pora :decayed:

co to za gościa masz w awatarze
Opublikowano

ale pier**licie :wallbash:

taka pora :decayed:

co to za gościa masz w awatarze

Andiego N :decayed:

Opublikowano

ale pier**licie :wallbash:

taka pora :decayed:

co to za gościa masz w awatarze

Andiego N :decayed:

Kurt C :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.