Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jarko krowa by była lepsza :naughty:

Bruno do bryczki to konia :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 09:00_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7677035

:polew: :polew:

Kunie to pod maska sa zamkniete, zeby nie pouciekaly :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czesc Grzes :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Moze ktos wie, gdzie moge kupic w KRK przejsciowke z iso na rnse?

Opublikowano

Witam

Koledzy powiedzcie gdzie mogę katalizator w krakowie wywalić i przerobić intercooler na wiekszy?

Opublikowano

gzrybol Ty stale masz jakieś problemy i pytania :decayed:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi bo jestem w d*pie...czy jest ktos kto jest mi w stanie przetlumaczyc Ksiazke serwisowa??

Na jednej ze stron mam Zahnriemen gewechselt bei km Stand: 118 201km

rozumiem ze to przebieg przy ktorym zostal wynieniony pasek rozrzadu tak?? CZYLI KOLEJNY przy jakis ok.240000??

I czy LongLife Service to jakas przedluzana gwarancja czy jak? czy to informacja dotyczaca rodzaju serwisu/przegladu?

I czy ktos ma wiedze ile moze kosztowac wymiana sprezarki do klimy??

Sorry za lamerskie pytania i miejsce ale zeschizowal mnie dzisiaj PIXEL DIXEL :)

TX-DIDI te stuki to najprawdopodobniej z pompy ze sprezarki bo w tym miejscu jest sprezarka napedzana. a przynajmniej tak sobie wydedukowalem :)

Prosze o jakies wiesci...pozniej wroce to poczytam :)

Opublikowano

gzrybol Ty stale masz jakieś problemy i pytania :decayed:

od tego jest forum :naughty:
Opublikowano

no i jeszcze ile moze kosztowac przeglad w aso przy jakis 180 000km bo zastanawiam sie czy jest sens przedluzac prowadzenie ksiazki serwisowej...

Opublikowano

Long to duży przegląd ..... wymiana kompresora ok 200-250zł [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 19:43_________________________________________________

no i jeszcze ile moze kosztowac przeglad w aso przy jakis 180 000km bo zastanawiam sie czy jest sens przedluzac prowadzenie ksiazki serwisowej...

pewne z wymianą rozrządu tak? ok 2 tyś z olejami filtrami robocizną [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 19:45_________________________________________________Jak chcesz jutro wszystkiego mogę się dowiedzieć tylko vin podaj :naughty:
Opublikowano

nie bez rozrzadu, mam teraz 180k wiec rozrzad za jakies 60k.

Zwykly serwis taki co pol roku...i sama robocizna, a sprezarka???

Opublikowano

Wąski.

Wiem że jest forum i właśnie sie pytam, jak tos robił takie rzeczy i ma namiar to niech prześle.

Opublikowano

to ok 500 zł -sprężarki na pewno tam nie rób [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 19:49_________________________________________________

nie bez rozrzadu, mam teraz 180k wiec rozrzad za jakies 60k.

Zwykly serwis taki co pol roku...i sama robocizna, a sprezarka???

daj 200 i ja ci zrobię wpis
Opublikowano

LongLife service to znaczy że auto jeździło w trybie wydłużonych (rzadszych) przeglądów i wymian oleju :thumbdown: , radzę przejść na zwykły co 10-15 tysi.

Opublikowano

LongLife service to znaczy że auto jeździło w trybie wydłużonych (rzadszych) przeglądów i wymian oleju :thumbdown: , radzę przejść na zwykły co 10-15 tysi.

Dokładnie.

Przegląd w ASO kosztuje ok. 1000zł (Auto Special).

Kerczi a czy wymiany rozrządu w BLB nie robi się co 60 tys.??

Nie wiem ale gdzieś tak słyszałem...

Opublikowano

zaleca sie co 60 tys

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.